דרוש מידע מטפלת עד 3 וחצי בבית שמש ד

אופססס ;)

משתמש מקצוען
כתבתי עד 3 וחצי אבל אבל לכן שאלתי מה מקובל. ותגידו לי איך עושים כדי לקחת 3 ילדים כל אחד בגן אחר ואין לי עוד בת גדולה או משפחה שיכולה לקחת אותם. איך מספיקים להגיע לכולם אם גומרים לעבוד ברבע לארבע וקחו בחשבון שתמיד יש אמהות שמתעכבות. ובעלי לומד מחוץ לשכונה. לכן חשבתי עד 3 וחצי.
אם את רק עכשיו חושבת על מעבר אז אולי הרעיון שלי לא יהיה לך רלוונטי כי את עוד לא מכירה שם אנשים.
הייתה לי שכנה שבעלה היה יוצא מוקדם. היא הייתה סייעת גננת בגן שהיה רחוק מהבית. הייתה צריכה לפתוח את הגן ובו זמנית גם להכניס את הבנות שלה לגן שהיה ממוקם במקום אחר. בעלי היה לוקח את הבנות שלה לגן והיא הייתה לוקחת את הבן שלי שהיה אצלה בגן (אני הייתי בעבודה עוד הרבה קודם)
אולי תוכלי שאחד ההורים יקח את אחד הילדים שלך (ביחד עם ילד שלו שבאותו גן/ גן סמוך)

זה בעיה מאד מורכבת שכמעט כל הורה עובד נתקל בה.
המון הצלחה

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אולי אפשר לארגן הסעות?
בד' יש במלא מוסדות הסעות מתוך השכונה
יש גם הורים שהתארגנו עם רכב אחד ומשלמים תשלום סמלי עבור זה

חיים פרוג

משתמש פעיל
כאמא, שעובדת ושולחת למטפלת, אציין שבמרכז הארץ לא בערים החרדיות אבל כן משטפלות חרדיות,
מתחיל מ-2500 כולל ארוחות ושישי, חופשות תמ"ת, וכמובן משלמים גם על החופש....
או קצת פחות בלי ארוחות....

חיים פרוג

משתמש פעיל
ועוד דבר חשוב-
המטפלות עובדות מאוד מאוד קשה!!
ואם אני רוצה שתיהיה לה סבלנות לילד שלי ואהבה אליו, לא כדאי לי שהיא תרגיש לחוצה בכסף
או תרגיש עובדת בלי תמורה....
כן! להיות מטפלת קשה יותר מלהיות גננת/מורה/הייטקסטית זו עבודת קודש אמיתית וחשובה
והגיע הזמן שנעריך באמת את המטפלות של הילדים שלנו, שנותנות את הלב והנשמה בשבילם!!
ולא רק נתבכיין על המחיר, לדברים חשובים מצליחים לשלם, והמחירים שאתן מציינות בערים החרדיות הם באמת מצחיקים. תודו להשם!

אפקטי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני גרה בד' ולפי מה שביררנו- מטפלת עד 1.30 בין 650-750 ש"ח
ואפילו יש כאן כאילו שלוקחות 550!!!
ועד השעה 4.00 זה לא יותר מ1.200.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
המחירים כבר ממש לא כך

5699

משתמש פעיל
אולי התכוונה לגנון? כי בררתי הרבה עם כמה מטפלות. שגרות שם והמחירים בין 800 ל1000 עד 1 וחצי.ו1400 עד 1500 עד השעה 16:00.( קבוצת תינוקות )

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
אולי התכוונה לגנון? כי בררתי הרבה עם כמה מטפלות. שגרות שם והמחירים בין 800 ל1000 עד 1 וחצי.ו1400 עד 1500 עד השעה 16:00.( קבוצת תינוקות )
יש בהחלט יותר זולות, בכ100 ש"ח פחות,

בנוסף שמעתי שבאידיש יש אפילו יותר זולות, בערך כמו זה,

5699

משתמש פעיל
מי עובדת בשביל 2500 ש"ח? לא נראה לך מוזר.? אולי לוקחת 10 תינוקות אבל אם כך אני לא הייתי רגועה לשלוח את התינוק שלי לשם..מעדיפה לשלם יותר ושיהיה קבוצה קטנה שהמטפלת תוכל לטפל בתינוקי ברוגע.
וכך אני עושה כששולחת את הקטנים שלי לגנון.לא שולחת למשהי שיש לה 20 ילדים.פשוט הם קטנים וצריכים יותר תשומת לב.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
למה כל המטפלות חושבות שהם יכולות לעשות מה שהם רוצות זה כבר נהיה מוגזם אישית אני יכולה להגיד לך שאני משלמת 1050 למטפלת הכי טובה שפגשתי ויש לה ביקוש עצום!! והיא מלאה מאד
אפשר לשאול, במה את עוסקת? לעבוד עד 3 וחצי בשביל 7000 ש"ח זה המון? את טועה.

להיות שם

משתמש חדש
אני מטפלת ואני לוקחת 800 עד 1:30 לא כולל שישי וכך לוקחים גם בשכונה שלנו - בבית שמש

אריאאל

משתמש רשום
אז כך
גר בד1 התינוקת שלנו נהיית בת שנה בתשרי בעז"ה
השנה עד 1.30 עולה לנו 650
שנה הבאה עד 16.00 עולה 1000 [וזה באמת מציאה]

5699

משתמש פעיל
הגעתי למסקנה שמי שקובע את המחיר זה ההורים בעצמם. מטפלת צריכה להגיע למשכורת הגון וההורים מחליטים בין כמה תינוקות רוצים לחלק את השירות. ככל שמעוניין שהתינוק שלו יהיה בקבוצה יותר קטנה כך יצטרך לשלם יותר על זה על .כך זה דרכו של עולם.
ותאמינו או לא הרבה הורים מוכנים לשלם כדי שהמטפלת תוכל לטפל בו יותר.
(מה שיש במטפלת זה שהוא בן אדם .והכוחות שלה והזמן והרוגע הם מוגבלים. ככל שיהיו יותר תינוקות פחות תוכל לטפל בכל אחד) . מציאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה