שיתוף - לביקורת שכחתי את זה עליי...

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
"זה כבד". נתי נאנק, בוחן את עצמו בסיפוק מול חלון הרכב הכהה, מרוצה מהמראה המרשים שנגלה לעיניו.

יאיר צחק בקול למראה אחיו. "אני שם לב, זה גם גדול". הוא הושיט את ידיו וסידר את ראש הבובה הענק על ראשו של נתי. "יפה לך".

"אין ספק". נתי הסכים בכל לב, "אם זה לא היה כבד כל כך הייתי שוקל ללכת כך במשך כל השנה".

יאיר גיחך. "אני בטוח. בכל מקרה, נראה לי ניכנס לבית, אנחנו ברחוב כרגע, לידיעתך". הוא הביט סביבו, שלושה נערים שעברו במדרכה ממול, בהו בנתי לרגע קצר, צוחקים בקול רועם שניה לאחר מכן.

"בקטנה". נתי משך בכתפו בביטול. "נראה לך אכפת לי שצוחקים עליי?! אני אפילו לא שם לב". הוא יישר את גבו והחזיר מבט אל ראש הפרה הענק שעליו. "זה פשוט יפה!"

כליאת הצחוק של יאיר נשמעה כנחירה.

"מה קרה?" נתי התפלא. מביט באחיו בעיני עגל.

"עבר כאן יתוש". יאיר התגונן במהירות. "אני חוזר לבית, מיציתי כ-"

נתי ויאיר הסתובבו במהירות לשמע קול החריקה, רכב לבן נעצר באמצע הכביש, נהגו שרבב את ראשו מהחלון לכיוונם.

"היי, ילד! מה יש לך שם על הראש?"

"אהמ". נתי החליף מבט מהיר עם יאיר, פניו מאדימות, ולא מחום, מתחת לראש הפרה. "נראה לי שזו בובה".

"אוקי". הנהג האריך את המילה בתהייה, "ו...אפשר לשאול למה זה עליך?"

הפעם נתי לא חשב לפני שדיבר, הוא אף לא הספיק להחליף מבט עם אחיו, שהתאדה מהשטח. "אהה... פשוט, שכחתי את זה עליי".

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יהיה כאן ביקורת? הערות? הערות? ;)

אגב, יש לציין שהקטע מבוסס על סיפור אמיתיo_O:cool:

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
"זה כבד". נתי נאנק, בוחן את עצמו בסיפוק מול חלון הרכב הכהה, מרוצה מהמראה המרשים שנגלה לעיניו.

יאיר צחק בקול למראה אחיו. "אני שם לב, זה גם גדול". הוא הושיט את ידיו וסידר את ראש הבובה הענק על ראשו של נתי. "יפה לך".

"אין ספק". נתי הסכים בכל לב, "אם זה לא היה כבד כל כך הייתי שוקל ללכת כך במשך כל השנה".

יאיר גיחך. "אני בטוח. בכל מקרה, נראה לי ניכנס לבית, אנחנו ברחוב כרגע, לידיעתך". הוא הביט סביבו, שלושה נערים שעברו במדרכה ממול, בהו בנתי לרגע קצר, צוחקים בקול רועם שניה לאחר מכן.

"בקטנה". נתי משך בכתפו בביטול. "נראה לך אכפת לי שצוחקים עליי?! אני אפילו לא שם לב". הוא יישר את גבו והחזיר מבט אל ראש הפרה הענק שעליו. "זה פשוט יפה!"

כליאת הצחוק של יאיר נשמעה כנחירה.

"מה קרה?" נתי התפלא. מביט באחיו בעיני עגל.

"עבר כאן יתוש". יאיר התגונן במהירות. "אני חוזר לבית, מיציתי כ-"

נתי ויאיר הסתובבו במהירות לשמע קול החריקה, רכב לבן נעצר באמצע הכביש, נהגו שרבב את ראשו מהחלון לכיוונם.

"היי, ילד! מה יש לך שם על הראש?"

"אהמ". נתי החליף מבט מהיר עם יאיר, פניו מאדימות, ולא מחום, מתחת לראש הפרה. "נראה לי שזו בובה".

"אוקי". הנהג האריך את המילה בתהייה, "ו...אפשר לשאול למה זה עליך?"

הפעם נתי לא חשב לפני שדיבר, הוא אף לא הספיק להחליף מבט עם אחיו, שהתאדה מהשטח. "אהה... פשוט, שכחתי את זה עליי".
סיפור ממש חמוד אבל קצת חסר לי הרקע.
לא כל כך הבנתי, זה סיפור שקרה בפורים? כי אם כן, בפורים שום דבר אינו מוזר או חריג. ואם לא, אז מה באמת היה העניין עם הראש פרה?

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
סיפור ממש חמוד אבל קצת חסר לי הרקע.
לא כל כך הבנתי, זה סיפור שקרה בפורים? כי אם כן, בפורים שום דבר אינו מוזר או חריג. ואם לא, אז מה באמת היה העניין עם הראש פרה?
אוקי, אז לא. הסיפור לא קרה בפורים, הוא קרה באחד מימי חודש אדר (:

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כן, הרגשתי קצת טיפשה כשקראתי את זה. (אני טיפשה בזמן האחרון, אז אל תחשבי שזה אשמתך)
אבל זה רעיון חזק. וביצוע עוד יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה