ביקורת ספרות דופליקטים. קראתי אותך!

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא כתוב שזירו הוא דופליקט, כתוב שקייזר (נראה לי) אומר לדני שיש דופליקט שבגד במסדר, והתכוון לזירו. כנראה מסדר הדופליקטים היה בטוח שזירו הוא דופליקט, אבל הוא לא.
לא מה פתאום. אני עדיין לא קראתי את זה שמספרים לדני שיש בוגד במסדר, אבל כבר קראתי שזירו הוא דופליקט.
@יונה ספיר זו באמת היא? או שזה סתם מישהו עם שם הניק שלה?

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
לא מה פתאום. אני עדיין לא קראתי את זה שמספרים לדני שיש בוגד במסדר, אבל כבר קראתי שזירו הוא דופליקט.
@יונה ספיר זו באמת היא? או שזה סתם מישהו עם שם הניק שלה?
קראת כנראה שאמרו שזירו הוא דופליקט, כי ככה כולם חשבו. אבל הוא לא
רוצה לומר לי מספר עמוד? אני אבדוק את זה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה: אני לא בטוחה פתאום אם קראו להם ממברס- חברי קבוצה באנגלית, או נמברס- מספרים. בלילה אני יחזור לספר ויבדוק
בדקתי; קוראים לחברי קבוצתו numbers.
ובעמוד 360 כתוב שזירו הוא דופליקט, אבל גם לפני כן כתוב בעמוד 200 ומשהו
קודם אני יסיים פעם אחת לקרוא את הספר (עדיין לא סיימתי!) ובפעם השניה אני ישים לב איפה זה כתוב בדיוק
(למרות שכבר כתבו פה שבסוף הספר מתברר שזירו אינו דופליקט; רק כדי להוכיח שצדקתי: )

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ובעמוד 360 כתוב שזירו הוא דופליקט,
"התברר לנו כי זירו, הדופליקט המבוקש ביותר במסדר, פגש בך"

זה טהולא אומר. כי ככה חשבו במסדר הדופליקטים, אבל הוא לא באמת דופליקט. כל פעם שמוזכר שזירו דופליקט, זה שמישהו ממסדר הדופוליקטים אומר או חושב את זה.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ככה חשבו במסדר הדופליקטים, אבל הוא לא באמת דופליקט. כל פעם שמוזכר שזירו דופליקט, זה שמישהו ממסדר הדופוליקטים אומר או חושב את זה.
אני עדיין חושבת שהיה בתחילת הספר קטע שכתוב שהוא דופליקט, ולא הדופליקטים אמרו את זה.
ואני עוד ימצא את הקטע הזה. גם אם יקח לי זמן

נערך לאחרונה ב:

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אני עדיין חושבת שהיה בתחילת הספר קטע שכתוב שהוא דופליקט, ולא הדופליקטים אמרו את זה,
ואני עוד ימצא את הקטע הזה. גם אם יקח לי זמן
לא מאמינה שיונה ספיר תשאיר כזה חור, אבל למה לא, תמצאי;)

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה