זוכי מחיר למשתכן - ניר צבי לוד

צחי קרמר

משתמש פעיל
מידיעה או מהשערה?
אני מכיר הסתובבתי שם ממש לא מקום ערבי כל הבעיה זה הדרך גישה למקום וזה ישתנה בעקבות ניר צבי
מצער שכ"כ הרבה שטויות נכתבות ובסופו של יום משפיעו על אנשים להפסיד את עסקת חייהם
חכמים וגם טיפשים היזהרו בדבריכם

*דבורי*

משתמש צעיר
אני מכיר הסתובבתי שם ממש לא מקום ערבי כל הבעיה זה הדרך גישה למקום וזה ישתנה בעקבות ניר צבי
תודה
עזרת לי מאוד!

(יסללו נתיבי תחבורה חדשים בעקבות שכונת ניר צבי החדשה?)

צחי קרמר

משתמש פעיל
לפי מה שבדקתי השיווקים שם יהיו מינימום 16/17 למטר
אני זכיתי ב 10.5
הרבה יותר
וד"א ממליץ לכל מי שלחוץ מההמתנה ושריפת הכסף בשכירות
לשבת עם מחשבון לראות את הפערים
גם 8 שנים ברב האזורים זה לא יותר מ300000
תחשבו כמה משכנתא אתם צריכים לקחת בשביל לקנות דירה בבי"ש מ"ע ולחשב ריביות ע"פ רב זה ממש צמוד לשכירות
הכי חשוב אורך רוח ושיקול דעת

צחי קרמר

משתמש פעיל
תודה
עזרת לי מאוד!

ברור היציאה משם תהיה צמודה לבאר יעקב
דיברתי עם קבלן שהתמודד שם זה עיר העתיד מבחינתם
בנו גדר שתחצוץ משכונת הרכבת וכו
בקיצור לא לחשוב אפי על וויתור

stk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מידיעה או מהשערה?

תודה
עזרת לי מאוד!

אני עובדת בגני אביב
שכונה שרובה רוסיים
אכן הגישה כרגע דרך שכונות ערביות

מקווה מאוד שהשכונה החדשה תזרז סלילת כביש חדש

צחי קרמר

משתמש פעיל
1652180016303.png

למי שצריך לראות בעיניים כל הסימון באדום מימין לכביש 44 זה ניר צבי וכמה קווים דקים שנכנסים לגני אביב

מוישי פרומן

משתמש מקצוען
סתם מתעניינת.
שמעתי שמועה מסתובבת שפעם היו הגרלות מחיר למשתכן גם על דירות גדולות ויקרות.
אבל עכשיו יש הגרלות על דירות 3 חדרים בלבד, זה נכון?
זה תלוי בקבלן
בנתיים ברוב ההגרלות אין תכניות שאפשר לדעת מהם
אבני דרך למשל נתן למשתכן רק קטנות

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
לפי כמות הזכיות אולי כדאי לבדוק אפשרות לריכוז חרדי שם.
מבחינה עסקית כל מי שיש לו זכייה, כמעט בכל מקום, והוא מבטל אותה סתם ככה (להבדיל מאם יש לו סיבה), הוא בגדר של איזהו שוטה המאבד מה שנותנים לו. כשהוא יבין מה הוא זרק במו ידיו הוא לא יסלח לעצמו כל החיים!
ולגופו של מקום: ניר צבי אמנם סמוכה (מצד אחד) לערבים של לוד, אבל בזה מסתיים הדמיון, באותה מידה אפשר גם להגיד שהיא צמודה לגרעין התורני וקרובה לחב"ד... אמנם ייתכן ופה ושם יגורו כמה ערבים (וחרדים) היא לא תהיה שכונה ערבית בשום אופן.

elishevart

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לפי כמות הזכיות אולי כדאי לבדוק אפשרות לריכוז חרדי שם.
מבחינה עסקית כל מי שיש לו זכייה, כמעט בכל מקום, והוא מבטל אותה סתם ככה (להבדיל מאם יש לו סיבה), הוא בגדר של איזהו שוטה המאבד מה שנותנים לו. כשהוא יבין מה הוא זרק במו ידיו הוא לא יסלח לעצמו כל החיים!
ולגופו של מקום: ניר צבי אמנם סמוכה (מצד אחד) לערבים של לוד, אבל בזה מסתיים הדמיון, באותה מידה אפשר גם להגיד שהיא צמודה לגרעין התורני וקרובה לחב"ד... אמנם ייתכן ופה ושם יגורו כמה ערבים (וחרדים) היא לא תהיה שכונה ערבית בשום אופן.
ושכונת גני אביב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה