יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

פילי

משתמש חדש
בפרוייקט במודיעין עילית פרסמו על מגוון הטבות שאחת מהם היא משכנתא ל20 שנה בבנק לאומי בריבית קבועה לא צמודה למדד של 3.75 אחוז למליון ש"ח.

האם זה משתלם או שבכ"ז עדיף לשלב תמהיל רחב יותר שיחשב מצב בו הריבית תרד לשיעור נמוך יותר?
תודה רבה

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איך מוצאים מהם אישורי זכויות מהמינהל אזרחי על דירה במודיעין עלית?
זה מסובך יותר מטאבו?
תודה

ראובן 23

משתמש מקצוען
בפרוייקט במודיעין עילית פרסמו על מגוון הטבות שאחת מהם היא משכנתא ל20 שנה בבנק לאומי בריבית קבועה לא צמודה למדד של 3.75 אחוז למליון ש"ח.

האם זה משתלם או שבכ"ז עדיף לשלב תמהיל רחב יותר שיחשב מצב בו הריבית תרד לשיעור נמוך יותר?
תודה רבה
במידה והריבית תרד תמיד תוכלו למחזר כשיתחיל לרדת הריביות ואז תהיו גם בלי קנסות.

פילי

משתמש חדש
במידה והריבית תרד תמיד תוכלו למחזר כשיתחיל לרדת הריביות ואז תהיו גם בלי קנסות.
התהליך של הירידה הוא ארוך בד"כ, לא?
כלומר אם צופים שברבעון הראשון של 2024 תתחיל הירידה זה יכול להתארך הרבה יותר לשנה ושנתיים הלאה ואולי אפי' יותר, לא?

ראובן 23

משתמש מקצוען
התהליך של הירידה הוא ארוך בד"כ, לא?
כלומר אם צופים שברבעון הראשון של 2024 תתחיל הירידה זה יכול להתארך הרבה יותר לשנה ושנתיים הלאה ואולי אפי' יותר, לא?
הצפי בתחילה 2024 הוא האופטימי ביותר יש הרבה שחולקים עליו.
לגבי קצב הירידה זה יכול בהחלט לרדת בהדרגה וזה מה שכנראה יקרה.
זה עלול להשתנות ולרדת במהירות במידה ויהיה חשש ממיתון/דיפלציה או זינוק בערך השקל וכדו'

שלום,
אני מעוניינת למחזר משכנתא קיימת. להלן הפרטים:
1693376533986.png

קיבלתי את ההצעה של התמהיל הבא מיועץ משכנתאות:
1693376595854.png

אשמח לקבל חוות דעת.
תודה רבה.

ראובן 23

משתמש מקצוען

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
לסגור הרגע!!
ותמסרי לו בשמי, שאפו על ההצלחה האדירה!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

הפיני

משתמש רשום
הצעה אחרת:
לקוח אברך אישה משכורת בינונית
דירה ראשונה
מימון 75%
הצעה:
קל"צ ב 4.8
מל"צ כל 7 ב-4.85
מ"צ כל 5 3.81 (והוא 18% מההלוואה הכוללת)

לא להפסיק להודות

משתמש צעיר
שלום וברכה
יש לי דירה מקבלן חדשה שעולה 1,950,000 אני מביא 10% והשאר במסירה ב31/12/24 כלומר שנה+
עכשיו הקבלן צריך עוד 30% בשביל עלויות בניה אז הוא אמר לי אני מביא לך יועץ משכנתאות והוא מוציא על שמך בהלוואת קבלן{דהיינו הלוואה עומדת} את 30% שזה יוצא בערך 585000 שח
היועץ הציע לי להצטרף למשכנתא הזאת ולהוציא אישור על כל המשכנתא ואני ייקח את הכסף בעוד שנה וחצי אבל כבר יהיה לי אישור למשכנתא
ובעוד שנה וחצי אני יעשה מיחזור ל30% הלוואת קבלן ויצרף את זה למשכנא הרגילה
השאלה שלי:
1. האם עדיף להוציא אישור למשכנתא עכשיו או עדיף להמתין ל9/24 שנה הבאה?
2. האם במיחזור על 30% הלוואת קבלן אני יתקשה בתימחור מול הבנק כי הוא יודע שבבנק אחר אוטומטי אני יקרא משכנתא דרגה שניה וזה הרבה יותר יקר?
תודה רבה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה