חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 43

האם אתם חושבים שהאירוע במג'דל שמס' הוא האירוע שבגללו תיפתח המלחמה בין ישראל לחיזבאללה

• כן

• לא

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
מקורות מודיעין מערביים מסרו לרשת החדשות הבריטית ‘סקיי ניוז ערבייה’ כי איראן מתכננת לפגוע בישראל בתשעה באב, שיחול השנה בין ה-12 ל-13 באוגוסט, כלומר – כמעט שבועיים לאחר ההתנקשות המיוחסת לישראל בראש הלשכה המדינית של חמאס איסמאעיל הנייה.

לפי הדיווח, התגובה תהיה מתואמת עם ארגון הטרור חיזבאללה, שגם הוא מחפש לנקום את חיסולו של המפקד הבכיר ביותר בארגון פואד שוכר.
באיראן ובחיזבאללה מכירים בחשיבותו של תשעה באב, אחד מארבעת ימי האבל של העם היהודי על חורבן בתי המקדש, ומבינים כי למתקפה ביום כזה ישנה השפעה רגשית ופסיכולוגית כלפי העם היהודי, שעשוי להרגיש פגיע במיוחד, מה גם שיום זה מסמל טראומה היסטורית עבור העם היהודי ותמונות של הרס וחורבן – אותן תנסה איראן להחיות מחדש.

ערוץ 14
זה ממש מזכיר את מה שהמן בפרס תכנן להשמיד את עמ"י בחודש אדר בגלל שבו נפטר משה רבינו אבל הוא לא ידע שמשה רבינו גם נולד ביום זה, גם כאן, משיח צדקנו כידוע נולד בתשעה באב ובעז"ה דוקא מתוך היום העצוב הזה תצמח לנו ישועה אמן כן יה"ר..

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
זה ממש מזכיר את מה שהמן בפרס תכנן להשמיד את עמ"י בחודש אדר בגלל שבו נפטר משה רבינו אבל הוא לא ידע שמשה רבינו גם נולד ביום זה, גם כאן, משיח צדקנו כידוע נולד בתשעה באב ובעז"ה דוקא מתוך היום העצוב הזה תצמח לנו ישועה אמן כן יה"ר..
אהבתי את הגישה!
תודה על דברי החיזוק.
והלוואי שעוד השנה תשעה באב יהפוך ליום חג.

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
שבת שקטה ב"ה
כל הדיבורים וכל "יודעי הדבר"
לא מיניה ולא מקצתיה
שבוע חדש בפתח
עוד רגע וכל ההפחדות מתחילות מחדש
פשוט צודק
כל מילה מיותרת
אז יש עדין כוננות רצינית? אפשר ליסוע למירון הערב?
מה דעתכם?

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
'תוך 72 שעות..'
'כל הטילים מוכנים ליציאה..'
'שינוע רחב היקף של טילים לכל המקומות האסטרטגיים'
'ככה"נ השבת תהיה שחורה..'
וכו' וכו'
גם לכם הייתה שבת סיוטית???
כל ההפחדות ההזויות האלו גרמו לי בשבת האחרונה, להיות בפחד נוראי...
כאלו כל רגע נתון הטיל יחצה לי את התקרה ויבקר לי את הבית...
יתכן שזה באמת הדברים שנאמרו...
אבל נראה לי שצריך משהו אחראי שיקום ויאמר: 'רבותיי זה ערוצים ערביים ועוד כהנה, שאין להם באמת ביטוי למציאות!'
מה שהיה השבת פשוט זוועה!
ועוד הציפייה למוצ"ש... כאלו קרה משהו חמור יותר..
עושה לי רע להיזכר בזה..
ועוד משהו: הייתם בבני ברק? הכרוז הזה לסליחות ב'נאות יוסף' שעה לפני שבת, בכלל גרם לי להזיות... סלחו לי אבל זה לא צורה!

נערך לאחרונה ב:

יהודי חם

משתמש מקצוען
'תוך 72 שעות..'
'כל הטילים מוכנים ליציאה..'
'שינוע רחב היקף של טילים לכל המקומות האסטרטגיים'
'ככה"נ השבת תהיה שחורה..'
וכו' וכו'
גם לכם הייתה שבת סיוטית???
כל ההפחדות ההזויות האלו גרמו לי בשבת האחרונה, להיות בפחד נוראי...
כאלו כל רגע נתון הטיל יחצה לי את התקרה ויבקר לי את הבית...
יתכן שזה באמת הדברים שנאמרו...
אבל נראה לי שצריך משהו אחראי שיקום ויאמר: 'רבותיי זה ערוצים ערביים ועוד כהנה, שאין להם באמת ביטוי למציאות!'
מה שהיה השבת פשוט זוועה!
ועוד הציפייה למוצ"ש... כאלו קרה משהו חמור יותר..
עושה לי רע להיזכר בזה..
ועוד משהו: הייתם בבני ברק? הכרוז הזה לסליחות ב'נאות יוסף' שעה לפני שבת, בכלל גרם לי להזיות... סלחו לי אבל זה לא צורה!
הצפי:
זה ימשיך עד שתקום זעקה ציבורית לאירנים "תנו כבר!"

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...