ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הצעה שקיבלתי: 62% מימון.
פריים פלוס 0.25% ס"ה 2.15% על סך 550,000 ש''ח
קבוע לא משתנה 3.5% על סך 350,000 ש''ח
פריים פלוס 0.25 זה יוצא 2.1
קלצ 3.5 לכמה זמן?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נחמד.
ניתן יותר טוב.
אבל, כעיקרון - בנק ישראל מאותת שייתכן וריבית הפריים תעלה בלפחות אחוז וייתכן אף אחוז וחצי, כך שסכום כזה בפריים, אם אין כוונה לסילוק קרוב, מסוכן ולא מומלץ לדעתי.
אתה לא בעד 2-3 פריים???

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שניהם ל 20 שנה
(בדקתי שוב, אתה צודק קיבלתי 2.1)
מבחינת ריביות זה מצוין...
הייתי שוקל להעלות את הפריים ל22-23 ולהוריד את הקלצ ל15.. תרוויח גם בריבית וגם בסיכון לעלות.
יש מה לדון ולחשב

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
אתה לא בעד 2-3 פריים???
עם כמות העלייה שבנק ישראל מאותת זה יעבור את הריבית שיש לו בקלצ..
וזה בשנה הקרובה.. מי יודע מה יהיה הלאה.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עם כמות העלייה שבנק ישראל מאותת זה יעבור את הריבית שיש לו בקלצ..
וזה בשנה הקרובה.. מי יודע מה יהיה הלאה.
טוב מי שמדבר...... תרגיע ... זה לגבי ההודעה הקודמת.
אז מה כן??? מצ???? מה יותר טוב מפריים?? קלצ הזוי????

ססגון

משתמש צעיר
מותר לשאול כמה עלות ממוצעת של ייעוץ משכנתא?
זה לפי תיק/אחוזים?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
מותר לשאול כמה עלות ממוצעת של ייעוץ משכנתא?
זה לפי תיק/אחוזים?
יש שלוקחים על בסיס אחוזים, אני לא מבין אותם, משכנתא גדולה לא יותר עבודה מקטנה, אולי להיפך ואכמ"ל.
מחירי הייעוץ משכנתא בדומה לכל שירות שהתשלום עליו הוא כמעט נטו השירות, ואין כמעט הוצאה ספציפית על תיק מסוים (אני לא מדבר על הוצאות כלליות של החזקת עסק, משרד, תשלום על פלטפורמות וכדו'), משתנים בצורה קיצונית בין יועץ למשנהו, אני מכיר יועצים שעובדים גם ב3,000 ש"ח (יצויין בלי להכליל שלרוב העבודה שלהם שווה את המחיר ומטה), ואני גם מכיר יועצים שלוקחים 20,000 ש"ח (שוב בלי להכליל, לרוב אין לזה הצדקה), המחיר הממוצע ליועץ מקצועי שעונה כמעט לכל מה שמישהו סטנדרטי צריך נע בין 6,000 ל8,000 ש"ח.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
יש שלוקחים על בסיס אחוזים, אני לא מבין אותם, משכנתא גדולה לא יותר עבודה מקטנה, אולי להיפך ואכמ"ל.
מחירי הייעוץ משכנתא בדומה לכל שירות שהתשלום עליו הוא כמעט נטו השירות, ואין כמעט הוצאה ספציפית על תיק מסוים (אני לא מדבר על הוצאות כלליות של החזקת עסק, משרד, תשלום על פלטפורמות וכדו'), משתנים בצורה קיצונית בין יועץ למשנהו, אני מכיר יועצים שעובדים גם ב3,000 ש"ח (יצויין בלי להכליל שלרוב העבודה שלהם שווה את המחיר ומטה), ואני גם מכיר יועצים שלוקחים 20,000 ש"ח (שוב בלי להכליל, לרוב אין לזה הצדקה), המחיר הממוצע ליועץ מקצועי שעונה כמעט לכל מה שמישהו סטנדרטי צריך נע בין 6,000 ל8,000 ש"ח.
מצטרף לכל מילה!
מסכים בדיוק עם מה שנכתב.

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם עורך דין זה אותו עבודה בדיוק, ובתיווך זה גם אמור להיות בערך אותו עבודה לדירות קלאסיות, ובכל זאת שם כולם לוקחים באחוזים

ולדיג

משתמש רשום
גם עורך דין זה אותו עבודה בדיוק, ובתיווך זה גם אמור להיות בערך אותו עבודה לדירות קלאסיות, ובכל זאת שם כולם לוקחים באחוזים
בתיווך אתה צודק אבל עו"ד לוקח לפי אחוזים בגלל שהוא לוקח אחריות על העסקה וכמה שהעסקה יותר גבוהה הוא לוקח יותר אחריות...

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
יש גם יועצי משכנתא כאלה.
אותה תמיהה שלי נכונה גם לעורכי הדין והמתווכים.

דוד252

משתמש חדש
אשמח לעזרה מאלו שמעודכנים מהשבועיים האחרונים.
מתכנן לקחת משכנתא של 1,000,000 ש"ח מבנק פועלים או לאומי,
בתמהיל של 400,000 פריים, ל30 שנה
340,000 קל"צ ל-25 שנה
260,000 משתנה לא צמודה ל-30 שנה.
הסכום המבוקש הוא 70 אחוז מערך הנכס
הכנסות ונתוני אשראי טובים.
מה הסביבת ריבית שאותה אוכל לקבל בבנקים אלו לתמהיל הנ"ל?
מעוניין לדעת לפני שאני מתחיל במו"מ
תודה רבה!!!

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אשמח לעזרה מאלו שמעודכנים מהשבועיים האחרונים.
מתכנן לקחת משכנתא של 1,000,000 ש"ח מבנק פועלים או לאומי,
בתמהיל של 400,000 פריים, ל30 שנה
340,000 קל"צ ל-25 שנה
260,000 משתנה לא צמודה ל-30 שנה.
הסכום המבוקש הוא 70 אחוז מערך הנכס
הכנסות ונתוני אשראי טובים.
מה הסביבת ריבית שאותה אוכל לקבל בבנקים אלו לתמהיל הנ"ל?
מעוניין לדעת לפני שאני מתחיל במו"מ
תודה רבה!!!
2.05
4.2
3.9
אבל למה דווקא בבנקים האלו?

דוד252

משתמש חדש
תודה!
נשמע מאוד יקר.
הפריים הוא פלוס?
אני רגיל לעבוד איתם בדרך כלל,
יש בנקים אחרים עם ריביות יותר שפויות?

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
מה אומרים על משכנתא לדירה שניה (הבנק חושב שזו דירה חלופית)עם ריביות כאלו:
סה"כ משכנתא: 1,287,000 ש"ח
430,000 ל-25 שנה ריבית קבוע לא צמודה % 3.55
680,000 ל-30 שנה פריים % 1.96 (פריים פלוס 0.35)
177,000 ל-30 שנה לא צמוד משתנה כל 5 - 3.62%

הכנסה כ- 25,000 ש"ח בחודש.
יהיה גם הכנסות שכירות שאת זה הבנק לא יודע.

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
מה אומרים על משכנתא לדירה שניה (הבנק חושב שזו דירה חלופית)עם ריביות כאלו:
סה"כ משכנתא: 1,287,000 ש"ח
430,000 ל-25 שנה ריבית קבוע לא צמודה % 3.55
680,000 ל-30 שנה פריים % 1.96 (פריים פלוס 0.35)
177,000 ל-30 שנה לא צמוד משתנה כל 5 - 3.62%

הכנסה כ- 25,000 ש"ח בחודש.
יהיה גם הכנסות שכירות שאת זה הבנק לא יודע.
שכחתי לציין כי ההחזר בגין משכנתא זו היא 5,449 ש"ח.
ויש עוד משכנתא על דירה אחרת שמסתיימת ברובה תוך 4 שנים שם ההחזר הוא עוד 6,200 לחודש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה