חרבות ברזל הנספח השבועי • 7

איזו עסקה לשחרור החטופים מעשית בעיניך?

• אסור להסכים לשום עסקה, שחרור שבויים אינו מצדיק ויתורים למרצחים

הצבעות: 159 19.4%
  • אסור להסכים לשום עסקה שלא תכלול את כל השבויים

הצבעות: 498 60.7%
  • עדיף להציל אפילו 10 שבויים בעודם בחיים, גם תמורת שחרור אסירים הפסקת אש והכנסת דלק

הצבעות: 163 19.9%

• סה"כ מצביעים
    820
  • הסקר נסגר .
מצב
הנושא נעול.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
מילא התמונות של הרכבים הצבאיים, אבל תמונות החטופים??? איזו הוכחה זו לשימוש צבאי שעושה חמאס?
בהנחה שלא חיילי צה"ל הביאו את הרכבים כי הם חיפשו בוויז את בית החולים הקרוב ביותר, ובהנחה שמי שהביא את הג'יפים יותר בכיוון שהוא חזר הביתה
כנראה שמישהו שם את הרכב במפקדה פשוט

ד. פריד

משתמש מקצוען

הערוצים הפלסטינים מתעלמים לחלוטין מהסרטונים שהציג דובר צה”ל מתוך בית החולים שפאא.

זה בהחלט מעיד על חוזק הראיות המפלילות. [א"ע]
תכף ראשי מועצות השורא ודומיהם ייצאו נגד האינטרנט והרשתות החברתיות כדי שהערבים לא יגלו את המידע בעצמם...

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
את הצעת, במקום "ננצח" לכתוב:
אפשר "ביחד נתגבר על אויבנו" או "ביחד נגן על ארצנו"

ואני, כאילו דא, לא מבינה מה ההבדל?
כשאומרים ביחד ננצח הכוונה ביחד נתגבר על אויבנו.
את משום מה מפרשת את הננצח כמשהו שלילי. כמילה גסה.
אבל זו נטו פרשנות שלך.

(פאה ירושלמי פרק א, הלכה א): דורו של שאול היו בהם דילטורין כמו דואג והזיפים, ועל ידי כן היו יורדים למלחמה ונופלים. דורו של אחאב לא היו בהם דילטורין, כמו שידעת מענין הנביאים שהיו מתחבאים מפני איזבל, כמו שכתוב (מלכים א, יח, כב): "אני נותרתי נביא לה' לבדי", ועובדיה החביא מהם מאה נביאים ולא גלה אדם כי יש נביא בישראל זולתי אליהו, ועל ידי כן היו יורדים למלחמה ונוצחים, אף על פי שהיה אחאב עובד עבודה זרה.
נכון והסתייגתי מזה מייד.

ד. פריד

משתמש מקצוען
אוהד חמו: להכניס תקשורת זרה לבית חולים לפני שבוע ולהראות רק מעט נשק זו היתה טעות של דובר צה"ל, היינו צריכים להמתין להוכחות הדרמטיות של הערב.
אם לא היו מכניסים אז תקשורת זרה, לא היו יכולים להיכנס לשיפא. לביידן יש בחירות עוד מעט, ואם יהיו מידי הרבה זעקות שבר דמוקרטיות הוא לא יוכל לעמוד מנגד - חייך קודמין.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כלומר, את מקווה שניכשל?
היא מציעה את הסיסמה "משיח עכשיו" במקום "ביחד ננצח".
קל הנקמות הוא היחיד שיכול לנקום את דם אלפי הנטבחים, החטופים והפצועים. אין לנו איך לנצח בלי גאולה אמיתית ושלמה.

איזהו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גם כשלוקחים משכנתא ואומרים לבנק שיש לנו משכורת X ואנחנו יכולים להפריש מזה V לחודש
זה אותו כוחי ועוצם ידי
לא אותו דבר, אלא יותר, כי הפסוק כוחי ועוצם ידי נאמר על פרנסה ולא על מלחמות.
והנכון הוא המשך הפסוק: "זכור תזכור כי הוא הנותן לך כח לעשות חיל"
אז בעזרת ד' - אנחנו ננצח

מאי משמע "עברנו"?

כן, הבנק מאמין לי שאשלם את המשכנתא, כי עברתי את החודש שעבר ואת שני חודשים ואת השנה שעברה, כך אני מאמין ובוטח בד' שאעבור את ה-20 שנים הבאות שיהיה לי את המשכנתא
עברנו בעזרת ד' הרבה מלחמות, אנו בוטחים בד' כמו שעברנו אותם הוא יתן לנו כח, לעשות חיל ולנצח גם כאן!

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אתה רציני??
לחלוטין.
את פשוט מנתקת את זה משאר ההודעה שבה הסברתי שהקב"ה הוא זה שנותן לנו כוח.
אנחנו אלו שנלחמים - לא הובטחנו במקרה הזה ב"ה' ילחם לכם ואתם תחרישון" - אבל הקב"ה הוא זה שנותן את הכוח.
ולכן ממילא זה לא
תסלח לי מאוד, זו אמירה של כפירה לא פחות.
יום הייתי בניחום אבלים, זה בלתי נתפס! משפחה שחרב עליה עולמה! כפשוטו! זו משפחה שאף פעם לא תחזור להיות מה שהיתה. אי אפשר להכיל את זה!
נכון.
ואז מה? אז לא נלחם? ניתן להם לטבוח בנו?
מה לעשות, עדיין לא זכינו ל"וכיתתו חרבותם לאיתים", למרות שאנחנו בתוך תהליך הגאולה.
זה היה ידוע מראש שזה יהיה המחיר. כלומר, למעשה התכוננו לתרחיש הרבה יותר גרוע.
למלחמה יש מחירים.
גם לאי לחימה יש מחיר.
בדיוק.
כן, הבנק מאמין לי שאשלם את המשכנתא, כי עברתי את החודש שעבר ואת שני חודשים ואת השנה שעברה, כך אני מאמין ובוטח בד' שאעבור את ה-20 שנים הבאות שיהיה לי את המשכנתא
עברנו בעזרת ד' הרבה מלחמות, אנו בוטחים בד' כמו שעברנו אותם הוא יתן לנו כח, לעשות חיל ולנצח גם כאן!
בדיוק מה שהתכוונתי.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
שמענו פיצוצים מטורפים באשדוד,
בעוצמה שמעירה משינה.
משהו עוצמתי מאוד,
ממש מרעיד חלונות.

מפחיד מאוד.

יהודה גל

משתמש מקצוען
שמענו פיצוצים מטורפים באשדוד,
בעוצמה שמעירה משינה.
משהו עוצמתי מאוד,
ממש מרעיד חלונות.

מפחיד מאוד.
גם אני באשדוד ולא שמעתי מאומה.
תמיד כדאי לבדוק שאיש מבני הבית לא טרק איזה דלת או שהשכן מלמעלה לא החליק על קליפת בננה...;)

נערך לאחרונה ב:

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
1699794723420
מה כתוב כאן?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מה כתוב כאן?
אז בניתם את זה (כיפת הזהב, בת 1330 שנה) על גבי זה (הר הבית/כותל/מקום המקדש, בן 2978 שנה)
ואני (אנחנו) אלה שכובשים את האדמות שלכם? (ז״א, אנחנו נחשבים לכובשים בסיפור?)

יהודי חם

משתמש מקצוען
  • שינוי עמדה? יו"ר מפלגת העבודה מצטרפת לגינויים של הרשות הפלסטינית
  • בציוץ בטוויטר כתבה מיכאלי: "מגנה בתוקף את דברי השקר של משרד החוץ הפלסטיני על האשמת ישראל בהרג ישראלים במסיבה ברעים. לא זוהי הרשות שצריכה לשלוט ברצועה ביום שאחרי, אלא רשות פלסטינית מתחדשת איתה צריך להגיע להסדר מדיני שיביא ביטחון אמיתי".
השמאל מנסה לפתח פנטזיה חדשה.....
מי זו הרשות המתחדשת?
יש לה יו"ר?
יש לה מנגנונים?
יש לה תומכים?
יש לה נתינים?
פיקציה.
עד היום השמאל רצה לחתום עם "מישהו" הסדר מדיני "על הנייר"
כיום גם את ה"מישהו" אין להם........
אנא להתפכח!!

מצב
הנושא נעול.