מידע שימושי חיוג ישירות לתא קולי - מישהו יודע???

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מציעה הצעה פשוטה, ולא נכנסתי לוויכוח לפני שעשיתי אותה..
פשוט לקחת את המכשיר טלפון/פלאפון, ולנסות את כל מה שחברי הפורום היקרים הציעו לעשות, ולראות ולהווכח לבד מה נכון ועובד, ומה לא נכון ולא עובד, במקום לשאול ולחכות לתשובה ולהכנס לוויכוחים מיותרים מה נכון ומה לא נכון, פשוט תבדקו בעצמכם ותראו, לא כן?!

מיכל ע

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
תראי, לפעמים את לא יכולה להשאיר הודעה למשהו כי פשוט אין לו תא קולי....
זה קרה לי כמה פעמים שלא הבנתי למה זה לא עובד

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י רמה פלוס;899096:
אני מציעה הצעה פשוטה, ולא נכנסתי לוויכוח לפני שעשיתי אותה..
פשוט לקחת את המכשיר טלפון/פלאפון, ולנסות את כל מה שחברי הפורום היקרים הציעו לעשות, ולראות ולהווכח לבד מה נכון ועובד, ומה לא נכון ולא עובד, במקום לשאול ולחכות לתשובה ולהכנס לוויכוחים מיותרים מה נכון ומה לא נכון, פשוט תבדקו בעצמכם ותראו, לא כן?!

הרעיון גאוני.

זה לבדוק מול בזק, הוט, 073,072,078,050,052,054,057

אני עשיתי בדיקה על חלק מהמספרים ו... באף אחד זה לא עבד.

רק עבד לי לבזק עם קידומת: 153 בלי הספרה 0, בתנאי שאין לו פקס בתא קולי, כי אם יש לו אז זה עובר ישירות לתא הפקס.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוקי, אז אני מעדכנת, ניסיתי המון אפשרויות, ואצלי עבד רק מבזק לבזק.
אבל הסתדרנו והתוכנית דפקה חבל על הזמן:)
יישר כח גדול לכולכם על העזרה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה