נמאס להיות סרדין באוטובוס? נמאס לאחר לעבודה? נמאס להישאר בתחנה? תתלוננו!!! אבל לא באגד...

שלום וישראל

מהכח אל הפועל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לבני ברקים:
התפרסם ביום ג' ז'שבט [24/1] ביתד נאמן מלשכת סגן ר"ע ב"ב הרב מנחם שפירא על מוקד לריכוז פניות בנושא תחבורה בקווים העירוניים [בלבד] בבני ברק:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
0527126804
פקס': 035776300

משה גל

משתמש מקצוען
לבני ברקים:
התפרסם ביום ג' ז'שבט [24/1] ביתד נאמן מלשכת סגן ר"ע ב"ב הרב מנחם שפירא על מוקד לריכוז פניות בנושא תחבורה בקווים העירוניים [בלבד] בבני ברק:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
0527126804
פקס': 035776300
לא סותר.
אם רוצים שינוי, חוץ ממנחם שפירא יש לפנות למשרד התחבורה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני פעם שלחתי תלונה למשרד התחבורה על חברת אפיקים שפעם לא הגיעה לתחנה בכלל !! ופעם אחת שהנהג לא עצר וקיבלתי תשובה אחרי חצי שנה שהחברה נקנסה

ממשרד התחבורה אין סיכוי להוציא פיצוי

שלס

משתמש מקצוען
אני פעם שלחתי תלונה למשרד התחבורה על חברת אפיקים שפעם לא הגיעה לתחנה בכלל !! ופעם אחת שהנהג לא עצר וקיבלתי תשובה אחרי חצי שנה שהחברה נקנסה

ממשרד התחבורה אין סיכוי להוציא פיצוי
אם אתה רוצה פיצוי תתלונן גם לחברת האוטובוס/הקו החם/המועצה לצרכנות/וכו'.
מטרת האשכול היא לעורר את הציבור להתלונן במקביל גם במשרד התחבורה, לא למטרת פיצוי על העבר אלא כדי לשפר את העתיד.

יעל זפרני

מיתוג ופרסום עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי

משה גל

משתמש מקצוען
אם חצי מקוראי הפורום יעשו כך, וגם חברים ומשפחה שלהם יעשו כך, זה יביא לשינוי.
פשוט אפשר לשים את הקישור ההוא בלשונית בראש המסך, וכל פעם שיש עוולה מהסוג הזה, במקום להתנפח - פשוט לשלוח תלונה. אם כולם יעשו כך, יהיה כאן אחרת.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
איפה מתלוננים על ההזיה שמתרחשת כל יום ברח' השומר בבני ברק?
מדרכה שההגדרה צרה רחבה עליה,
משאיות, מערבלי בטון וכלי צמ"ה שחונים על המדרכה בכניסה לאתר בניה של ישיבת אורחות תורה
ובין לבין מאות איש שמגיעים למקום אחרי צעדה מתישה של עשרים דקות
ונאלצים להמתין בשמש הקופחת לאיזה אוטובוס
כשהאוטובוס האומלל שעצר להעלות שני נוסעים גורר פקק עד לעזרא...
מי אחראי לזה?
(שיזהר ממני ;))

בא יבוא

משתמש מקצוען

carambola

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משאיות, מערבלי בטון וכלי צמ"ה שחונים על המדרכה בכניסה לאתר בניה של ישיבת אורחות תורה
מי אחראי לזה?
(שיזהר ממני ;))
יש לי שאלה על הצד השני תחנה בהשומר.
ביטלו את התחנה ליש שוק העיר. אני עוברת שם כל יום. ועדיין לא ראיתי על העמוד הדיגיטלי שנשאר שם, שום הודעה על כך שהתחנה הועברה. ואני רואה לפעמים אנשים עומדים ומחכים ולא מבינים למה האוטובוסים לא עוצרים. מבחינתם יש תחנה.
לפעמים אני אומרת להם שאין כאן תחנה וכדאי שיצאו ליד התחנת דלק, או שילכו לתחנה קודם שנמצאת קרוב ל'הצבי'.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מי אחראי לזה?
(שיזהר ממני ;))
ואיפה מתלוננים על ההזיה שיש ברחוב בר אילן?
יש שם כמה הזיות.
1- תחנת אוטובוס שמשמשת בפועל כתחנה מרכזית - ללא מינימום של תנאים לממתינים.
2- באותה תחנה הנ״ל, סוחרים גוזלים את מרבית שטח המרכה ע״י דובוני פרווה, וצעצועים אחרים, ומאלצים את מאות הממתינים להדחק בזהירות בשטח המדרכה הצר שנותר, ואין פוצה פה ומצפצף.
3- במספר נקודות ברחוב, המדרכה מגיעה לרוחב של בערך 60 ס״מ, בגלל בית כנסת שפלש למדרכה בעיתן העותומאני. האם לא הגיע הזמן לשים קץ לזילות חיי האדם, והלאים את השטח חזרה לצורכי הציבור? בכל יום עוברי אורח נאלצים לרדת לכביש הסואן והמסוכן הזה, כי אין להם דרך לעבור ברצועה הצרה שנותרה.

יוסי דייטש/ אלקין - לטיפולך.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ואיפה מתלוננים על ההזיה שיש ברחוב בר אילן?
יש שם כמה הזיות.
1- תחנת אוטובוס שמשמשת בפועל כתחנה מרכזית - ללא מינימום של תנאים לממתינים.
2- באותה תחנה הנ״ל, סוחרים גוזלים את מרבית שטח המרכה ע״י דובוני פרווה, וצעצועים אחרים, ומאלצים את מאות הממתינים להדחק בזהירות בשטח המדרכה הצר שנותר, ואין פוצה פה ומצפצף.
3- במספר נקודות ברחוב, המדרכה מגיעה לרוחב של בערך 60 ס״מ, בגלל בית כנסת שפלש למדרכה בעיתן העותומאני. האם לא הגיע הזמן לשים קץ לזילות חיי האדם, והלאים את השטח חזרה לצורכי הציבור? בכל יום עוברי אורח נאלצים לרדת לכביש הסואן והמסוכן הזה, כי אין להם דרך לעבור ברצועה הצרה שנותרה.

יוסי דייטש/ אלקין - לטיפולך.

כבודו משווה?
נראה לי מגוחך להשוות...
מה רוחב המדרכה בבר אילן אחרי ניקוי דובוני הפרווה ושאר מפריעים?
נראה לי פי ארבע או חמש מהמדרכה ברח' השומר בבני ברק.
במקום מוצבות לפחות שתי סככות לרווחת הממתינים וצג דיגיטלי.
בבני ברק? ספסל של שתי מקומות שמש קופחת ומערבל בטון שחוץ מלהפית חום לא עושה כלום...

לסיכום-
בבר אילן עוברי אורח תמימים יכולים גם יכולים לעבור במדרכה ללא צורך לרדת לנתיב השני שבכביש והנוסעים המאושרים נהנים משילוט ברור, מקום המתנה מרווח ומוצלל ואוטובוסים שעוצרים בקרבת התחנה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כבודו משווה?
נראה לי מגוחך להשוות...
מה רוחב המדרכה בבר אילן אחרי ניקוי דובוני הפרווה ושאר מפריעים?
נראה לי פי ארבע או חמש מהמדרכה ברח' השומר בבני ברק.
במקום מוצבות לפחות שתי סככות לרווחת הממתינים וצג דיגיטלי.
בבני ברק? ספסל של שתי מקומות שמש קופחת ומערבל בטון שחוץ מלהפית חום לא עושה כלום...

לסיכום-
בבר אילן עוברי אורח תמימים יכולים גם יכולים לעבור במדרכה ללא צורך לרדת לנתיב השני שבכביש והנוסעים המאושרים נהנים משילוט ברור, מקום המתנה מרווח ומוצלל ואוטובוסים שעוצרים בקרבת התחנה.
כשיש בחירות, חשוב להציף את מה שמפריע, טרם הבחירות.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בסדר. כשיהיו בחירות בבני ברק :)
ואם תרצו, אין זו אגדה.
-
אני שוקל לרוץ לראשות העיר ירושלים, לנצח, ואז להעביר חוק עזר עירוני לטיפול בבעיית המרזבים, הקווים לכותל, ולהתפטר אחרי יומיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה