מדריך אשכול קרנות כספיות

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא מהצבירה.
לא ברור לי מה אתה מתכוון.
על כל פנים, נראה שמה שקורה - זה התרחיש שחששתי ממנו - ברגע שאני מפקיד, על המקום מורידים לי דמי ניהול.
זאת השורה מההפקדה של אתמול
1706013419567.png

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

טרינום

משתמש צעיר
אני עכשיו בשיחה עם נציגה מהראל, מבקשת מהם תעודת כשרות עבור קרן כספית שקלית כשרה, הנציגה מתעקשת שאפשר להשקיע מינימום 300 אש"ח.
האם נכון?

Tzvi@

משתמש פעיל
אני עכשיו בשיחה עם נציגה מהראל, מבקשת מהם תעודת כשרות עבור קרן כספית שקלית כשרה, הנציגה מתעקשת שאפשר להשקיע מינימום 300 אש"ח.
האם נכון?
אתם יכולים לבדוק, פשוט לנסות לקנות יחידה אחת ולראות....
הקרן לא מוגבלת מצורף תשקיף.

טרינום

משתמש צעיר
תודה לכל המשיבים
בכל אופן את תעודת הכשרות לא הצלחתי לקבל ממנה. אולי השירות מול קרן הנאמנות ניתן רק למשקיעים מעל 300 אש"ח.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
תודה לכל המשיבים
בכל אופן את תעודת הכשרות לא הצלחתי לקבל ממנה. אולי השירות מול קרן הנאמנות ניתן רק למשקיעים מעל 300 אש"ח.
תקראו את התשקיף כתוב שהקרן בכשרות של הרב דביר. זה לא מספיק?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
האם נכון?
נציגות השירות לא אמורות לדעת דבר וחצי דבר בנושא.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

Tzvi@

משתמש פעיל
אשמח לעזרת המומחים
כשאני בא לקנות קרן כספית דרך האתר של הבנק
הוא כותב משהו בסגנון שצריך לחתום בבנק על טופס לקניית ני''ע באינטרנט
מה זה אומר?
@מקצועי בלבד @השקעות R הון
כמו שאתה חותם על שירות דיגיטלי או דואר במייל,
כל דבר מצריך חתימה, גם שימוש באזור האישי שלך בשוק ההון.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה