שיתוף נקודות של אור בתוך החושך

רותי בטש

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
היי :) אני חדשה באתר וחדשה בקהילה:)
ראשית, אני מודה לכם על הזכות להיות חלק מכם! :giggle:
שני, רוצה לשתף אתכם באינספור ציורים שהכנתי... (אני לא למדתי איור ולא עובדת בתחום הזה, אני אוהבת לצייר בשביל הנפש שלי.. בשבילי אומנות היא ביטוי לנפש..)
אני אוהבת מאוד לכתוב, להמציא עלילות, סיפורים, פנטזיות..
יש לי כמן יקום דמיוני שאני אוהבת לצייר את עצמי מנהלת שיחות עם הדמויות שלי, לפעמים אפילו בשביל חשבון נפש או פתרון בעיות היומיום..
יש לי אתר נחמד שאליו אני מעלה חלק מהיצירות שלי להנאתי, ואוהבת גם לפרסם שם תוכן שאולי יעזור למאיירים ליצור דמויות ועלילות:)
יש לי הרבה מה להראות לעולם.. אבל אעשה זאת לאט ובהדרגה, אני לא יודעת אם זה בסדר לפרסם המון בבת אחת..:)

אתחיל מהנושא העכשווי: מלחמת חרבות ברזל.
אז נעים להכיר, אני תושבת אשקלון.. למודת מלחמות.. ועדיין מחכה לגאולה בעזרת ה׳ שתבוא..
ובין כל החושך הזה בחסד ה׳ שמתי לב שיש כל כך הרבה נקודות של אור..
האנשים הפשוטים האלה שאולי אנחנו לא מכירים אותם, אבל הם מביאים אור גדול לעולם כולו.
ברור שאנחנו! כל אחד מאיתנו תורם במה שהוא יכול כדי להגביר את האור לעם שלנו ולחזק את האחדות בינינו..
יש שהולכים לשמח חיילים, יש שהולכים להביא אוכל למפונים, יש את לומדי התורה שה׳ ישמרם..
כל אחד מאיתנו תורם מה שהוא יכול..

שתי דוגמאות לאנשים שהכרתי באופן הכי לא צפוי במהלך המלחמה הזו: רחל מאופקים ומני ממטרה.
תצחקו, אולי רובכם כן מכירים את מני, אבל אני לא הכרתי אותו עד הרגע שראיתי סרטון בו החיילים היקרים שלנו הפעילו ברקע את אחד השירים שלו למשך 8 שעות לצורך עינוי המחבלים..... משם הבנתי מי זה מני ממטרה.:LOL:
אז החלטתי לקחת את נקודות האור האלה ולתת להם מקום, מחווה ותודה על העלאת המורל לעם ישראל שלנו ועל תעצומות הנפש.

#מני_ממטרה
#רחל_מאופקים
#מלחמת_חרבות_ברזל

קבצים מצורפים

• ‎⁨רחל_הגיבורה⁩.jpg
    ‎⁨רחל_הגיבורה⁩.jpg
    1 MB · צפיות: 86
  • ‎⁨מני_הגיבור⁩.jpg
    ‎⁨מני_הגיבור⁩.jpg
    1 MB · צפיות: 89

רותי בטש

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
@רותי בטש
מסקרן אותי מאוד איך לימדת את עצמך לצייר? מה צריך בשביל זה?
בא לי גם לדעת לצייר בשביל התחביב
כשהייתי קטנה הייתי ילדה שהייתה הרבה לבד.. זה הרגיש לי כאילו הייתי בעולם משלי של פנטזיות, והכמיהה לבטא את הדמיון שלי בדרך וויזואלית התבטאה אצלי בעיקר דרך ציור... עם השנים גם הייתי אוהבת לקרוא ספרי קומיקס ולנסות כל מיני סגנונות של אומנים שונים מכל מיני מקומות.. היום אני אוהבת ללמוד מכל מיני מקומות באינטרנט, לאחרונה התחלתי להיעזר מאוד בפינטרס לצורך אנטומיה.. אם אני מסתבכת בתנועה כלשהי אני עושה אותה מול המראה ומנסה להעתיק..
זה ללמוד מהשטח מהיומיום.. מאוד נחמד וכיף :)
בעיקר עוזר לי מאוד לבטא את הרגשות שלי..

SHIRAMASH

משתמש רשום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה זה הדבר המגניב הזה!?
את פשוט אומנית בסטייל!
אני לא יודעת מה יותר יפה, הגרפיקה העדכנית הזאת,
או הרמה הזאת של הציור והצביעה---נראה לי שפשוט השילוב...
קניתי לגמרי! מחכה לעוד שיתופים (וגם דחוף קישור לאתר!)

רותי בטש

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
מה זה הדבר המגניב הזה!?
את פשוט אומנית בסטייל!
אני לא יודעת מה יותר יפה, הגרפיקה העדכנית הזאת,
או הרמה הזאת של הציור והצביעה---נראה לי שפשוט השילוב...
קניתי לגמרי! מחכה לעוד שיתופים (וגם דחוף קישור לאתר!)
וואואוווווו! אין לי מילים, עשית לי חיוך ענק על הפנים הרגע!
איזה כיףףףףף לקבל כזאת הודעה:love:..
איזה מקסימה... תודה לך:)))))))
מוזמנת לאתר שלי בשמחהההה:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה