מידע שימושי דרוש יועץ משכנתאות שלא מפחד לקחת סיכונים...

דה וינצ'י

משתמש צעיר
אני צריך בדחיפות יועץ שמתעסק עם אנשים שאין להם תלושים מסודרים בשלושת החודשים האחרונים...

או למי שיש פתרונות למצב הזה ויכול לעזור לי אשמח לשמוע.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני צריך בדחיפות יועץ שמתעסק עם אנשים שאין להם תלושים מסודרים בשלושת החודשים האחרונים...

או למי שיש פתרונות למצב הזה ויכול לעזור לי אשמח לשמוע.
תספר מלמעלה .
כמה הכנסות . כמה נדרש. כמה שווי הנכס. יש הלוואות? חשבון תקין? כמה דחיפות לכסף. תוך כמה זמן

דה וינצ'י

משתמש צעיר
צריך כ- 1M ש"ח תוך כ-90 יום
דירה במחיר למשתכן נקנה ב-1.150.00 מוערך ב1.650.000
אין הלוואות ב"ה.
חשבון בנק לא היה במינוס.
אבל אין הכנסות קבועות לחשבון הבנק ב-3 החודשים האחרונים(בעז"ה יהיה אמן.) פיטורי חל"ת :(

דה וינצ'י

משתמש צעיר
שמעתי שיש יועצים ומאכרים שעושים זאת מנח ידא אזרנוקי השאלה היא איך להגיע אליהם
אם מישהוא יודע ויוכל להודיע בפרטי

מעיין נובע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ממליץ מאוד על יעקב וולך.
הוא אלוף בזה, ועושה את זה בצורה הכי טובה ומקצועית.
אני לא מצליח לשלוח הודעה אישית,
תוכל לשלוח הודעה למייל שלי הרשום מטה, ואשמח לתת פרטים.
הוא עשה לי ולעוד כמה ממכרי וכולנו יצאנו מרוצים עד הגג.

מאכער

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אברהם שרון ב"ב-0548406998
יוסף פרנקל ב"ב-0548593348

edy19

משתמש חדש
היי אני ממש אודה לעזרתכם !
יש לי חבר שמחפש יועץ שמתמחה בנושאים המורכבים - אבל אני מבקש מישהו שבאמת מכיר את ניאונסים הקטנים של הבנקים כדי שיידע איך להגיע לתוצאה טובה. אגב הוא מחפש מישהו מהמרכז.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
היי אני ממש אודה לעזרתכם !
יש לי חבר שמחפש יועץ שמתמחה בנושאים המורכבים - אבל אני מבקש מישהו שבאמת מכיר את ניאונסים הקטנים של הבנקים כדי שיידע איך להגיע לתוצאה טובה. אגב הוא מחפש מישהו מהמרכז.
שלח לי פרטים באישי, ואני אכווין אותך למישהו מעולה - אני מכיר המון יועצים, וכדאי לאבחן מי יתאים בדיוק למה שצריך
keseffchacham ב'גמייל

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
- כדאי לנהוג בזהירות -
יועץ טוב לא צריך לקחת סיכונים, גם במקרה כזה יש פתרונות חוקיים.
בהנחה שבעתיד יהיה עבודה תקנית.

edy19

משתמש חדש
כן אני רואה שאפילו יועץ משכנתאות כותב שאם יש ללקוח זמן ויכולות למידה - הוא יכול לתכנן משכנתא בצורה טובה ולקבל תוצאה טובה , אחרת עדיף לקחת יועץ

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
כן אני רואה שאפילו יועץ משכנתאות כותב שאם יש ללקוח זמן ויכולות למידה - הוא יכול לתכנן משכנתא בצורה טובה ולקבל תוצאה טובה , אחרת עדיף לקחת יועץ
נכון מאד!
אבל ליועץ מקצועי עדיין יש - שלאדם פרטי מלטמד ככל שיהיה לא יכול להיות:
1. ידע על הריביות שניתן להשיג היום בבנקים, לא רק ברמת ממוצעים, אלא מלראות עשרות/מאות תמהילים של השבוע האחרון..
2. ידע איזה בנק / סניף, רעבים לעסקאות ויתנו ריביות טובות, ואיז כבר שבעים - ולא.
3. היכרות אישית עם בנקאים לזרז תהליכים, להשיג ריביות טובות, ופיתרונות מתקדמים להוזלה.
4. ידיעה איך לפתור / והיכן, בעיות למיניהן [לווה בעייתי, נכס בעייתי] בלקיחת משכנתא.
5. הגשת תיק / לקוח באופן נכון לבנק, בכדי שהבנק מראש לא יחליט שהתיק לא רצוי, והריביות שיקבלו יהיו יקרות.

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
052-7161611 משה
'משכנתא 10'
מומלץ מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה