מחיר למשתכן מחיר למשתכן בית שמש אפי קפיטל

די

משתמש סופר מקצוען
אתה יודע אולי מתי היה תאריך מסירה המופיע בחוזה ?? בבנינים הללו
אני יודע על מישהו שם במחיר למשתכן שיש לו תאריך לעוד חודש וחצי. כמדומני שבשוק חופשי יש גם תאריכים מאוחרים יותר.
הם כעת בתהילך מסירה
נמסרו כבר כחמישה עשר דירות.
אאל"ט מדובר על בניינים 809-1 809-2, והם קיבלו את המכתב הנ"ל לפני יותר מארבעה חדשים. בניינים 808-1 808-2 קיבלו את המכתב הנ"ל לפני ארבעה חדשים, ואין עדיין מסירות דירה בבניינים אלו (תקן אותי אם אני טועה).

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
בניינים מתחם 800 הצד של ה3 נדחה לעוד חודשיים מהתאריך 23.09.22 לתאריך 23.11.22

שמחה ונחת

משתמש חדש
אני יודע על מישהו שם במחיר למשתכן שיש לו תאריך לעוד חודש וחצי. כמדומני שבשוק חופשי יש גם תאריכים מאוחרים יותר.

אאל"ט מדובר על בניינים 809-1 809-2, והם קיבלו את המכתב הנ"ל לפני יותר מארבעה חדשים. בניינים 808-1 808-2 קיבלו את המכתב הנ"ל לפני ארבעה חדשים, ואין עדיין מסירות דירה בבניינים אלו (תקן אותי אם אני טועה).
לפי מה שהבנתי קיבלו מפתחות רק ב 809-2

שוחר בינה

משתמש פעיל
רושמים שיתכן זה א,
חוץ מזה חלק מהרוכשים בצד של ה3 תאריך המסירה שלהם הוא 22/08

וולול

משתמש רשום
דיברתי היום עם מיכל לגבי האיכלוס בפרויקט 700
ואמרה לי שכנראה בשבועיים הקרובים יהיה טופס 4 לשאר הבנינים

נהר המטהר

משתמש חדש
שלום
יש לנו דירה בפרויקט 700
אשמח שתצרפו אותנו למייל הקבוצתי
המייל שלנו - th148148 - ג'ימייל

הייושש

משתמש חדש
שלום אשמח שתצרפו אותי לקבוצה במייל של פרוייקט 800 אנחנו מבנין 892
Ortalcohen81 שטורדל גימייל

דורה1

משתמש צעיר
אני צריכה את הטלפון של אחד בשם אהרן
הוא מנהל עבודה או אחראי על שינויי דיירים או משהו כזה
בפרוייקט של אפי קפיטל ב ד4, גולדן וויו.
אם למישהו יש, תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה