חרבות ברזל הנספח השבועי • 8

הסקר השבועי: איזו מטרה יותר נעלה, במידה וניתן להשיג רק אחת מהן, מה עדיף?

• מיטוט וחיסול החמאס

• השבת כל החטופים

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

מתגעגע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מישהו יודע ממתי ההסרטה??
העמוד לא נמצא/ המחדש

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
מה זה אומר האזעקות האלו?

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לפי עידוכני צבע אדום כנראה נגמר המלאי של טילים ארוכי טווח
ברוך ה'

לא להסתמך על זה
עדיף להיות זהירים
לגמרי נכון.

זה הי' במלחמת לבנון השניה, הצבא 'הרגיע' את העם עם הידיעה שמלאי הטילים שיש בידי לבנון אוזל, ואז הגיעה ההפתעה: טילים עם כדוריות נפץ. לאחר מכן התגלה שיש להם גם טילים ארוכי-טווח.
אותו אחד ש'בישר' על מלאי הטילים המצטמצם, הודה בכך שהי' ידוע לישראל על הימצאות טילים אלו בידי לבנון.
זה מלמד, שכמו שיש להתיחס להצהרות האויב בערבון מוגבל, כך, להבדיל אא"ה, יש להתיחס להצהרות מצד דוברי ישראל למיניהם.

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
על איזה סרטון הוא מדבר?
חמאס פירסם סרטון בו נראה ירדן ביבס אביהם של הילדים החמודים הג'ינג'ים, בו הוא תוקף בחריפות את ביבי, ומבקש בבכיות שישחררו אותם ואותו מהשבי. (הוא שוהה במקום אחד, ואשתו והילדים במקום אחר).
סרטון מאוד קשה לצפיה.
אוי טאטע עד מתי?!?!?! :cry: :cry: :cry:

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחר ישחררו רק 7, ויחשיבו שלושה מהתאילנדים.
בסוף יתנו עוד כמה ימים חינם כדי לאתר את כפיר ביבס.
ובסוף סמוטריץ צדק שהגביל את הימים.
תארו לכם שסמוטריץ לא היה מצטרף עם תנאיו...
כנראה שאתה טועה ??

הנורמלית האחרונה

משתמש מקצוען
נדב אייל:‏ בחסות ההפוגה, שוגר וטרינר מטעם צה"ל ללכוד את החיות ששוחררו מגן החיות בצפון עזה. הם הורדמו - כדי להעביר לטיפול ולהשיב לעזתים בגמר המלחמה.
אז עכשיו כבר אין חפים מפשע בעזה ואפשר להפציץ הכל בלי הגבלה

הת"ת המרכזי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

מאירלה

משתמש מקצוען
תחושות שלי
1. ישראל אתמול הסכימה להכליל את 2 המשוחררות של רוסיה מיום קודם כדי להגיע ל10 (סוף כל סוף יש עוד משוחררת אחת שהרוויחה את חייה בגלל ההתעקשות) דהיינו שהאמינו לחמאס שאין לו עוד חטופות בסטטוס לשחרור מיידי אז אין סיכוי שהיום היה מצליח להביא וממילא כל היום אתמול כנראה תכננו את מתקפת היום ובכל זאת נתנו תחושה של מו"מ לכאורה כדי שיקיימו את הפעימה של אתמול (אולי קיוו שחמאס יגמיש את עצמו וישחרר גם כאלו שלא תכנן לשחרר בשלב זה אבל לא כ"כ הגיוני)
2. ולכל השואלים לי ברור שאם 3 הנרצחים שרצו להוסיף אתמול היו של ביבס ישראל הייתה מתפשרת אתמול על 7+ שלהם ולא הייתה אומרת שאין הוכחות שאכן נהרגו.
עריכה: עכשיו ראיתי שאכן לטענתם היום הייתה רק הצעה אחרת ביבס + 3 חטופים ולא 7!
אליז: היום ב- 10:28
במסגרת המלחמה הפסיכולוגית:
חמאס: הצענו למסור את גופות משפחת ביבס, לשחרר את אביהם כדי שיוכל להשתתף בקבורתם ולמסור 2 חטופים ישראלים, ישראל סרבה.

נערך לאחרונה ב:

הנורמלית האחרונה

משתמש מקצוען
מזכ"ל האו"ם גוטרש: חש צער עמוק על החזרה ללחימה בעזה, שמדגישה כמה חשוב להגיע להפסקת אש הומניטרית אמיתית
רק בשביל הצער העמוק שלו היה שווה לחזור ללחימה

(לא שאני חושבת שזה באמת מעניין אותו...)

טאבו

משתמש סופר מקצוען
רק בשביל הצער העמוק שלו היה שווה לחזור ללחימה

(לא שאני חושבת שזה באמת מעניין אותו...)
לא יודעת מה אתכם, כל פעם שאני קוראת ידיעה על מזכ"ל האום המוח שלי מחליף את השם שלו מגוטרש לבגתן ותרש...

הת"ת המרכזי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...