מחיר למשתכן אשכול פרויקט בן שמן 1 דירה בהנחה.

תנור

משתמש רשום
השאלה הנ"ל, בענין מידע אודות הציבור החרדי שזכה שם
מתחדדת והופכת להיות יותר מבוקשת, כי היום קיבלנו הודעה דלהלן:

הגרלה 1870​

זוכים יקרים שלום רב,
אנו נרגשים ושמחים לבשר כי פרויקט "UP VIEW" בשכונת נופי בן שמן, קיבל היתר חפירה ודיפון.
בשבועות הקרובים חברתנו כבר תחל בעבודות חפירה, דיפון ובניית החניונים.
בנוסף במהלך השבועות הקרובים אנו ניצור עמכם קשר ונזמנכם לכנס מידע בו תקבלו פרטים מלאים על הפרויקט.
לאחר כנס המידע יתבצע כנס בחירת ודירה וחתימת הסכם.
כמובן שנעדכן בכל עת.
אנו נרגשים ומצפים לראותכם.

אגב, לכל השואלים, בדבר המגדלים והבנינים הגבוהים, הנה ציטוט מתוך THEMARKER אודות פרוייקט זה UP VIEW, של אהרוני בנופי בן שמן1:
נדב אהרוני, סמנכ"ל השיווק והמכירות בקבוצה, מסביר על התמהיל המגוון של הדירות שמוצע לרוכשים. לדבריו, בפרויקט Up View מתוכננות בסך הכל 712 יחידות דיור, שיתפרשו על עשרה בנייני מגורים – שני מגדלים של 29 קומות, מגדל נוסף של 22 קומות, ועוד שבעה בניינים של 10 קומות.

דיברנו עם אהרוני ואמרו שכנראה יש להם באג שאנחנו לא מקבלים את ההודעות. לכן אמרו שמי שעדכן אותנו בעדכון האחרון לבקש ממנו שימשיך לעדכן כי זה חשוב מאוד אז בבקשה אני נורא אשמח.... ואם יש דרך לקבל ממך עידכונים יותר בצורה פרטית אשמח תודה רבה

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
מי שזכה בפרוייקט הזה הרוויח מינימום מיליון שח לדעתי, יש כאלו שיותר, קשה לי לשמוע אנשים בוכים שהמרצדס שקיבלו במתנה היא מדגם פחות מתקדם ממה שחשבו. תגידו תודה ותדעו שיש הרבה הרבה אנשים (כמוני) שמאוד רצו לזכות כאן ולא הצליחו.
@עו"ד נתן רוזנבלט
סיפרת כאן בפרוג שרשמת את בנך בהגרלה האחרונה לאופקים עמנואל וירושלים
התפללנו שבזכות זיכוי הרבים שלך הוא יזכה
הוא זכה?

הגרא

משתמש חדש
הגרלה 1877

זוכים יקרים שלום רב,

אנו נרגשים ושמחים לבשר כי פרויקט "UP VIEW" בשכונת נופי בן שמן, קיבל היתר חפירה ודיפון.

בשבועות הקרובים חברתנו כבר תחל בעבודות חפירה, דיפון ובניית החניונים.

בנוסף במהלך השבועות הקרובים אנו ניצור עמכם קשר ונזמנכם לכנס מידע בו תקבלו פרטים מלאים על הפרויקט.

לאחר כנס המידע יתבצע כנס בחירת ודירה וחתימת הסכם.

כמובן שנעדכן בכל עת.

אנו נרגשים ומצפים לראותכם.

בברכה
קיבלתי כזו הודעה האם זה אומר
שיש היתרי בנייה ומתחילים לבנות מיד
או שנחכה עדייו כמה חודשים??

כמו הרוח

משתמש מקצוען
חברים מי שזכה בפרויקט עשה אקזיט של לנעלה ממיליון ש"ח
יוכל לשכור ולהשכיר בכיף
ולאח"מ למכור ולקנות דירה באזור מרכזי מאוד בארץ
ועוד יש צפי לעליית מחירים שם בשכונה
תתחילו לחייך

רבקה מם

משתמש צעיר
D I G I T A L
חברים מי שזכה בפרויקט עשה אקזיט של לנעלה ממיליון ש"ח
יוכל לשכור ולהשכיר בכיף
ולאח"מ למכור ולקנות דירה באזור מרכזי מאוד בארץ
ועוד יש צפי לעליית מחירים שם בשכונה
תתחילו לחייך
אתה מתכוון לכל השכונה בן שמן?
גם בפרויקט שעדין אין התרים וזה צפי לעוד המון שנים?

אהבת הים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לגבי הקירבה לאחסימך זה לא רלוונטי הפרוייקט אמנם כמה דקות הליכה אבל הוא מנותק מגני אילון
עם אוירה חילונית חזקה לחרדי אין מה לחפש בשכונה כזאת ובמגדלים ק"ו לא
אם כבר להשכיר ולשכור באחיסמך זה רלוונטי

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היי
בנופי בן שמן המדינה הקצתה 352 דירות לפרויקט דירה להשכרה
כך שאני לא יודע עד כמה להשכיר ולשכור זה משהו שיהיה ריווחי
בתווך הקרוב
מה אתם חושבים על זה

צחי קרמר

משתמש פעיל
יש לכם בסה"כ 3 שנים להשכיר
אני עדיין חושב שדירה טובה עדיפה על פני דירה שאפשר לגור בה
אם אתם ממש לחוצים הייתי חושב ללכת על דירה שאפשרית למגורים זמניים
לדוגמא קומה 8 נחשבת טובה ועדיין אפשר במשך שנתיים לטפס את זה בשבת

תנור

משתמש רשום
שלום מישהו דיבר עם אהרוני לאחרונה? הם כל הזמן דוחים ודוחים.... ואני כבר שמעת בכמה פרוייקטים שזכו הרבה אחרי ההגרלה הנ"ל בכל מיני ערים שכבר קיבלו הזמנה לבחירת דירה אז מה קורה איתם? למישהו יש מידע יותר מפורט בעניין? יש מישהו שמפקח עליהם ? מישהו שאפשר לפנות אליו חוץ מהחברה עצמה שלא יודעים לענות כלום חוץ מלומר שהצפי שהכנס יהיה בחודשיים הקרובים שאת זה הם אומרים כבר שנה
ח"ו אני לא מתלונן אני יודע שצריך להודות לקב"ה על זה שזכינו אבל מה קורה עם זה?

תנור

משתמש רשום
שלום וברכה לחברי הפורום. ראיתי פה בפרוג וכן שמעתי מחבר שזכה שם- שבהגרלה בגבעת המטוס בירושלים הם פתחו קבוצה במייל לעידכונים ולדעת מה המצב החרדי שם וכו' וכן יש להם חבר עירייה שמעדכן אותם
חשבתי שבנושא כל כך חשוב לכולנו אולי כדאי להעתיק את הרעיון לנופי בן שמן בכלל ואם אפשר לקבוצת אהרוני בפרט ולהתחיל עם כוח כזה להזיז עניינים וסתם כך להתעדכן מה אופי השכונה וכו'
אני באמת לא מבין בזה בלפתוח ולנהל קבוצה וכו' אשמח אם תעדכנו כאן אם מעוניינים ביוזמה כזו
תודה רבה

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היי
דיברתי היום עם אהרוני
הם אומרים שבין שבועיים עד חודשים יש אישורי בניה
ואח"כ מיד כנס זוכים ואחרי חודש חתימת חוזה
ככה לפי דבריהם.

תנור

משתמש רשום
צר לי לאכזב אבל דיברתי איתם גם שבוע שעבר... וזה תשובה שהם נותנים כבר שנה
כל הזמן אומרים צפי לעד חודשיים כנס... כבר שנה
משהו שם תקוע נקווה שבעז''ה זה באמת יהיה קרוב
אגב יש רצון לפתוח קבוצה?

אברהם וינברג

משתמש חדש
אתה יכול לבדוק דרך האתר של הועדה לתכנון ובניה איפה הם אוחזים מבחינת האישורים והוועדות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה