דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

ynf

משתמש פעיל
כולם פה סביב אשל חב"ד?
אני ישמח לשמוע על מישהו שמתמודד עם פתחון לב
אין שום מידע ועדכון משום מה..
נכון באמת מוזר שאין כאן מידע
ומשום מה נראה שלעומת אשל חב''ד שם בארגון השני אין ממי לקבל תגובה
ולפי מה שידוע לי יש משפחות שלא קבלו כלום אפילו שהיה להם את הזכאות לקבל

יעית

משתמש פעיל
שלחו לי הודעה, שאני זכאי (ירושלים), ואני צריך לחזור אליהם למספר .... כדי לאמת פרטים,
אני מתקשר ו..
אומרים לי (מערכתית) שאני לא זכאי ואין להם שום מידע עלי,
מה זה אמור להיות?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלחו לי הודעה, שאני זכאי (ירושלים), ואני צריך לחזור אליהם למספר .... כדי לאמת פרטים,
אני מתקשר ו..
אומרים לי (מערכתית) שאני לא זכאי ואין להם שום מידע עלי,
מה זה אמור להיות?
אפנה אליך בפרטי, יתכן ומספר הטלפון הוגש על ידי הרשות כטלפון של משפחה אחרת.

tamaar

משתמש חדש
שלום אשל חב"ד
ביקשתי מספר פעמים אם תוכל לפנות אלי בפרטי. יש דרך? ממש אשמח...

אורית orit

משתמש חדש
אמרו לי מהעיריה (בני ברק) שהועברו הפרטים לאחר הנחה בארנונה ב30.11 לפתחון לב ,
בפתחון לב יש רק מענה אוטומטי שאומר שהפרטים לא הועברו
יש למשהו מושג כמה זמן לוקח להתעדכן בפועל ואם יש טלפון עם מענה שלהם

ynf

משתמש פעיל
נכון באמת מוזר שאין כאן מידע
ומשום מה נראה שלעומת אשל חב''ד שם בארגון השני אין ממי לקבל תגובה
ולפי מה שידוע לי יש משפחות שלא קבלו כלום אפילו שהיה להם את הזכאות לקבל
כבר מס' חודשים אמרו בעירייה שהנתונים מאשרים לקבל את השוברים
ובמערכת אמרו שעדיין לא קבלו את הרשימה המהעירייה
וזה חזר על עצמו מס' חודשים

ניק 20238

משתמש פעיל
שלום קיבלתי הודעה שאני זכאי לתווי מזון ובמס' טלפון לאישור הנתונים אומרים לי שאני זכאי לאדם אחד אע"פ שהגשתי בקשה לשני אנשים (מעניין גם מדוע הוא "אומר נמצאה זכאות לאיש 1 שגיאה")
מה זה אומר?

מירי קיבלביץ

משתמש חדש
בלת"ק
שואלת בשביל מישהי
גרה באשדוד בדירה שכורה ובעלה רשום שהוא גר בבני ברק איפה היא צריכה להגיש בקשה? והאם היא יכולה להגיש בקשה רק לתווי מזון ולא לארנונה תודה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לאחר הגשת בקשה פרטנית כמה זמן לוקח עד שמקבלים טלפון שמאושר קבלת התוים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה