מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

עשרים ושתיים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
א
מכיון שקיבלתי גם במייל, אשתף אותכם...

אני משתפת אתכם בגילוי שלי של חימום אידיאלי לבית ולמשרד
סוף סוף מצאנו חימום שלא לוקח כמעט חשמל! לא מייבש את האוויר! נראה אסטטי וגם בטיחותי לילדים,
אז נתחיל מהתחלה,
הדירה (השכורה) שאנו גרים בה ממש קפואה, בירושלים, קומה עליונה, כיוון קר,
בחורף שעבר פשוט סבלנו מהקור, הלבשתי לילדים לפחות 4 שכבות ועדיין לא הספיק,
ניסינו כל מיני סוגי חימום
* מזגן (מיבש את האויר, עושה כאבי ראש ויקר להפעיל)
* ספירלה על הרצפה (לא בטיחותי לילדים!)
*רדיאטור (בקושי מחמם ולוקח המון חשמל כנ"ל)
וכידוע לכולם חשבון החשמל בחורף גבוה במיוחד

עשיתי בירור וב"ה שמעתי מגיסתי על חימום שיש לה והיא מרוצה מאוד, וכנ"ל בני משפחתה האחרים,
הזמנו גם את החימום הזה, וב"ה מרוצים, ואשמח להמליץ לכם הלאה.

יתרונות:
*כמעט ולא לוקח חשמל, אפשר להדליק שיהיה נעים בכל הבית כל הזמן, והעלות כמו שעולה רדיאטור אחד,
*לא מייבש את האויר, מחמם עדין ונעים, ולא עוצמתי מידי,
*בטיחותי לילדים - תלוי על התקרה
* אסטטתי ויפה

חסרונות:
*עלות ראשונית יקרה מעט
*לא מתנייד, צריך לקנות אחד לכל חדר.
*מגיע ללא חוטי חשמל ותקעים, צריך לקנות חומרים ולשלם לחשמלאי שיתקין, או לעשות לבד מי שמבין מעט בחשמל.
* בימים הקפואים באמת, בשלג וכדומה, זה לא תמיד מספיק וצריך להוסיף רדיאטור או משהו.

עוד קצת הסברים:
-זה נקרא מנורות, כי זה עובד בשיטה של אור (שלא רואים אותו, אלא זה אלומות אור שמחממות)
כמו שמש נעימה של 8 בבוקר, רכה ומלטפת.
-מתאים מאוד למשרדים או נשים שעובדות מהבית והידיים קופאות על המקלדת...

יש מנורה של 600 וואט ויש של 800 וואט, אז החשמל של זה ממש נמוך, כמעט כמו פלורוסנט.
האיש המשווק ממליץ לכם מה לשים בכל חדר, תלוי בגודל החדר ובמידת הקור שבו,
העלות 650 שח למנורה של 600 וואט
690 שח למנורה של 800 וואט
(יש גם חימום של 1,000 וואט שהוא חזק יותר במיוחד, וגם חימום עוצמתי יותר לווילות ולשטחי תעשיה)

מדובר בחימום איכותי המיובא מרוסיה, 5 שנים אחריות, אבל למעשה אמור להתאים לכל החיים, חזק ועמיד.
המשווק היחיד של זה בארץ הוא יהודי רוסי יר"ש ואמין מאוד, נתן לנו מעבר למה שביקשנו, בלי להוסיף תשלום, ושירות מסור מעל ומעבר.

למי שמתעניין בפרטים באופן מעשי מוזמן לחזור אלי.

(לא יודעת למי צריך לחזור כי זה מייל שרשרת. אבל לפחות שתדעו במה מדובר)
אין לזה קרינה?

ואיך ניתן ליצור קשר?

Tzivia770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שאלה,

מעניין אותי התנור עבור חדר אחד ספציפי - חדר האמבטיה. שם קפוא!!!

(שאר הבית מזגנים וזה בסדר..) אבל באמבטיה המפזר חום רחוק מלהיות מספיק,

אז הייתי קונה רק לשם.

מישהו יכול לספר אם שם בחדר אמבטיה? זה מתאים לשם? זה מספיק מחמם שם?

תודה!

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קנינו את התנור,
הוא מחמם חום נעים כמו שמו,
סגנון חום של שמש, כיף לשבת מתחתיו
נעים לבקרים קרירים.
מי שאוהב אויר חם בחדר לא יהנה ממנו.
לדעתי פחות מ10 מעלות הוא לא מספיק משפיע וצריך מזגן.
(ירושלים- דירה קרה)

שימו לב שלפי ההנחיות של היבואן-
האפקטיביות שלו גדלה כשמדליקים בכל הבית את כל התנורים,
אז זה כבר לא יוצא חסכוני בחשמל...

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אחרי חרישה על רוב האשכול אגדיר את הדילמה כך:
@contrast הגדירה באחד ההודעות [בשם פיליפ המשווק] את הבעיה כפיתרון:

(אגב, למי שלא מכיר: מכון התקנים הרוסי הוא האמין ביותר, מכיון שרוסיה היא מדינה יחידה בעולם, שעסוקה בייצור לשוק המקומי בלבד ולא בייצוא, יש להם מספיק גז ונפט בשביל ייצוא. וככל שמדובר בייצור עבור צריכה מקומית, כך פיקוח ממשלתי הדוק יותר.

זהו.
זה הכל.
אם זה היה מגיע מארה"ב כולנו כולל אני
ו @GolanArt הספקן הנצחי ;) היינו רצים לקנות את זה.
אממה שהמפתחים היצרנים והמשווקים הם הרוסים, ואף אחד מאיתנו לא רוצה אסון צ'רנוביל 2 אצלו בבית.

הבדיחה הזו, כאילו מכון התקנים הרוסי הוא הכי אמין בעולם לא מוֹכֶרֶת.

וזה בכלל גמר אותי, מצחוק:

והרי הממשלה הרוסית מעוניינת באוכלוסיה בריאה, שיכולה להמשיך להלחם בכל האויבים הרבים של רוסיה).

הדבר האחרון שמעניין את השלטונות הרוסים אנשי הקומוניזם לשעבר כפוטין וחבר מרעיו, זה בריאות הציבור.

חדוב להדגיש:
לא אמרתי שהתנורים לא טובים ובריאים, אבל לבוא ולהתהדר בכך שזה מגיע מרוסיה ממש לא עושה לי את זה.
להבא אולי כדאי להשמיט את הפרט הזה...

bitcoin

משתמש פעיל
קנינו את התנור,
הוא מחמם חום נעים כמו שמו,
סגנון חום של שמש, כיף לשבת מתחתיו
נעים לבקרים קרירים.
מי שאוהב אויר חם בחדר לא יהנה ממנו.
לדעתי פחות מ10 מעלות הוא לא מספיק משפיע וצריך מזגן.
(ירושלים- דירה קרה)

שימו לב שלפי ההנחיות של היבואן-
האפקטיביות שלו גדלה כשמדליקים בכל הבית את כל התנורים,
אז זה כבר לא יוצא חסכוני בחשמל...
מספיק שני חדרים צמודים והאפקט טוב מאוד, גם בהדלקה בחדר אחד-בפרט חדר בגודל חדר ילדים סטנדרטי-הוא טוב

אצלי בבית יש שני חדרים צמודים באחד יש דגם איקו6-התנור השני בגודלו ובחדר השני איקו8-התנור השלישי בגודלו-וממש חמים ונעים בשנייהם לאורך כל הלילה-הקרים ביותר גם, הילדים יושנים ברוגע, בלי כיסויים מיותרים, קמים בריאים ושלווים!

יש עוד כמה גדלים-עד איקו13 להתאמה מושלמת עבור כל בית ובית

המחיר לחימום של לילה כזה לשני החדרים זה בערך 2 שקל!

אפשר ליצור איתי קשר ולהזמין גם לכם את החימום הנפלא הזה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ריחיים

משתמש פעיל
יש לי את החימום הזה כבר שנתיים.
מאד מרוצה מחמם מעולה. אני מדליקה רצוף כל הלילה, לא בדקתי חשבון חשמל
ואין לי מושג לגבי קרינה

GRAFI

משתמש מקצוען
אשמח גם לשמוע מבעלי נסיון
ובעיקר לגבי קרינה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מי שרוצה לקנות נורות חדשות בהנחה (כלומר, קנינו ולא השתמשנו) ושיפנה אלי באישי

k0773500

משתמש חדש
ראיתי בדירה בארץ 'לוח קרמי' שמתחמם, נראה טוב ויפה וגם מבצע את העבודה, הארץ לא מצאתי את המוצר, מצאתי 'באמזון' לא מתמצא בהזמנת מוצרים חשמלים ובפרט סוג של רדיאטור, אשמח ממי שיש לו ניסיון בזה ויכול להגיב.

מצ"ב כמה קישורים:

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
לגבי המחמם אני לא יודע,
אבל את היהודי המדובר אני מכיר אישית.
מדובר באדם חרדי יר"ש, מרתק ומלא ידע.
לגבי החימום/קרינה/איכות יש מה לברר,
אבל עוקץ זה לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה