עזרה יש לי רעיונות לסיפורים, אין לי סבלנות. מי רוצה אותם?

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
סיבכתי את עצמי קצת.
זה סיפור מדוממין מאד, כמובן.
תינוק נולד, האחיות עשו החלפת תינוקות בטעות.
שני זוגות גידלו ילד שאינו שלהם. אחד מהזוגות התגרש, השני הבעל נהרג. וכמובן איך לא האלמנה מתחתנת עם הגרוש. שזה האבא האמיתי של הילד, וכשהוא גדל הוא יודע שזה אבא מאמץ אבל הם מאד דומים, והאבא ידע שהבת שלו לא דומה לו לואשתו הקודמת אלא לאישתו הנוכחית, והילד דומה לו ולאשתו הראשונה. הוא גם ידע איפה הם נולדו ומה התאריך, הסיק מסקנות, עשה בדיקת די אן אי. וגילה שהילד המאומץ הוא בנו. (ואפשר להפוך שהילד גילה זאת, לא בעיה בכלל)
זה הכל. אם תשתמשי בו, או ברעיון שלו, תעדכני.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
סיבכתי את עצמי קצת.
זה סיפור מדוממין מאד, כמובן.
תינוק נולד, האחיות עשו החלפת תינוקות בטעות.
שני זוגות גידלו ילד שאינו שלהם. אחד מהזוגות התגרש, השני הבעל נהרג. וכמובן איך לא האלמנה מתחתנת עם הגרוש. שזה האבא האמיתי של הילד, וכשהוא גדל הוא יודע שזה אבא מאמץ אבל הם מאד דומים, והאבא ידע שהבת שלו לא דומה לו לואשתו הקודמת אלא לאישתו הנוכחית, והילד דומה לו ולאשתו הראשונה. הוא גם ידע איפה הם נולדו ומה התאריך, הסיק מסקנות, עשה בדיקת די אן אי. וגילה שהילד המאומץ הוא בנו. (ואפשר להפוך שהילד גילה זאת, לא בעיה בכלל)
זה הכל. אם תשתמשי בו, או ברעיון שלו, תעדכני.
שלא יקרה בארץ אלא באיפשהוא במדינת עולם שלישי. בארץ זה לא יכול להיות הגיוני שמחליפים תינוקות.

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שלא יקרה בארץ אלא באיפשהוא במדינת עולם שלישי. בארץ זה לא יכול להיות הגיוני שמחליפים תינוקות.
את הסיפור שכתבתי פה, המצאתי במקום. כי נזכרתי שהסיפור המקורי מעורבב עם סיפור שאני מעוניינת לכתוב בעצמי, ולא לתת אותו לאחרים. לכן זה יצא ככה.
(במקורי האימהות מחליפות בכוונה, ויש להן סיבה טובה, אבל הרעיון הזה שמור לי:))

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
את הסיפור שכתבתי פה, המצאתי במקום. כי נזכרתי שהסיפור המקורי מעורבב עם סיפור שאני מעוניינת לכתוב בעצמי, ולא לתת אותו לאחרים. לכן זה יצא ככה.
(במקורי האימהות מחליפות בכוונה, ויש להן סיבה טובה, אבל הרעיון הזה שמור לי:))
סיקרנת! תעדכני כשיוצא הסיפור. אם זה פה בפרוג - מגיע לי תיוג, אוקי?

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נערך לאחרונה ב:

שימנלה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דווקא אהבתי את ההצעה בהתחלה, לעשות סיפור בהמשכים כולם ביחד. מישהו מעוניין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה