זוכי מחיר למשתכן - ניר צבי לוד

מוישי פרומן

משתמש מקצוען
כלומר.
ברגע שיתקבל טופס 4
כבר יהיה מותר למכור את הדירה....

(המבינים בכללי מחיר למשתכן יצליחו להבין את הציניות העגומה :()
בכלל לא בטוח
אני לא מבין על מה אתם מאוכזבים
יש 100,000 איש שיסכימו לקחת את ההגרלה במקומכם

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בכללי, לפי התגובות פה, מכל גולשי פרוג אולי 3 4 זכו בשכונה הזו, וגם הם כל אחד בפרויקט של קבלן שונה
אני חושב שזה מדגם מייצג ולא משהו שניתן לאיחוד על ידי @ועד הדיור החרדי ו @עו"ד נתן רוזנבלט
אם אני לא טועה הזוכים בשכונה מבין גולשי פרוג: אני, @*דבורי* @אריה סגל ואחיו של @מוישי פרומן
יש עוד זוכים בשכונה מבין גולשי הפורום?

צחי קרמר

משתמש פעיל
בכללי, לפי התגובות פה, מכל גולשי פרוג אולי 3 4 זכו בשכונה הזו, וגם הם כל אחד בפרויקט של קבלן שונה
אני חושב שזה מדגם מייצג ולא משהו שניתן לאיחוד על ידי @ועד הדיור החרדי ו @עו"ד נתן רוזנבלט
אם אני לא טועה הזוכים בשכונה מבין גולשי פרוג: אני, @*דבורי* @אריה סגל ואחיו של @מוישי פרומן
יש עוד זוכים בשכונה מבין גולשי הפורום?
ועד הדיור החרדי לא כתב את ניר צבי ברשימה
אבל למה להתעקש לגור שמה זה שכונה יוקרתית השקעה מעולה להשכיר כמה שנים ולמכור בעז"ה

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לפי כמות הזכיות אולי כדאי לבדוק אפשרות לריכוז חרדי שם.
מבחינה עסקית כל מי שיש לו זכייה, כמעט בכל מקום, והוא מבטל אותה סתם ככה (להבדיל מאם יש לו סיבה), הוא בגדר של איזהו שוטה המאבד מה שנותנים לו. כשהוא יבין מה הוא זרק במו ידיו הוא לא יסלח לעצמו כל החיים!
ולגופו של מקום: ניר צבי אמנם סמוכה (מצד אחד) לערבים של לוד, אבל בזה מסתיים הדמיון, באותה מידה אפשר גם להגיד שהיא צמודה לגרעין התורני וקרובה לחב"ד... אמנם ייתכן ופה ושם יגורו כמה ערבים (וחרדים) היא לא תהיה שכונה ערבית בשום אופן.
@*דבורי*

צחי קרמר

משתמש פעיל
להבנתי רוזנבלט וועד הדיור זה אותו דבר
והוא כן כתב לגבי זה
למדן אבל כנראה בקריאה פחות יש מצב שהיה עוד נוסח אבל לא נראה לי
1652359293774.png

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
למדן אבל כנראה בקריאה פחות יש מצב שהיה עוד נוסח אבל לא נראה ליצפה בקובץ המצורף 1117231
הוא כתב כאן בשרשור, לא בפרסומים השונים
לפי כמות הזכיות אולי כדאי לבדוק אפשרות לריכוז חרדי שם.
מבחינה עסקית כל מי שיש לו זכייה, כמעט בכל מקום, והוא מבטל אותה סתם ככה (להבדיל מאם יש לו סיבה), הוא בגדר של איזהו שוטה המאבד מה שנותנים לו. כשהוא יבין מה הוא זרק במו ידיו הוא לא יסלח לעצמו כל החיים!
ולגופו של מקום: ניר צבי אמנם סמוכה (מצד אחד) לערבים של לוד, אבל בזה מסתיים הדמיון, באותה מידה אפשר גם להגיד שהיא צמודה לגרעין התורני וקרובה לחב"ד... אמנם ייתכן ופה ושם יגורו כמה ערבים (וחרדים) היא לא תהיה שכונה ערבית בשום אופן.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
טוב, בא נעשה סדר:
אנחנו אכן המלצנו רק על בן שמן כי זה המשך של אחיסמך, כך שיש להם את כל המוסדות והקהילה, בניר צבי לא ראינו טעם, כי לפי הלוגיקה הזו אפשר גם להירשם מאה אברכים בבאר יעקב (הסמוכה אגב) או אפילו בתל אביב,.. המטרה בסוף היא להביא לפתרון דיור, ודירות במחיר של ניר צבי לא שוות את המאמץ של הקמת קהילה, כאשר אין לזה כל עתיד (שהרי בשוק החופשי ממילא לא יקנה אף חרדי לגור), כך חשבנו.

אבל אחרי שראיתי (להפתעתי) את כמות הזכיות, שזה כמובן משקף (על כל זוכה שרשום כאן יש מן הסתם עוד כמה שלא) אמרתי בזהירות שאולי כדאי לבדוק את האפשרות מחדש. למרות שהסיכויים לא גבוהים אבל אולי בכל זאת אפשר לנסות להקים משהו.

בכל מקרה מי שזכה צריך לשמוח מאוד כי מדובר בסכום יפה מאוד, שיכול להגיע למיליון שח וצפונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה