סיפור בהמשכים סיפורת מעריצים בעקבות ממלכה במבחן - פרק אחרון

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
תודה לכולם על התגובות! תודה מיוחדת לכל אלו שטרחו לציין מה אהבו במיוחד. כיף ממש לקרוא : )
אנשים שהכי אהבו את שלוואן בסיפור... איפה אתם? זה הרי לא הגיוני שאני היחידה?! רק אני התאכזבתי שמשולש לא נכנסה עמוק לתהליך שלו?
אחת הדמויות האהובות גם עלי, בייחוד כי היא בין הבודדות אצל מיה שהיא באמת בלי ייסורי מצפון הרואיים ונוקשים מידי... אבל גיליתי שאו שאוהבים אותו במיוחד או שלא מתחברים בכלל.
לא התעמקתי מאד בתהליך האישי שלו כי התפקיד הראשוני שלו בעלילה היה קטן יחסית - זה השתנה לקראת סוף השליש הראשון של הסיפור.
וגם כי, גילוי נאות: לקח לי זמן להבין אותו בעצמי...
יש מצב שאת מעלה כאן את הסיפור המושלם כקובץ או משהו כזה?
ביקשו כאן כבר פעם וכתבתי שאני מעדיפה כרגע שלא... פחות רוצה שיסתובב קובץ של הסיפור ללא קרדיט : )

נערך לאחרונה ב:

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
שיתוף תהליך ב"ה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה