חרבות ברזל הנספח השבועי • 7

איזו עסקה לשחרור החטופים מעשית בעיניך?

• אסור להסכים לשום עסקה, שחרור שבויים אינו מצדיק ויתורים למרצחים

הצבעות: 159 19.4%
  • אסור להסכים לשום עסקה שלא תכלול את כל השבויים

הצבעות: 498 60.7%
  • עדיף להציל אפילו 10 שבויים בעודם בחיים, גם תמורת שחרור אסירים הפסקת אש והכנסת דלק

הצבעות: 163 19.9%

• סה"כ מצביעים
    820
  • הסקר נסגר .
מצב
הנושא נעול.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
דוברות המשטרה:

הבהרה בעקבות הפרסום בעיתון הארץ בנוגע לתחקיר פסטיבל נובה - הטבח ברעים:

משטרת ישראל מבהירה כי התחקיר הראשוני התמקד בגבורת השוטרים שפעלו
במקום ובתפקוד משטרת ישראל
לעצירת הטבח שביצע החמאס.
בניגוד לפרסום , תחקיר המשטרה אינו מתייחס לפעילות כוחות צה"ל ומשכך לא נמסרה כל אינדיקציה לפגיעה של אזרחים כתוצאה מפעילות אווירית במקום.
דווקא בעת הזו, אנו קוראים לכלי התקשורת לגלות אחריות בפרסומים ולהתבסס על גורמים רשמיים בלבד.
באמת תודה לדוברות המשטרה.
אחרי שהארץ כתבו, ובכל התקשורת הערבית צהלו ודיווחו שבעצם הצבא עשה את הטבח כדי להאשים את החמאס, נזכרו במשטרה להבהיר...
אולי כדאי שיעשו משהו עם העיתון הזה שמזיק ופוגע בשעת מלחמה.
ואולי מישהו יודע מה עם שר התקשורת קרעי? אפס עשיה!
יש מצב שהוא כותב עכשיו גימטריא על עיתון הארץ

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מישהו יודע כמה נופלים יש לנו מאז הכניסה לרצועת עזה?

גיפט

משתמש מקצוען
ה׳ ירחם כמה חיילים נפלו ביממות האחרונות
נראה שחזרנו לימים שלפני השביעי באוקטובר, מכניסים חיילים להילחם עם מחבלים קנה מול קנה במקום לרכך קודם מהאויר, נהלי הפתיחה באש הוחזרו כמעט למה שהיה קודם, ואלו התוצאות ה״י
מעדיפים את הדם של אויבינו על פני הדם של חיילינו
עצוב עצוב עצוב ומכעיס.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
התימנים נפלו בפח: תומכי חמאס מפרסמים את שמות הישראלים שכביכול היו על הספינה שנחטפה בתימן, מישהו עשה צחוק מהתקשורת הערבית שפרסמה את השמות
להלן כמה מהשמות שפורסמו:
יובל למנוחות
אלי קוטבר
מיכה נבו
זה מסריח עד סחרחורת
חצי לאק
אני עייף
מינה שחוטי
לא הבנתי, מישהו סתם המציא שמות, ופרסם אותם כאילו זה האנשים שהיו על הספינה שהחות'ים לקחו?

גיפט

משתמש מקצוען
נראה שחזרנו לימים שלפני השביעי באוקטובר, מכניסים חיילים להילחם עם מחבלים קנה מול קנה במקום לרכך קודם מהאויר, נהלי הפתיחה באש הוחזרו כמעט למה שהיה קודם, ואלו התוצאות ה״י
עצוב עצוב עצוב ומכעיס.
ושהעולם הצבוע יגיד תודה שאנחנו עושים בשבילם את העבודה השחורה. עם כמויות המוסלמים בארופה הם קרובים מאד לשתות גם את כוס התרעלה.
אולי בגלל מה שאנחנו עושים עכשיו הם ירתעו קצת מהעולם המערבי, אבל אם הם רואים שהאירופאים ככ אוהבים אותם, אז שיהיה למקרון וחבריו בהצלחה.

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
התימנים נפלו בפח: תומכי חמאס מפרסמים את שמות הישראלים שכביכול היו על הספינה שנחטפה בתימן, מישהו עשה צחוק מהתקשורת הערבית שפרסמה את השמות
להלן כמה מהשמות שפורסמו:
יובל למנוחות
אלי קוטבר
מיכה נבו
זה מסריח עד סחרחורת
חצי לאק
אני עייף
מינה שחוטי
מי החטופים האמיתיים? מאיזה מדינה?

הנורמלית האחרונה

משתמש מקצוען

יהודי חם

משתמש מקצוען
נכתב ע"י זהו שמי!:
דר' גיא בכור: יממה קשה: 13 חיילי צה"ל נפלו בקרבות בעזה - פצועים רבים.

לא נכון
ב48 שעות , צה"ל לא הודיע במהלך השבת על ההרוגים מיום שישי וליל שבת אלא רק במוצאי שבת
אולי הוא יודע משהו שאנחנו עדיין לא?
:)

הת"ת המרכזי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני לא מזדעזע מדברי אבו מאזן
כי הוא פשט שיתף לעולם דיווח של עיתון הארץ
אני בהלם שיאיר לפיד רוצה למסור את עזה לאחד שקרא היום לעוטף עזה התנחלויות

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מזג אוויר:
היום ובעיקר הלילה ייערם השלג בחרמון,
בעקבות המלחמה בצפון האתר סגור.
גם בעזה צפוי גשמים כבדים מאוד במהלך הלילה, בתקווה לשלום החיילים,
ושהחטופים זכרו לקחת עמם מעילים.
למישהו נראה שהחמאס נתן למישהו מהחטופים לארוז מזוודה ?
מעילים ?!

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
עצוב עצוב עצוב ומכעיס.
זה מזכיר לי את מלחמת לבנון הראשונה.
כל יום עשרות חיילים!!
זה היה בלתי נתפס!
אבל הכי גרוע היה שהתרגלנו. אף אחד כבר לא התייחס לזה.
אני לא מבינה גדולה במלחמות ואין לי מושג אם הרמטכ"ל ושר הביטחון עושים מה שצריך, מה שאני כן יודעת, שהרב מבריסק, לאחר מלחמת ששת הימים על כל ניסיה, שאלו אותו, אם היו כל כך הרבה ניסים, למה נהרגו חיילים, הרי הנס לא מושלם? והוא נאנח ואמר שמה לעשות שהיה יותר מדי כחי ועוצם ידי.
ולצערינו הרב, גם כאן יש יותר מדי כוחי ועוצם ידי. אנחנו ננצח, אנחנו חזקים, יש לנו יכולות ועוד ועוד. כל מילה כזו היא כמו סכין ללב שלנו. ובמיוחד אחרי מה שקרה, שראינו את אוזלת היד של הצבא, ראינו ושמענו על הזלזול הבוטה בתצפיתניות שהתריעו על הסכנה, שמענו מה שאמרו תושבי העוטף על הבלונים שלא תפקדו ערב האסון, איך כוחי ועוצם ידי פתאום?
וזה גולש גם אלינו לצערי. ה"ביחד ננצח" הזה הוא סיסמא גרועה!! חוץ מה"ביחד" צריך להחליף את ה"ננצח" במילה אחרת, עם קצת יותר ענווה. אפשר "ביחד נתגבר על אויבנו" או "ביחד נגן על ארצנו", ואולי גם זה לא טוב.
חוץ מזה שה"ביחד" הזה גם התפוגג לצערי. שומעים יותר מדי קולות רקע של אנשי תקשורת נגד ביבי (ולא שאיכפת לי ממנו או שאני חושבת שהוא בסדר, אבל מה הקשר? למה לפלג שוב??), אנשי מחאה שרוכבים על משפחות החטופים כדי לקדם את האג'נדה שלהם, וגם נגד חרדים (אמרות על כך שסוף סוף הם מתגייסים ואחרי המלחמה נעשה חוק מסודר לגייס אותם).
האם אף אחד לא חושב שבדרך הטבע אין לנו שום דרך לנצח? אין! הרי איך שלא נסתכל על זה, אי אפשר באמת לחסל את החמס, יש ממנו לא רק בעזה, אלא גם בשטחים ובכל העולם. וגם אם נחסל אותו מעזה, האם מישהו באמת מאמין שהעזתים הם שיות תמימות שהולכו שולל בידי החמס?? שעכשיו בלי החמס יהיה לנו עסק עם אנשים טובי לב ועדינים ש"רק רוצים לחיות בשלום"?? כל כך הרבה עדויות היו על אנשים זקנים שהגיעו מעזה כדי לחגוג על הדם באותו יום, על אנשים נכים שהגיעו עם קביים! ושמעתי מוסלמי שהתגייר שאמר ש 99% מהעזתים הם תומכי טרור ורוצחים בפוטנציאל.
ומי באמת חושב שאנחנו מסוגלים להילחם בחיזבאללה? ובאיראן? ובסוריה?
ה' עושה מלחמות והוא עשה עושה ויעשה לכל המעשים!
ואת זה חייבים להפנים! אין לנו שום דרך לשרוד במדינה! המדינה כפי שהיא עכשיו לא הולכת להחזיק מעמד! אולי אם יעשו הפסקת אש וימשיכו להכיל את התקפות החמס, עד לפעם הבאה (שלא תהיה!!) כמו שהיה תמיד.
מעט מדי אנשים התפקחו לצערי. גם כאלה בשמאל שכבר לא מאמינים בשלום עם הערבים, שינו את הטרמינולוגיה ל-"פתרון מדיני", כאילו יש הבדל גדול. ועבור ה"פתרון המדיני" הזה הם ימשיכו לעשות הכל כדי לתקוף אנשי ימין ומתנחלים וחרדים! ויאשימו את הימין בכך שהם לא עושים מספיק בשביל ה"פתרון המדיני" (שלכו תדעו מהו בכלל).
עצוב לי מאוד מאוד שאנשים לא רואים את זה.
יש לנו כאן פתח לביאת המשיח, רק צריך לתת לו להיכנס, להפסיק לנתח מצבי מלחמה ומדינה ולכתוב מה יעזור ומה לא, מה צריך לעשות ומה לא. רק לראות איך מכל דבר מגיע המשיח.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...