דרוש מידע חניה ארוכת טווח לטסים מנתב"ג

3524

משתמש מקצוען
יש לכם רעיון איפה להשאיר את הרכב במרחק גישה לנתב"ג מבלי לשלם דמי חניה מופקעים?

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
נדמה לי שזה משהו בסביבות 18-20 ש"ח ליום לטווח ארוך, נכון?
וזה גם במרחק רב מהטרמינל יא?
כמה עולה בחניון הקרוב יותר ולטווח קצר?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
חיפשנו חניה חינמית ליד תחנת רכבת כלשהי, פעם החננו בהרצליה (זה היה רכבת אחת לנתבג).

חיים של תורה

משתמש מקצוען
נדמה לי שזה משהו בסביבות 18-20 ש"ח ליום לטווח ארוך, נכון?
וזה גם במרחק רב מהטרמינל יא?
כמה עולה בחניון הקרוב יותר ולטווח קצר?
המחירים הם יותר מכפול למה שציינת.
חניון לטווח ארוך עולה 45 ש"ח ליום בחניון לא מקורה ו80 ש"ח בחניון מקורה, וחניון לטווח קצר עולה 90 ש"ח ליום.
מול טרמינל 1 יש עוד חניון שמשמש לטווח קצר וארוך ביחד והמחיר שלו רק 45 ש"ח ליום.
המלצה שלי לחנות שם, ובפרט אם הטיסה שלכם מטרמינל 1, רק מה לפעמים עקב עומס לא ניתן לחנות בחניון.

מי שלא רוצה לשלם הרבה כסף על חניה, יכול לחנות את הרכב באחד הערים הסמוכות לנתב"ג (שוהם למשל), ומשם לקחת אוטובוס לשדה, אפשר קודם להוריד את המשפחה והמזוודות בשדה התעופה, ורק אח"כ לנסוע לעיר הסמוכה ולקחת משם אוטובוס חזור.
חסרונות?
1. צריך להגיע לשדה לפחות 3/4 לפני הזמן ולברר היטיב על זמני האוטובוסים.
2. צריך לדעת מראש אם יש חניה חינם באיזור שאתם רוצים לחנות (בשוהם למשל קשה למצוא אבל יש).

המלצה שלי למי שרוצה לחסוך לנסוע לשדה התעופה ברכבת או באוטובוס, מי שבכל זאת רוצה להביא את המשפחה בצורה מסודרת יכול לחנות בעיר סמוכה.
אבל לענ"ד אם טסים ללא יותר מ3 ימים עדיף כבר לחנות כמו בן אדם בחניון לטווח ארוך ולשלם 135 ש"ח.

אני לפני חודש טסתי ל4 ימים ורציתי לחסוך את החניה.
חניתי באזור התפעולי של נתב''ג של החברות שטראוס וכו' החניון ריק לגמרי (23.00 בלילה) חניתי בחניה הכי קרובה לצומת אל על הליכה של 3-4 דקות ההיתי כבר בתחנה של צומת אל על שם כמעט כל אוטובוס מגיע עד לטרמינל 3/1 יש לציין שהדרך בלילה קצת חשוכה ויש גם מעבר עם קצת בוץ... ואם ממריאים בשעות הבוקר אני מאמין שהחניות שם מלאים עד אפס מקום...

gp1818

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש עוד רעיון?

CDR

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אני מוכן לקחת ולהחזיר אותך לנתב"ג, ובתמורה הרכב ישאר אצלי לתקופה שאתה בחו"ל ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה