מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מישהו יודע מה בונים בד' 3 ליד מצפה החורש
ברחוב תלמוד בבלי, מימין לכניסה לרחוב בר קפרה (הרחוב שעולה לכיוון מגדל המים), מגורים מסחר או מוסדות חינוך?
(משמאל לרחוב בר קפרה זהו מצפה החורש, השאלה היא על מימין לבר קפרה).

ועוד שאלה מאחורי המגרש הנ"ל (במעלה רחוב בר קפרה לכיוון מגדל המים) הכשירו משטח ענק, מיושר לגמרי. למה הוא מיועד?
אם אני לא טועה מסדות צאנז.
לא הצלחתי להעלות את הסקר כראוי, [תצטרכו להאמין לי].

בסקר השתתפו על עכשיו 136 מגיבים.

שאלה א' לאיזה מגזר אתם משתייכים?
חסידי כללי 31.6% [43 עונים].
ליטאי כללי 24.3% [33 עונים].
חסידי ירושלמי 11.% [15 עונים].
ליטאי אחר 12.5% [17 עונים].
ירושלמי כללי 7.4% [10 עונים].
ספרדי כללי 5.1% [7 עונים].
נטורי קרתא 1.5% [2 עונים]
חרדי עובד 2.9% [4 עונים].
דתי חרדי לאומי 0.7% [1עונה]
אחר 2.9% [4 עונים]. (אני מת מסקרנות מי לא רואה את עצמו מכל הקבוצות הנ"ל (ויש עוד את התשובה 'חילוני' שלא נבחרה כלל)
יש 2 ערבים שזזכו בנתיב במשתכן אולי הם..

עימודאייקה

משתמש רשום
עימוד ספרים
מה בגלל שזה קרקעות מדינה???
אז מה זה כל המרכזי מסחר זה לא של פרטיים?
בודאי של המדינה שתכננה את בניית המרכזים המסחריים והקצתה אותם למכירה לאנשים פרטיים, גם הדירות הם קרקעות מדינה שנמכרו לאנשים פרטיים.
אבל קרקעות למוסדות ציבור עדיין לא הוקצו.
לא יתכן שאבוטבול הקצה קרקעות ברמה ד', חוץ מזה שחסידי צאנז קנו דירות (במצפה האלה) רק בשנה שעברה.

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
לא משנה כל כך תוצאות הסקר, העיקר שהוציאו את האשכול מתרדמת החורף שהיה כאן בשבועות האחרונים.....
אגב, נראה כי נושאים הללו מדליקים את הציבור יותר מכל נושא אחר, מהסיבה כי כבר רוצים לחוש את האוירה של השכונה ולא כל היום לדבר על קבלנים משכנתא וכסף...
ושוב זה פשוט שאין לאף אחד בעיה עם שכן מכל סגנון שהוא, רק יש אנשים שאוהבים לחיות עם שכנים בדיוק כמוהם, ויש שזה לא איכפת להם, או שזה אפילו מפריע להם ומעדיפים גיוון...

ראובן 23

משתמש מקצוען
מישהו יודע מה בונים בד' 3 ליד מצפה החורש
ברחוב תלמוד בבלי, מימין לכניסה לרחוב בר קפרה (הרחוב שעולה לכיוון מגדל המים), מגורים מסחר או מוסדות חינוך?
(משמאל לרחוב בר קפרה זהו מצפה החורש, השאלה היא על מימין לבר קפרה).

ועוד שאלה מאחורי המגרש הנ"ל (במעלה רחוב בר קפרה לכיוון מגדל המים) הכשירו משטח ענק, מיושר לגמרי. למה הוא מיועד?
מצורף מפה מאשכוי ל אחר

קבצים מצורפים

• מפה (1).pdf
    KB 100 · צפיות: 98

ssarah

משתמש צעיר
לוקח זמן למעון לקבל סמל מעון.
ממה שידוע לי, אין תמת כרגע.
הכי קרוב יש בג'..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה