מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם מישהו רוצה אז אני מוכרת מנורה אחת - חדש חדש.
לא היתה מספיק אפקטיבית לגודל של האמבטיה שלי (אנחנו אוהבים באמבטיה חם חם ולא קרני שמש חמימות ומלטפות)
נא ליצור קשר באישי

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יממתממ;1879397:
השאלה היא מה הגובה הנורמלי שהמנורה יכולה להיות מגוף האדם.
מכון התקנים מחייב לצרף לכל מוצר חשמלי עלון בטיחות.
תעיינו בעלון לצרכן שקיבלתם יחד עם התנורים. יש שם פירוט לכל אחד ואחד מהדגמים על מרחק ההתקנה הרצוי מגוף האדם.

הדגמים הסטנדרטים שמשווקים ע"י היבואן - מתאימים לגובה התקרה הסטנדרטי שמצוי בארץ. 2.3 מטר.

קיימים דגמים מיוחדים של תנורים חזקים יותר, שאותם ניתן להזמין בהזמנה מיוחדת.
יש לקוח ממעלות, שהזמין דגמים מיוחדים שמתאימים לתקרה בגובה שש מטר.

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ari;1879418:
לא היתה מספיק אפקטיבית לגודל של האמבטיה שלי (אנחנו אוהבים באמבטיה חם חם ולא קרני שמש חמימות ומלטפות)
נא ליצור קשר באישי
זה מאוד תלוי בעוצמה של התנור.
אפשר גם לבנות סאונה בעזרת התנורים הללו. ויש לקוחות שעשו את זה.

תכלס, אם מעוניינים שיהיה חם חם באמבטיה ולא מסתפקים בקרני שמש חמימות ומלטפות, אז צריך תנור בעוצמה גבוהה יותר.
במקרה שלכם - שמדובר בתנור בעוצמה נמוכה, אפשר להתקין תנור נוסף שיעצים את החום ויתן לכם את התוצאה הרצויה.

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י E&A;1879599:
מכון התקנים מחייב לצרף לכל מוצר חשמלי עלון בטיחות.
תעיינו בעלון לצרכן שקיבלתם יחד עם התנורים. יש שם פירוט לכל אחד ואחד מהדגמים על מרחק ההתקנה הרצוי מגוף האדם.

הדגמים הסטנדרטים שמשווקים ע"י היבואן - מתאימים לגובה התקרה הסטנדרטי שמצוי בארץ. 2.3 מטר.

קיימים דגמים מיוחדים של תנורים חזקים יותר, שאותם ניתן להזמין בהזמנה מיוחדת.
יש לקוח ממעלות, שהזמין דגמים מיוחדים שמתאימים לתקרה בגובה שש מטר.

אתה בטוח שהערכים מתייחסים לגובה מגוף האדם, ולא לגובה מהתקרה?
דרך אגב גובה תקרה סטנדרטי בארץ הוא 2.7.
בכל מקרה דיברתי עם פיליפ והוא אמר שלדגם שברשותי (איקו 8)- המרחק המינימלי הוא 70 ס"מ מהראש ע"פ היצרן, והוא ממליץ לקחת עוד מקדם של 30 ס"מ, כך שזה יהיה לכל הפחות כמטר מהראש.

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יממתממ;1879620:
אתה בטוח שהערכים מתייחסים לגובה מגוף האדם, ולא לגובה מהתקרה?
דרך אגב גובה תקרה סטנדרטי בארץ הוא 2.7.
בכל מקרה דיברתי עם פיליפ והוא אמר שלדגם שברשותי (איקו 8)- המרחק המינימלי הוא 70 ס"מ מהראש ע"פ היצרן, והוא ממליץ לקחת עוד מקדם של 30 ס"מ, כך שזה יהיה לכל הפחות כמטר מהראש.
כך או כך, אם ניקח לדוגמא אדם בגובה 1.90 שזה הרבה מעל הממוצע ונוסיף לכך 70 ס"מ, הגענו ל ל2.60 ולפי דבריך- התקרה הסטנדרטית היא 2.70 אז זה מסתדר מעולה.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י E&A;1879658:
כך או כך, אם ניקח לדוגמא אדם בגובה 1.90 שזה הרבה מעל הממוצע ונוסיף לכך 70 ס"מ, הגענו ל ל2.60 ולפי דבריך- התקרה הסטנדרטית היא 2.70 אז זה מסתדר מעולה.

גובה ממוצע של דירה בישראל הוא 2.40-2.50 מטר
גובה ממוצע של גבר 1.75-1.85 מטר
אם כך - בקושי יש את טווח המינימום הנדרש לפי התקן...:eek:
אז נראה שהמתקן מומלץ רק לבתים/עסקים בהם התקרה גבוהה מ2.50.

אז גם אם אתם נמוכים... אז תזהירו את האורחים, טוב;)
ואם אתם גרים ב"דירות של פעם" בהם יכלו להוסיף קומת גלריה... הרווחתם.

לשם הדגמה: פעם כמעט נשרפה לי הפאה ממקרן חום שהותקן על הקיר...:cool:

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י E&A;1879658:

אז מה קורה בתקרה נמוכה כמו הנמכות של מגנים וכ'? אז
זה לא תיקני? זאת אומרת שיש כאן סכנה כלשהי??

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שריתיש;1879703:
גובה ממוצע של דירה בישראל הוא 2.40-2.50 מטר
גובה ממוצע של גבר 1.75-1.85 מטר
אם כך - בקושי יש את טווח המינימום הנדרש לפי התקן...:eek:
אז נראה שהמתקן מומלץ רק לבתים/עסקים בהם התקרה גבוהה מ2.50.

אז גם אם אתם נמוכים... אז תזהירו את האורחים, טוב;)
ואם אתם גרים ב"דירות של פעם" בהם יכלו להוסיף קומת גלריה... הרווחתם.

לשם הדגמה: פעם כמעט נשרפה לי הפאה ממקרן חום שהותקן על הקיר...:cool:

נכתב ע"י GolanArt;1879914:
אז מה קורה בתקרה נמוכה כמו הנמכות של מגנים וכ'? אז
זה לא תיקני? זאת אומרת שיש כאן סכנה כלשהי??
אז ככה, הנה הנתונים המדויקים:
המשוואה מאוד פשוטה. המרחק המינימאלי של התנור מגוף האדם אמור להיות - לא פחות ממטר (-במקום בו שוהים זמן ממושך תחת התנור).

לכן אפשר להתקין את התנור בכל מקום בבית למעט המקום בו עומדים זמן ממושך - המטבח. שם רצוי להתקין את התנור בצד הנגדי לשיש, או בגובה של לא פחות מ2.80 מעל לאיזור השיש.

במקום בו יושבים, או שוכבים, על התנור להיות בגובה של לא פחות מ2.30 מטר מהרצפה (מרחק כזה קיים בלאו הכי בכל דירה סטנדרטית, ובשופי).

במקום בו עוברים בהליכה בבית, אין כל בעיה להתקין את התנור, כי העמידה היא לא לפרק זמן ארוך.

זמן ממושך הכוונה - לפחות חצי שעה/שעה. לא מדובר על כמה דקות.

לסיכום: אפשר להתקין את התנור בכל חלל הבית הסטנדרטי. למעט מעל לאזור השיש, שם יש להקפיד על מרחק של מטר מהראש - אלכסונית לתנור.

tapuz

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
היה על החימום הזה דיון מרתק מאוד בפטנט רשום בהמודיע

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יממתממ;1880549:
ומה הוא תורף הדברים שם?

נראה לי שהעלו את זה לכאן, וזה בעצם יצא בכלל מכאן.

אותי מעניין למה E&A מתאמץ/ת כל כך למען המקרנים האלו (ואני קניתי גם והייתי מרוצה מאוד מהשירות. עדיין לא התקנתי אותם, כך שאני לא יכולה לומר על הפעולה).

נכתב ע"י GRN;1880559:

אותי מעניין למה E&A מתאמץ/ת כל כך למען המקרנים האלו (ואני קניתי גם והייתי מרוצה מאוד מהשירות. עדיין לא התקנתי אותם, כך שאני לא יכולה לומר על הפעולה).

אין לי תשובה על E&A.
אך כידיד של פיליפ, אני יכול להבין מה מביא אנשים להתאמץ בשבילו.
(זה בעצם מה שהוא עבור המוווון אחרים:))

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מבין, תנור שמסוכן לעמוד בקרבתו, מה זה מיקרוגל?!
אז יש קרינה או לא?! ומה קורה אם עומדים קרוב אליו?

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GolanArt;1880684:
אני לא מבין, תנור שמסוכן לעמוד בקרבתו, מה זה מיקרוגל?!
אז יש קרינה או לא?! ומה קורה אם עומדים קרוב אליו?
נראה לי שהנושא הזה נלעס מכל כיוון אפשרי.
תכלס, מי שסומך על מכון התקנים, יכול להיות רגוע. ומי שחושב שהוא יותר חכם מהמהנדסים והטכנאים של מכון התקנים, אז יש לו בעיה עם עוד כמה מוצרי חשמל...

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GRN;1880559:

ואותי מעניין למה ישנם כאלה שמתאמצים להרוס את הפרנסה של יהודי שומר תורה ומצוות, שכל עוונו הוא - יבוא של מוצר שלא היה מוכר בארץ ושעבר את בדיקת המעבדות של מכון התקנים, ואף קיבל את האישורים הנדרשים. :confused:

ANONYMUS

משתמש מקצוען
שאלה פשוטה -
יש לזה כפתור הפעלה? או זה עובד כשזה מחובר לחשמל(ולא עובד כשאין זרם חשמל)?

עובדיה

משתמש פעיל
נכתב ע"י ANONYMUS;1880856:
שאלה פשוטה -
יש לזה כפתור הפעלה? או זה עובד כשזה מחובר לחשמל(ולא עובד כשאין זרם חשמל)?
אין לזה כפתור
מה שעשיתי חיברתי אותו לתקע עם כפתור עליו
זה עולה קצת יותר רגיל מתקע רגיל אבל שווא נ"ל 14 ש"ח
בהצלחה

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י E&A;1880762:
נראה לי שהנושא הזה נלעס מכל כיוון אפשרי.
תכלס, מי שסומך על מכון התקנים, יכול להיות רגוע. ומי שחושב שהוא יותר חכם מהמהנדסים והטכנאים של מכון התקנים, אז יש לו בעיה עם עוד כמה מוצרי חשמל...

סליחה, אבל אני לא מכיר שום מכשיר שצריכים לשמור ממנו מרחק חוץ ממיקרוגל,
שגם במיקרוגל הסיפור הוא רק בהבטה ישירה ורק 60 ס"מ, וחוץ מזה הנושא לא נלעס בכלל, הוא רק התחיל כי אף אחד לאורך כל השרשור לא דיבר מרחק תקני!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה