חלבי פסי שמרים גבינה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הקטע הטוב בשמרים גבינה זה הביס הגבינתי הזה שיש במרכז.
לגמרי, יש לי מתכון דומה אבל טיפה שונה,
אני לא קראתי את כל האשכול בשביל לראות אם כבר כתבו את זה אבל לי יש שיטה בשמרים גבינה להקפיא קודם את המילוי בתבנית, להוציא אותו למרכז הבצק כשהוא כבר קפוא, ככה זה יוצא יפה ולא בורח.
1621939038623.png

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
לגמרי, יש לי מתכון דומה אבל טיפה שונה,
אני לא קראתי את כל האשכול בשביל לראות אם כבר כתבו את זה אבל לי יש שיטה בשמרים גבינה להקפיא קודם את המילוי בתבנית, להוציא אותו למרכז הבצק כשהוא כבר קפוא, ככה זה יוצא יפה ולא בורח.
צפה בקובץ המצורף 894489
הפטנט להקפאת המלית מוכר

הכיף כאן הוא שאין צורך בכלל להקפיא
המילוי לא בורח בשום מקרה

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
@hbecker
רוצה להכין לכבוד כל היולדות בסביבה...
כמה גבינה 5% צריך לסנן בשביל לקבל קילו טוב טעם? וכמה זמן מומלץ?
תודה

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
מציעה לך רעיון-
במקום לכתוב את כל השדרוגים ולתת מתכונים דומים באשכולות שנפתחים- אולי הכי טוב שתפתחי אשכול שהכותרת שלו תהיה "אשכול גיוונים/שדרוגים למתכונים"
סליחה.
את יכולה למחוק אם את חושבת לנכון.
רק מסבירה את עצמי, שבמכוון לא נתתי את המתכון שלי באשכול שלך בשביל לא להסיט את האשכול המצויין שלך...
רק הוספתי צורת גיוון חיצונית, עם אותו מתכון שאת נתת.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
סליחה.
את יכולה למחוק אם את חושבת לנכון.
רק מסבירה את עצמי, שבמכוון לא נתתי את המתכון שלי באשכול שלך בשביל לא להסיט את האשכול המצויין שלך...
רק הוספתי צורת גיוון חיצונית, עם אותו מתכון שאת נתת.
אין לי בעיה
רק ראיתי שבכמה מקומות נתת רעיונות שדרוג וכיוצ"ב ולפעמים גם מתכון. לא דוקא באשכולות שלי אז חשבתי שאולי זה יכול לעניין אותך לפחות אשכול כזה.
הכל בסדר.

את רואה שלא מחקתי.
כי לא זה היה הענין.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@hbecker
כמה זמן זה יכול להחזיק במקרר?
הכנתי בשישי והתעצלתי לשים במקפיא..:(
זה סגור בקופסא.

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
@ה. בקר

ניתן לוותר על ביצים במילוי? או אולי להחליף אותן במשהו אחר?

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה