חרבות ברזל הנספח השבועי • 8

הסקר השבועי: איזו מטרה יותר נעלה, במידה וניתן להשיג רק אחת מהן, מה עדיף?

• מיטוט וחיסול החמאס

• השבת כל החטופים

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אשכול נספח לשבוע השמיני למלחמה, קראו בעיון את כללי האשכול, הם מחייבים.

האשכול מיועד עבור שאלות ובירורים בענייני המלחמה, ציטוטים להרחבות ותגובות על הודעות מאשכול העדכונים או אשכול התיעוד. כתבות נרחבות ופרשנויות אודות חרבות ברזל.

❌
האשכול אינו מקום לפטפוטים, בדיחות, דיוני השקפה, פוליטיקה חרדית ורבנים, הצעות למטכ"ל, רץ ברשת, וויכוחים וכו'.

❗
חשוב להבין, זה לא אשכול פטפטת, הפורום הוא פורום חדשות ועדכונים, ורק כדי לשמור על האשכולות האחרים נקיים לחלוטין, אנו מאפשרים אשכול נספח, אבל עדיין בגדר עדכונים, כל שיח פטפוטים יביא להרחקת המשתמש מהאשכול לצמיתות. כמובן כללי פורום חדשות ועדכונים וכללי האתר חלים גם באשכול זה.

ד. פריד

משתמש מקצוען
המפקדה של חיזבאללה בכפר בית יאחון בדרום לבנון לפני ואחרי. אותה תקיפה שבה נהרג בשבוע שעבר בנו של יו"ר סיעת חיזבאללה בפרלמנט, עבאס מוחמד רעד

רועי קייס

F_2UcvyXQAAA10G
התמונות של המפקדה מוכיחות את יעילות הנחיות פיקוד העורף, אם הם היו בחדר מדרגות בקומה ראשונה הם כנראה לא היו נפגעים.

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
אני חושב שצריך להוסיף אופציה שב"ה שלא אנחנו שצריכים להחליט החלטות גורליות, התחשק לי להחור באופציה הראשונה, אבל אז דמיינתי שהילדים שם זה הילדים שלי והמבוגרים זה ההורים שלי, ולא חשבתי פעמיים ובחרתי באופציה השניה.
זאתי מציאות מזעזעת

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לדעתי מיטוט החמס ממילא יביא את החטופים.
אבל חלילה אם החמס לא יעלם, אז מה עשינו?
מצד שלישי, עדיף להביא את החטופים ולסמוך על בורא עולם בקשר להמשך.
בקיצור - מסובך!!

חצרון

משתמש מקצוען
אני חושב שצריך להוסיף אופציה שב"ה שלא אנחנו שצריכים להחליט החלטות גורליות, התחשק לי להחור באופציה הראשונה, אבל אז דמיינתי שהילדים שם זה הילדים שלי והמבוגרים זה ההורים שלי, ולא חשבתי פעמיים ובחרתי באופציה השניה.
זאתי מציאות מזעזעת
זה לא נכון לדמיין מה הייתי עושה אילו היו לי נגיעות אישיות (בנסיבות מחרידות ככול שיהיו ל"ע)
הענין הוא לצאת מהנגיעות ולחשוב מה באמת נכון

נ.ב.אני הצבעתי על מיטוט למרות ברור שאם היה לי נגיעות היתי חושב אחרת, זה לא בושה.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
ערוץ 12: הצלב האדום מקבל את החטופים בצפון הרצועה.
אבל עדיין הם יסעו עד מעבר רפיח.
זה אומר שיש לצבא עוד הרבה הרבה עבודה בצפון הרצועה...
אולי בשביל זה טובה ההפוגה, להתאפס רגע ולראות נכוחה את המצב האמיתי בשדה הקרב ולעדכן את התוכניות בהתאם.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
זה אומר שיש לצבא עוד הרבה הרבה עבודה בצפון הרצועה...
אולי בשביל זה טובה ההפוגה, להתאפס רגע ולראות נכוחה את המצב האמיתי בשדה הקרב ולעדכן את התוכניות בהתאם.
יכול להיות שהם היו מתחת לאף של צהל
העיקר אמרו שהם שולטים על צפון הרצועה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש רשימה מעודכנת של החטופים שמשתחררים היום?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לדעתי מיטוט החמס ממילא יביא את החטופים.
מיטוט החמאס אין ספק שצריך להיעשות, כדי למנוע מצבים כאלו שוב.
רק שהם עלולים לרצוח אותם כשיראו שאין להם כבר מה להרוויח מהם :(
ובכלל, בזמן האחרון ברצועה המצב מאד קשה מבחינת אוכל, ומסתבר שכל רגע קריטי.
הצבעתי על מיטוט החמאס וזה לא סותר שבנקודת המצב הנוכחית יותר דחוף להשיב את החטופים.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...