חרבות ברזל הנספח השבועי • 5

הסקר השבועי: עדיף לחסל את יחיא סינוואר עם טיל ישיר, או לתופסו חי עם משפט ראווה ועונש מוות?

• טיל ישיר - מה שבטוח בטוח.

הצבעות: 691 59.4%
  • חי - להוציא לו את הנשמה עד שתצא לו הנשמה.

הצבעות: 472 40.6%

• סה"כ מצביעים
    1,163
  • הסקר נסגר .
מצב
הנושא נעול.

ד. פריד

משתמש מקצוען
ארגון שורת הדין פנה לפיליפו גרנדי, הנציב העליון מטעם האו"ם לנושא הפליטים בעולם, ודרש ממנו לסייע למפונים הישראלים. "האו"ם פועל בקדחתנות כדי לסייע לפליטים שנעקרו מביתם עקב המלחמה. אבל בעזות מצח הוא דואג רק לעזתים ולא לישראלים בגלל שהם יהודים".
הגאון רבי יעקב קמינצקי זצוק"ל אמר שהאו"ם הוקם כדי שביום הדין הגדול לעתיד לבוא כל האנטישמיות תהיה בפרוטוקולים מסודרים.

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים

אדריכלית בליגה אחרת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
השימוש הזדוני בגדרות התייל ומגדלי השמירה שמזכיר את אושויץ-פשוט מחפיר!
בושה וחרפה להריץ כזה קמפיין!!!!!!!!!!! זה שמאל מטונף שונא ישראל או למצער ערבים שפלים
או אוה"ע "יפי הנפש".
יש מספיק דרכים לפנות למצרים ולעוד מדינות שיקלטו את העזתים שרוצים לצאת.
מה עם צ'צ'ניה למשל? ממש מתאים להם לקבל חברים פושעים כמוהם .

גונן

משתמש מקצוען

אלמוג בוקר חושף את הפצעים: "רק מי שחי כאן בעוטף יוכל להבין"​

העיתונאי הוותיק כתב: "לא מכניסים דלק לרצועה, לא מאפשרים הפוגה הומניטארית ולא צריך לעניין אותנו מה יהיה ביום שאחרי. עכשיו זה הזמן להשמיד את חמאס"​

(צילומים: Gili Yaari, Moshe Shai / FLASH90)
(צילומים: Gili Yaari, Moshe Shai / FLASH90)

כתב חדשות 13, אלמוג בוקר, חושף את החרדות בהן הוא נמצא בימים אלה. אתמול (ראשון) הוא שיתך את עוקביו בחיים בצל האזעקות באזור מגוריו בדרום - זיקים.
"נרדם לרגע ואז מתעורר בבהלה, מנסה להרחיק את המחשבות ולעצום שוב את העיניים - לא הלילה הזה. זה חוזר שוב ושוב: הצבע האדום הראשון מאותה שבת מסוייטת, הקפיצה מהמיטה, החיפוש אחר הילדים, הריצה לממד ואז שיחת הטלפון שלא אשכח לעולם: 'נחתו מחבלים עם מצנחי רחיפה, הם מנהלים קרבות בין הבתים עכשיו בנתיב העשרה ויש נפגעים. מלחמת עולם כבר חצי שעה'", כתב. "מלחמת עולם אצלך בבית. חודש בדיוק אחרי והמחשבות הלילה הזה אתם: עם הילדים, ההורים שנלקחו מהממד שלהם על ידי מחבלים נאצים ומוחזקים במנהרות של חמאס. המחשבות הלילה הזה עם אלפי המשפחות שראו את המחבלים שוחטים באכזריות ומול העיניים שלהם את ההורים שלהם, את האחים שלהם, את הילדים שלהם. ההודעות האחרונות ששלחו, זועקים לעזרה - אין אף אחד שיבוא להושיע. וההבנה, שרק מי שחי כאן בעוטף יוכל להבין - זה היה יכול להיות הבית שלי. של כל אחד מאתנו. רולטה.
"חודש עבר ועכשיו מתחילים לדבר על הפוגה הומניטארית, דלק לרצועה ועל שאלות אסטרטגיות של מה עושים עם תושבי עזה, ביום שאחרי. אלפים מהם שיתפו פעולה עם חמאס, מאות נכנסו בחסות המתקפה הרצחנית גנבו, בזזו וחטפו! לא! לא! ולא! לא מכניסים דלק לרצועה, לא מאפשרים הפוגה הומניטארית ולא צריך לעניין אותנו מה יהיה ביום שאחרי. עכשיו זה הזמן להשמיד את חמאס, עד אחרון המחבלים. וזה לא יכול לקחת שנים, ולא יכול להיות בשיטת מבצע חומת מגן של כניסה ויציאה מעזה - זה צריך לקרות כאן ועכשיו ובכל הכח. וצר לי, אבל לא מעניין אותי מה האמריקנים יגידו, וממש לא מזיז לי אם יגנו אותנו באו"ם.
"אנחנו לא עובדים עם סטופר של אף אחד, בזמן ש-241 אחים שלנו, בהם 30 ילדים! מוחזקים בשבי חמאס ואחרי שקברנו 1400 אזרחים וחיילים שנטבחו על ידי מחבלים נאצים. עכשיו זה הזמן לעצור הכל! לא לדבר על הפוגה, לא להכניס דלק לרצועה ויותר מזה: לעצור ועכשיו את הכנסת הציוד ההומניטארי לעזה. הצלב האדום רוצה תרופות ומזון? שיכנס פנימה ויחזיר את החטופים הביתה. עכשיו. אנחנו עכשיו בקרב על קיומה של מדינת ישראל ולמנהיגים שלנו אסור לשכוח או להדחיק. ואם צריך, תצפו בכל בוקר בתמונה של אביגיל בת השלוש ששני הוריה נרצחו והיא לבד בשבי חמאס או במצלמות האבטחה של משפחת תעסה בנתיב העשרה ותראו את האכזריות: 3 מחבלים שנכנסים לתוך הבית, זורקים רימון לממד שבו יושבים גיל, סבין ושני ילדיהם שי וקורן.
"גיל קופץ על הרימון ומציל את המשפחה שלו ואז המחבל באכזריות בלתי נתפסת מוודא הריגה מטווח אפס ולעיני הילדים. ואז הילדים יוצאים בבכי מהממד, פצועים, מדממים, מחפשים את אמא, והמחבל הנאצי מציע להם קולה. לבית כזה, שגובל בנאצים, אף אחד לא יחזור. זה או אנחנו - או הם! אנחנו ננצח!".

נערך לאחרונה ב:

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אפשר אולי להסביר את זה לטובת אלו שלא ממש מבינים אנגלית?.......
קריאה לנשיא מצריים לפתוח את הגבול.
השימוש הזדוני בגדרות התייל ומגדלי השמירה שמזכיר את אושויץ-פשוט מחפיר!
וואלה ממש לא מזכיר בעיני את אושוויץ.
מזכיר גבול, זה הכל.
זה שמאל מטונף שונא ישראל או למצער ערבים שפלים
או אוה"ע "יפי הנפש".
אני במקרה יודע מי עומד מאחורי זה.
והוא ממש לא אחד מהדברים האלו.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
רוסיה: יותר מ-31 אלף איש חתמו בשלושה ימים בלבד על עצומה הקוראת לפוטין להביא לצפון קווקז אלפי פליטים פלשתינים מעזה; "רבים מוכנים למסור להם את בתיהם, מורים מוכנים ללמדם רוסית, ומנהלי מרפאות פרטיות להעניק להם שירותים רפואיים"...
(ישראל היום)
איפה חותמים?:p

reish

משתמש מקצוען
באשכול סמוך נכתב על תפילת רבים מחר בכותל להשבת החטופים.
יש למישהי מידע לגבי זה? באיזו שעה?

הכריש!

משתמש מקצוען
באשכול סמוך נכתב על תפילת רבים מחר בכותל להשבת החטופים.
יש למישהי מידע לגבי זה? באיזו שעה?
אולי יש גם מחר

במלאת 30 יום לטבח הנורא: מעמד הדלקת 1,400 נרות נשמה לזכרם של הנרצחים

היום כ"ב מרחשוון, ה-06.11.23 בשעה 18:00 בשידור חי מהכותל
במלאת 30 יום לטבח הנורא: מעמד הדלקת 1400 נרות נשמה לזכרם של הנרצחים בכותל המערבי

מחר, יום שני בערב יתקיים ברחבת הכותל המערבי מעמד מיוחד במלאת 30 יום לטבח הנורא, שבו יודלקו במתקן מיוחד 1,400 נרות נשמה לזכרם של הנרצחים בטבח הנורא.

המעמד יתקיים מחר יום שני כ”ב מרחשוון, ה-06.11.23 בשעה 18:00 בערב במעמד בני המשפחות השכולות.

לאחר הטקס יוכלו המתפללים לגשת סמוך לנרות הדולקים ולומר פרקי תהילים לזכרם.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
במידה וההפגנות הללו יתרחבו זה אירוע שעלול לדרבן גם את חיזבאללה להיכנס למערכה.
אם ההפגנות ידרבנו את החיזבאללה להכנס למערכה יש אלפי אנשים שישמחו להצטרף להפגנות עד שחיזבאללה יואיל בטובו להכנס למערכה כבר......

אגב אני כבר חשבתי שצריך לעורר את עם ישראל שיתפללו שחיזבאללה יתחיל כבר, אבל במחשבה שניה נראה לי שלא כדאי לתת לה' עצות איך לנהל את המערכה ולהתפלל שהכל יבוא על מקומו בשלום ושתושבי הצפון יוכלו לחזור הבייתה.

לגבי התיאוריות שלו על רמת הדיכאון של המחבלים זה נשמע כמו משאלות לב ולא מישהו שבאמת מבין איך הראש של החמאס עובד.....

דיני

משתמש מקצוען
למה אתה כל כך רוצה שחיזבאללה יתערבו?
כדי שמה שקרה בבארי לא יקרה גם בשלומי.
עו"ד נתן רוזנבלט כתב: בעזה עושים ביעור חמץ, ובצפון, בינתיים - מכירת חמץ.
אם לא תהיה תקיפה וניקוי השטח התושבים לא יסכימו לגור שם.

רק מה, עדיף פרה פרה. כרגע יש כוחות נרחבים בעזה, כשיסיימו שם, יהיו הרבה שיתמכו בפעילות יזומה מול חיזבאללה להסרת האיום.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אם לא יתערבו צה"ל לא יתקוף אותם
והם יתקפו מתי שיהיה להם נח בעוד X שנים ואולי גם עם גיבוי גרעיני מאירן
ואז ח"ו אירועי ה-7 באוקטובר יתגמדו ליד האירוע של חיזבאללה.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
כדי שמה שקרה בבארי לא יקרה גם בשלומי.
עו"ד נתן רוזנבלט כתב: בעזה עושים ביעור חמץ, ובצפון, בינתיים - מכירת חמץ.
אם לא תהיה תקיפה וניקוי השטח התושבים לא יסכימו לגור שם.

רק מה, עדיף פרה פרה. כרגע יש כוחות נרחבים בעזה, כשיסיימו שם, יהיו הרבה שיתמכו בפעילות יזומה מול חיזבאללה להסרת האיום.
עם כל הכבוד לנתן רוזנבלט...
הוא לא איש ביטחון.
הצפון כרגע מוצף בצבא. וככל הנראה הפתעה (שזה מה שסייע לחמאס) לא תהיה שם.

האם אחרי שנסיים בעזה יהיה צריך לטפל בחיזבאללה? ודאי.
האם כדאי לנו שתפתח עכשיו חזית נוספת? ממש לא.
אם לא יתערבו צה"ל לא יתקוף אותם
והם יתקפו מתי שיהיה להם נח בעוד X שנים.
ואז ח"ו אירועי ה-7 באוקטובר יתגמדו ליד האירוע של חיבאללה.
אני מאמין (ורואים את זה בכל מיני מקומות) שהתפיסה השתנתה. ולכן אני מאמין שיתקפו את חיזבאללה.
רק שכרגע זה ממש לא זמן שמתאים לנו.
נ.ב תכתוב תאריך עברי - שמחת תורה.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
תיאורטית צריך יום אחד לעשות את זה...
אם היינו נותנים מכת מנע לפני 10 שנים הכל היה אחרת...
רק אני לא חושב שעכשיו זה הזמן, עוד חצי שנה שנה שנגמור עם עזה, יצטרכו לעבור ללבנון...

דיני

משתמש מקצוען
עם כל הכבוד לנתן רוזנבלט...
הוא לא איש ביטחון.
הצפון כרגע מוצף בצבא. וככל הנראה הפתעה (שזה מה שסייע לחמאס) לא תהיה שם.

האם אחרי שנסיים בעזה יהיה צריך לטפל בחיזבאללה? ודאי.
האם כדאי לנו שתפתח עכשיו חזית נוספת? ממש לא.

אני מאמין (ורואים את זה בכל מיני מקומות) שהתפיסה השתנתה. ולכן אני מאמין שיתקפו את חיזבאללה.
רק שכרגע זה ממש לא זמן שמתאים לנו.
נ.ב תכתוב תאריך עברי - שמחת תורה.
זה בדיוק מה שכתבתי.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בתקיפה יזומה של ישראל לא יהיה להם את הלגיטמציה למחוק את לבנון מהמפה כי יאמרו להם "אתם התחלתם וחיזבאללה מעולם לא תכנן לתקוף את ישראל", ואני לא חי באשליה שמישהו כאן החליף דיסקט לגמרי

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
בתקיפה יזומה של ישראל לא יהיה להם את הלגיטמציה למחוק את לבנון מהמפה כי יאמרו להם "אתם התחלתם וחיזבאללה מעולם לא תכנן לתקוף את ישראל", ואני לא חי באשליה שמישהו כאן החליף דיסקט לגמרי
חיזבאללה כבר תוקפים.
נ.ב צהל כבר יצא בעבר למבצעים יזומים מצידו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...