דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

אבן שלמה

משתמש מקצוען
המענה האנושי יענה את אותה תשובה שענה לך המענה הממוחשב.
אם אתה לא מופיע במערכת הממוחשבת, העיריה לא שלחה, או ששלחה עם שגיאות וקיבלה את זה חזרה לתיקון....
צדקת בררתי שוב בעירייה כמה פעמים, לבסוף קיבלתי תשובה שכיון שנרשמתי בבית שמש אחרי ה1/8 אז אני לא זכאי אצלם, יש לי דרך אחרת שאני כן זכאי? כאילו בהגיון אני לא אשם שעברתי דירה בעצם מעיר אחרת... (בעיר הקדומת לא ביקשתי הנחה)
אשמח לעזרתך

יהודה א.ב.

משתמש חדש
אין שם מענה אישי..
מה עושים? אולי יש למישהו את המייל שלו?
אני חייב שיבדוק לי באופן ספציפי עלי.

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@אשל חב"ד מעל חודש שבטלפון של אשל חבד טוענים שהכרטיס סהנפקה וזמן ההנפקה הוא כחודש. מה עושים?

אבן שלמה

משתמש מקצוען
צדקת בררתי שוב בעירייה כמה פעמים, לבסוף קיבלתי תשובה שכיון שנרשמתי בבית שמש אחרי ה1/8 אז אני לא זכאי אצלם, יש לי דרך אחרת שאני כן זכאי? כאילו בהגיון אני לא אשם שעברתי דירה בעצם מעיר אחרת... (בעיר הקדומת לא ביקשתי הנחה)
אשמח לעזרתך
@אשל חב"ד אשמח לעצתך.

יהודה א.ב.

משתמש חדש
קיבלתי הנחה בארנונה כבר לפני 3 חודשים מעריית בית שמש, אך עדיים לא קיבלתי תווי מזון,
מה עושים???

E12345

משתמש רשום
לאשל חבד
רציתי לשאול אני קיבלתי הודעה מהעיריה שאני זכאית כבר יותר מחודשיים מתי אני יקבל את התווים?

ROST

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משהו יודע אם אפשר להשתמש בכרטיס בשביל משנת יוסף?

עיין

משתמש רשום
קיבלתי הנחה בארנונה בבית שמש כבר לפני כמה חודשים ובעירייה שלחו לי הודעה שאני זכאי ושהעבירו את הפרטים שלי לאשל חב"ד ומאז כמה שאני מתקשר לאשל חב"ד הם אומרים לי שאני מעודכן אצלם אבל לא כבית אב אלא תחת אבא שלי בזמן שבעיריית בית שמש יש לי הנחה 80 אחוז מה עושים?

A052

משתמש סופר מקצוען
קיבלתי הנחה בארנונה בבית שמש כבר לפני כמה חודשים ובעירייה שלחו לי הודעה שאני זכאי ושהעבירו את הפרטים שלי לאשל חב"ד ומאז כמה שאני מתקשר לאשל חב"ד הם אומרים לי שאני מעודכן אצלם אבל לא כבית אב אלא תחת אבא שלי בזמן שבעיריית בית שמש יש לי הנחה 80 אחוז מה עושים?
למה ההורים שלכם הגישו אתכם בהנחה שלהם?

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
@אשל חב"ד
קיבלנו הנחה בארנונה של 90% מעיריית ירושלים
במענה הטלפוני של אשל ירושלים אומרים שזה טרם עודכן
אמרו שם גם שזה רלוונטי רק עד סוף שנת 23
איך ואיפה מעדכנים את הזכאות?
תודה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה