דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

עדיין לא

משתמש חדש
שר הרווחה יעקב מרגי לזיגמן וסודרי ב׳קול ברמה׳ - ״אני אומר כשר הרווחה - הסיוע בתלושי המזון שהשיג יו״ר ש״ס אריה דרעי חשוב מאד ויתרום רבות לביטחון התזונתי של השכבות החלשות. אני אומר לך בביטחון מלא! למרות כל העיכובים המשפטיים זה יוצא לדרך ומקווה שיגיע למשפחות לפני החגים״.
מעניין לאיזה חגים הוא מתכוון

הכשרוני

משתמש חדש
יש לי רק כרטיס אחד מתוך שתיים האם אוכל להשתמש בו או שאצטרך לחכות לחדש

יספיק כרטיס אחד
אם יש לי את שתי הכרטיסים שחולקו לי אז,
אבל נולד לי כבר עוד ילד שלכאו' אני אמור לקבל את זה בשלש כרטיסים, (היה מקסימום טעינה בכרטיס על סכום מסוים)
האם יספיקו לי השתיים שברשותי או שאצטריך לחכות לחדש?

בתודה מראש!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
האם עדיף כבר עכשיו לשנות הנחה בעיריה מהנחה של נכות להנחה לפי הכנסה?
או שהנתונים כבר עברו?

עדיין לא

משתמש חדש
אגב במספר הטלפון שנתנו כאן למעלה אומרים שמיום ראשון הקרוב כבר יעבוד המערכת הטלפונית לבדיקת זכאות מעניין אם מישהו יודע לאשר את זה

#גמח

משתמש רשום
האם עדיף כבר עכשיו לשנות הנחה בעיריה מהנחה של נכות להנחה לפי הכנסה?
או שהנתונים כבר עברו?

אגב במספר הטלפון שנתנו כאן למעלה אומרים שמיום ראשון הקרוב כבר יעבוד המערכת הטלפונית לבדיקת זכאות מעניין אם מישהו יודע לאשר את זה
כתבו כאן למעלה שאכן זה ככה

chavy l

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
@אשל חב"ד
תודה על כל המידע.
שתי שאלות:
1. הטופס שהעלו כן למלא לבקשת בקשה למי שגר בשכירות יש טופס מקוון בשביל זה?
או שרק למלאות לסרוק ולשלוח?
2. אם ב2022 בעלי היה גר בבני ברק ועכשיו הוא בגלל הבחירות העביר כתובת לירושלים צריך לבקש מעירית ב"ב או מירושלים?
או שכל אחד מגיש בנפרד?
או שלפי הכתובת העכשוית?
אשמח לתשובות
תודה רבה!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
תודה על כל המידע.
שתי שאלות:
1. הטופס שהעלו כן למלא לבקשת בקשה למי שגר בשכירות יש טופס מקוון בשביל זה?
או שרק למלאות לסרוק ולשלוח?
2. אם ב2022 בעלי היה גר בבני ברק ועכשיו הוא בגלל הבחירות העביר כתובת לירושלים צריך לבקש מעירית ב"ב או מירושלים?
או שכל אחד מגיש בנפרד?
או שלפי הכתובת העכשוית?
אשמח לתשובות
תודה רבה!
יהיו טפסים מקוונים לכל רשות.
אם הבקשה היא עבור התווים (ולא עבור הנחה בארנונה), ניתן להגישה רק ברשות בה המבקש רשום בת.ז.

יהודי פושט

משתמש פעיל
@אשל חב"ד
אולי כבר כתבתם כאן לעיל בנושא אך לא קראתי.
במס' הנ"ל הם אומרים שמועבר אליהם הנתונים מביטוח לאומי, האם הכוונה לנתוני שכר או עניינים אחרים, וא"כ אז בשביל מה הם לוקחים נתונים מהעיריה.
תודה!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
אולי כבר כתבתם כאן לעיל בנושא אך לא קראתי.
במס' הנ"ל הם אומרים שמועבר אליהם הנתונים מביטוח לאומי, האם הכוונה לנתוני שכר או עניינים אחרים, וא"כ אז בשביל מה הם לוקחים נתונים מהעיריה.
תודה!
אין קשר לנתוני שכר.
יש מספר קבוצות של זכאים לכרטיסים בהתאם לאמות המידה של משרד הפנים, כגון: מקבלי הנחה בארנונה של 70% ומעלה מסיבות כלכליות, קשישים מקבלי השלמת הכנסה, מקבלי אבטחת הכנסה של הביטוח הלאומי, ועוד.
הנתונים על הזכאים יגיעו ממקורות שונים בהתאם לקבוצה.
בנוסף ניתן יהיה בהמשך, בכפוף לעמידה בקריטריונים שיפורסמו, להגיש בקשה עצמאית לרשות המקומית לקבלת כרטיס.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה