דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@אשל חב"ד , שואלת שוב, כי לא ראיתי התייחסות, אולי פספסת...

אני מקבלת אין סוף שיחות (לפחות 10 ביום, כבר תקופה ארוכה) מהמספר

0732278252

התקליט מברך אותי לשלום שוב ושוב, בלי לפרט למה הוא התקשר...

ראיתי שהמספר קשור לחלוקה של תווי המזון
כבר קיבלנו את התווים.
מה זה יכול להיות?
אולי זה שלנו??
אנחנו כבר התייאשנו מלרדוף אחרי הרוח...
בעירייה אמרו שהעבירו את נתוני הזכאות, ופתחון לב לא עונים או שהתקליט מועיל בטובו לנדב שהפרטים עוד לא עודכנו.
יש כאן עוד מישהו בסטטוס המרגיז הזה?

• תודה
Reactions: GRN

עיין

משתמש רשום
ההורים שלך קיבלו עבורך, קח מאבא את הכסף.
גם אם קיבלתי הנחה בארנונה ובעירייה אמרו לי שאני זכאי לתווי מזון וששלחו את הפרטים שלי לאשל חב"ד?
ומה עם אשתי שהיא בכלל לא מופיעה אצלכם אף שהיא ביחד איתי נשואים וקיבלנו הנחה בארנונה?

קופיריטרית

משתמש מקצוען
מישהו יודע למה בהגשה העצמאית לתוי מזון.
לא ניתן לבחור בשם הרשות את בית שמש?
[בסוף התהליך, בפרטי המבקש, אחרי העלאת התלושים והכל...]

לכאורה אפשר להגיש עד סוף דצמבר, לא?
האם בבית שמש כבר א"א להגיש?
תודה על מענה.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע למה בהגשה העצמאית לתוי מזון.
לא ניתן לבחור בשם הרשות את בית שמש?
[בסוף התהליך, בפרטי המבקש, אחרי העלאת התלושים והכל...]

לכאורה אפשר להגיש עד סוף דצמבר, לא?
האם בבית שמש כבר א"א להגיש?
תודה על מענה.
אולי כי בית שמש היא אחת הערים שצריך להגיש דרך אתר העיריה ולא בטופס הכללי.

מאירלה

משתמש מקצוען
@אשל חב"ד
קיבלתי מעיריית ירושלים אישור לתווי מזון כבר לפני 70 יום ועדיין לא מופיע אצלכם
האם גמרתם לעדכן את כל הרשימה האחרונה שקיבלתם ?
התקשרתי למוקד בעירייה ואמרו לי שאולי יש הבדל ברשימות בין מי שקיבל הנחה בארנונה ובין מי שקיבל רק לתווי מזון יש בזה משהו?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה