דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איך לוודא...
כבר פעם שעברה אני עדכנתי ובעיריה אמרו שמעודכן אבל בחברה האחראית אמרו שהם לא רואים וכל אחד זרק את האשמה לשני...הבעיה העיקרית שזה לא קשור לאחד אלא לשנים...
אבל עיקר שאלתי אם אפשר לקבל גם רטרו?
רטרו אי אפשר.
זה לא קשור לשנים, זה רק באחריות העיריה, היא מעבירה את הנתונים לעמותה המפעילה.

לא לפרסום

משתמש פעיל
רטרו אי אפשר.
זה לא קשור לשנים, זה רק באחריות העיריה, היא מעבירה את הנתונים לעמותה המפעילה.
אני עדכנתי... חזרתי לחברה המפעילה אמרו לא מעודכן... חזרתי לעירייה אמרו אצלנו מעודכן....היה קו להתקשר לקחו את הפרטים התקשרתי מידי פעם...עד שבאחד הפעמים אמרו לי זהו נגמר המיזם...הטלפנית ניחמה אותי שמקודם התקשר אדם עם 10 ילדים ולא קיבל בכלל....

למה מה קרה?

משתמש פעיל
אני עדכנתי... חזרתי לחברה המפעילה אמרו לא מעודכן... חזרתי לעירייה אמרו אצלנו מעודכן....היה קו להתקשר לקחו את הפרטים התקשרתי מידי פעם...עד שבאחד הפעמים אמרו לי זהו נגמר המיזם...הטלפנית ניחמה אותי שמקודם התקשר אדם עם 10 ילדים ולא קיבל בכלל.
אני התעצלתי לקחת את התווים, וכשנזכרתי אחרי שנה פלוס כבר לא היה שום מענה לא ב @אשל חב"ד ולא בשום מקום
פניתי למשרד מבקר המדינה וצ'יקצ'ק תוך חודשיים חזרו אלי ונתנו לי את הכרטיסים, אבל לצערי כבר התייאשתי לריב איתם על הילדים קיבלנו רק כמו זוג הורים...

#גמח

משתמש רשום
מי שעדיין לא מופיע ברשימת הזכאים - יצטרך להמתין לפעם הבאה שהעיריה תעביר, וזה לוקח זמן רב יותר. יהיה אפשרות להגיש לבד לאחר האישור של ההנחה כפי שיפורסם
סיכום יפה, רק לתיקון הפיסקה האחרונה, הרשויות יעבירו רשימות מעודכנות כל כמה ימים ולכן מי שהגיש בקשה להנחה בארנונה ועומד בקריטריון של 70% הנחה ומעלה מסיבות כלכליות, גם אם לא יהיה ברשימת הזכאים הראשונה, (מכיוון שהרשות טרם הספיקה לאשר אותו) יגיע ברשימות הבאות שכאמור יתעדכנו כל כמה ימים.
לא בדיוק הבנתי מה זה אומר לגבי הפעימה הראשונה, לזה כבר העבירו את כל הנתונים או שמעבירים כל כמה ימים ויש עוד מה לנסות?

שמחהלה

משתמש פעיל
סיכום יפה, רק לתיקון הפיסקה האחרונה, הרשויות יעבירו רשימות מעודכנות כל כמה ימים ולכן מי שהגיש בקשה להנחה בארנונה ועומד בקריטריון של 70% הנחה ומעלה מסיבות כלכליות, גם אם לא יהיה ברשימת הזכאים הראשונה, (מכיוון שהרשות טרם הספיקה לאשר אותו) יגיע ברשימות הבאות שכאמור יתעדכנו כל כמה ימים.
אבל בסופו של דבר זה תלוי בפקיד העיריה שאמור לעדכן, האם הוא יטרח לעדכן כל כמה ימים, או שיעדיף לעדכן בסוף החודש/אחרי החגים את כולם ביחד,
זה לא היה ככה פעם שעברה,

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אבל בסופו של דבר זה תלוי בפקיד העיריה שאמור לעדכן, האם הוא יטרח לעדכן כל כמה ימים, או שיעדיף לעדכן בסוף החודש/אחרי החגים את כולם ביחד,
זה לא היה ככה פעם שעברה,
אכן זה תלוי ברשויות ובעובדיהם.

שמחהלה

משתמש פעיל
ברשות שלנו בפעם שעברה עד שעדכנו, קיבלו בפעימה השלישית את כל הפעימות ביחד,
לכן חשוב לדעת אם יש דרך לעדכן/להגיש לבד,
יישר כח גדול על כל המענה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא בדיוק הבנתי מה זה אומר לגבי הפעימה הראשונה, לזה כבר העבירו את כל הנתונים או שמעבירים כל כמה ימים ויש עוד מה לנסות?
העביר
ברשות שלנו בפעם שעברה עד שעדכנו, קיבלו בפעימה השלישית את כל הפעימות ביחד,
לכן חשוב לדעת אם יש דרך לעדכן/להגיש לבד,
יישר כח גדול על כל המענה
ההגשה הנפרדת לכשתתחיל מיועדת אך ורק עבור אלו שאינם זכאים אוטומטית.
ובכל מקרה גם הגשה זו תוגש לרשות ותיבדק בעדיפות שניה אחרי שהם יסיימו את בדיקת טפסי ההנחה לארנונה.

זהבית87

משתמש מקצוען
הסכום שמגיע למשפחה מחולק ל 3 פעימות? (אם נלך על המקסימום 2400/3=800)
או בכל אחת מהפעימות מקבלים את הסכום המלא (2400*3)

רציתי לשאול בראיון יש לי הנחה 80 אחוז ועברתי ליחידה ללא ארנונה האם אני זכאי לתלושים ??
ואם לא מה יש לי לעשות כדאי לקבל ?

A052

משתמש סופר מקצוען
@אשל חבד
מי שגר ביחידת דיור ולא רשום בארנונה
איך יקבל?
תודה!
רציתי לשאול בראיון יש לי הנחה 80 אחוז ועברתי ליחידה ללא ארנונה האם אני זכאי לתלושים ??
ואם לא מה יש לי לעשות כדאי לקבל ?
תצטרכו להגיש בקשה דרך הרשות המקומית, כשזה יתפרסם אצלכם איך ומה לעשות.

אליהו2

משתמש רשום
יש למישהו ידיעה האם מקבלי הנחת 70% בעקבות וועדת חריגים (הרעה כלכלית ) זכאים?
אני שואל על ידיעה ברורה, כי מעיון באמות המידה לא יצא לי ברור.

נחמן ששון

משתמש פעיל
30.8.2023 10:51

שר הרווחה יעקב מרגי לזיגמן וסודרי ב׳קול ברמה׳ - ״אני אומר כשר הרווחה - הסיוע בתלושי המזון שהשיג יו״ר ש״ס אריה דרעי חשוב מאד ויתרום רבות לביטחון התזונתי של השכבות החלשות. אני אומר לך בביטחון מלא! למרות כל העיכובים המשפטיים זה יוצא לדרך ומקווה שיגיע למשפחות לפני החגים״.

A052

משתמש סופר מקצוען
רק קצבאות שהם תחליף לעבודה נחשבות כמו לידה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה