דרוש מידע דופליקטים יונה ספיר

מצב
הנושא נעול.

הנורמלית האחרונה

משתמש מקצוען
תסתכלי באשכול שפתחו עליו, זה יתן לך כיוון, למרות שלי זה נשמע בסינית עתיקה :rolleyes:

רינהההה

משתמש פעיל
תסתכלי באשכול שפתחו עליו, זה יתן לך כיוון, למרות שלי זה נשמע בסינית עתיקה :rolleyes:
קראתי כבר

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@-חיה- @הוריקן @brachy 100

אשמח אם יעבירו לפה את הדיון על הדופילקטים לטובת האלו שאין להם הרשאה בקהילת הכתיבה.

וכמובן יש לי שאלות:LOL:

-זכור לי שכתוב באנשהו שזירו הוא דופליקט, כתוב שהמאסטר לא רוצה להיכנס למח של דני בגלל שאם זירו יכנס לדני למח, איך הוא יכנס אם הוא לא דופליקט? וכתוב שדני חשב לעצמו על הדופליקט שרוצה להרוג את חבריו (הייתי אומרת לכם עמוד מדיוק אם רק אח שלי יסכים להביא לי את הספר לשניה...)
אלא אם כן זה בנדו שרוצה להרוג את חבריו והוא יכנס למח של דני.

-איפה נמצאים הסקנדרים שהם לא במשימות?

-נגיד יש 2 בני אנוש שיש להם חבר דופליקט ובן אנוש א' פוגש את הסקנדר של חברו במקום מסוים ובאותו זמן בן אנוש ב' פוגש את הבייס או סקנדר נוסף של אותו חבר במקום אחר, ואז 2 בני האנוש נפגשים ומדברים ביניהם ואז א' אומר ל-ב' "פגשתי את החבר שלנו במקום X ביום Y בשעה Z"
ואז ב' אומר ל-א' "איזה קטע, כי אני פגשתי אותו במקום W ביום Y בשעה Z"
אז איך זה עובד?

וסתם עוד דבר
משהו הבין איזה איבר נפגע לדני כתוצאה מהתמוססות הסקנדר שלו?

הוריקן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אלא אם כן זה בנדו שרוצה להרוג את חבריו והוא יכנס למח של דני.
אני חשבתי שבנדו הוא זה שעושה את כל הדברים הדופליקטיים. לדעתי הדופליקטים יודעים שיש דופליקט שעוזר לזירו, היה איפשהוא כתוב שהם אמרו שזאת תקופה שאי אפשר לסמוך על אף אחד. כלומר הם יודעים שיש חפרפרת.
איפה נמצאים הסקנדרים שהם לא במשימות?
אחד בבועת האוצרים השני ככל הנראה מסתובב לו כמו שדני פגש עוד סקנדר פעם אחת
-נגיד יש 2 בני אנוש שיש להם חבר דופליקט ובן אנוש א' פוגש את הסקנדר של חברו במקום מסוים ובאותו זמן בן אנוש ב' פוגש את הבייס או סקנדר נוסף של אותו חבר במקום אחר, ואז 2 בני האנוש נפגשים ומדברים ביניהם ואז א' אומר ל-ב' "פגשתי את החבר שלנו במקום X ביום Y בשעה Z"
אז איך זה עובד?
וזה באמת בעיה, לדעתי רוב הסיכויים שהם יודעים להזהר כי תכלס יש להן "מוח משותף". או שהם משתמשים באיזה כח שגורם לאנשים לשכוח אותם;) סתם רעיון שלי...
היה כתוב שהוא עוד לא יודע וחוץ מזה היה כתוב שכאשר מתמוסס סקנדר זה לא תמיד קורה מיד אלא יכול לקחת זמן. בכל אופן לדעתי הרגליים אבל לא משהו רציני כי הוא גם התעורר מההתמוססות...

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
גם לי יש שאלה;)
כשזירו פוגש את בנדו, הוא אומר לו שהוא רואה בעזרת כוח העל של הסקנדר שלו את השרשרת עם התליון מתחת לחולצה של זירו,
אז זה אומר שתליון ההקסגנום עובד רק כשהוא מוציא את התליון? (כמו שהוא עשה כשפגש את טהולא, ואז טהולא לא יכל לזמן סקנדרים להציל אותו...)

עוד שאלה:
כשדני מצליח להוציא את הדואוסיינס מקיפאונו מגיע פרופסור אנגלר להקפיא בחזרה את הדאוסיינס,
ואז אמרו שרק לסקנדר יש כוחות על כמו הקפאה, - זה אומר שפרופסור אנגלר היה שם סקנדר וגם ידע שדני הוא סקנדר!?

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
-זכור לי שכתוב באנשהו שזירו הוא דופליקט, כתוב שהמאסטר לא רוצה להיכנס למח של דני בגלל שאם זירו יכנס לדני למח, איך הוא יכנס אם הוא לא דופליקט? וכתוב שדני חשב לעצמו על הדופליקט שרוצה להרוג את חבריו (הייתי אומרת לכם עמוד מדיוק אם רק אח שלי יסכים להביא לי את הספר לשניה...)
אכן
הקטע הזה לא ברור
פעמים רבות נכתב שזירו הוא דולפליקט
-איפה נמצאים הסקנדרים שהם לא במשימות?
מתמוססים
אז איך זה עובד?
כנראה דואגים לזה איכשהו
ההליכה,
ועוד דברים שיגלו בהמשך
כשזירו פוגש את בנדו, הוא אומר לו שהוא רואה בעזרת כוח העל של הסקנדר שלו את השרשרת עם התליון מתחת לחולצה של זירו,
אז זה אומר שתליון ההקסגנום עובד רק כשהוא מוציא את התליון? (כמו שהוא עשה כשפגש את טהולא, ואז טהולא לא יכל לזמן סקנדרים להציל אותו...)
לא, מה הקשר?
הוא פשוט לא רצה להסתובב עם התיליון גלוי
התיליון עובד בין אם מוסתר מתחת החולצה ובין אם לא
עוד שאלה:
כשדני מצליח להוציא את הדואוסיינס מקיפאונו מגיע פרופסור אנגלר להקפיא בחזרה את הדאוסיינס,
ואז אמרו שרק לסקנדר יש כוחות על כמו הקפאה, - זה אומר שפרופסור אנגלר היה שם סקנדר וגם ידע שדני הוא סקנדר!?
אכן, פרופסור אנגלר היה אז סקנדר
והוא ידע שדני סקנדר...

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ההליכה לא נפגעה בגלל שהוא שכב על המיטה 5 שנים בלי לזוז?
והוא ידע שדני סקנדר...
איפה כתוב את זה ?
או שזה תאוריה שהוא ראה בהתחלה שהוא שיתק את הזבוב ועשה אחד פלוס אחד
ואח"כ שדני סיפר לו על הטיפות הסגולות שהיה בחדרו

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
ההליכה לא נפגעה בגלל שהוא שכב על המיטה 5 שנים בלי לזוז?
אין לי מושג...
איפה כתוב את זה ?
או שזה תאוריה שהוא ראה בהתחלה שהוא שיתק את הזבוב ועשה אחד פלוס אחד
ואח"כ שדני סיפר לו על הטיפות הסגולות שהיה בחדרו
כי אין דרך להקפיא עצמים בלי להיות הסקנדר. והוא ראה את דני מקפיא את הזבוב

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה