מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

תמרים

משתמש פעיל
היום הותקנו אצלנו שני תנורים של 850 בסלון. נקווה שהם יצליחו להשתלט על הקור העז הקיים בסלון בחודשי החורף הבעל"ט. נעדכן בלנ"ד...

תמרים

משתמש פעיל
תיקון: היום הותקנו אצלנו שני תנורים של 850 בסלון. נקווה שהם יצליחו להשתלט על הקור העז שבד"כ קיים בסלון. נעדכן בלנ"ד בחודשי החורף הבעל"ט...

זורם

משתמש צעיר
נכתב ע"י יממתממ;1861193:
תיקון: היום הותקנו אצלנו שני תנורים של 850 בסלון. נקווה שהם יצליחו להשתלט על הקור העז שבד"כ קיים בסלון. נעדכן בלנ"ד בחודשי החורף הבעל"ט...

ניתנת אפשרות לערוך הודעה שכתבתם, ואין צורך לכתיבת הודעה נוספת עם תיקון.

תמרים

משתמש פעיל
דרך אגב השירות אכן היה טוב. המשווק (פיליפ) הגיע לביתנו ללא תוספת תשלום, כדי להדריך את החשמלאי (העובד איתו) היכן בדיוק למקם את הלוחות. פיליפ אמר שבד"כ הוא לוקח תוספת תשלום עבור יעוץ בבית הלקוח.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
מסקרן החימום הזה...
בהצלחה!

אולם

משתמש פעיל
עדכון שני:
היום חיברתי אותם לחשמל ומחמממממממם
מתחיל כבר לחמם באפשרות הראשונה אני יעלה תמונות בל"נ
אני יעדכן איך זה מחמם
(לגבי המחיר לקחת בחשבון שחשמלאי יקח 200 ש"ח עבור תנור + שעון דוד 70 ש"ח

הציירת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פונקציונלית;1857130:
הייתי רוצה לראות את המוצר במציאות אצל מישהו בבית.
יש משהו שמזמין אותי בירושלים? שישלח לי באישי
גם אני מבקש ממישהו שיש לו בירושלים שישלח לי באישי.
תודה מראש

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אולם;1864990:
(לגבי המחיר לקחת בחשבון שחשמלאי יקח 200 ש"ח עבור תנור + שעון דוד 70 ש"ח
זה לא מדויק.
החשמלאי שעובד עם פיליפ גובה 150 עבור התקנת תנור - בנתונים סטנדרטים.

אני התקנתי לבד (-התקנה פשוטה בלי הטמעת הכבל בתוך תעלות, או חציבה בקיר) וזה לא מסובך.
בנוסף, אני משתמש בשעון שבת שעלה לי 16 ש"ח.

תכלס, לנושא ההתקנה אין מחירון חד משמעי.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י E&A;1865064:
זה לא מדויק.
החשמלאי שעובד עם פיליפ גובה 150 עבור התקנת תנור - בנתונים סטנדרטים.

אני התקנתי לבד (-התקנה פשוטה בלי הטמעת הכבל בתוך תעלות, או חציבה בקיר) וזה לא מסובך.
בנוסף, אני משתמש בשעון שבת שעלה לי 16 ש"ח.

תכלס, לנושא ההתקנה אין מחירון חד משמעי.

שעון שבת שעולה 16 ש"ח... אמ.. תבדוקו בבקשה אם יש לו תקן
(הם עלולים להיות מסוכנים מלבד היותם בעלי איכות ירודה...)

נכתב ע"י ;1856410:
ועוד, מפחיד אותי ההגנה בחירוף נפש על המשווק ועל המוצר, מאנשים שכבר קנו, וזה אף נראה שאנשים הפכו להיות משווקים/מתווכים בתשלום גם הם....

[מחילה אם הגזמתי בהודעתי בדברים מסויימים, אך הקו הכללי ברור.]

אכן הגזמת, אבל מחוסר ידיעה - אז מחילתך מתקבלת;).
ואבהיר;

אני מכיר אישית את הרב פיליפ, אינני סוכן/משווק/מתווך/מרוויח כסף על התנור שלו.
ואני אוסיף ואומר - גם הוא לא כ"כ מרויח!!!

הזכירו כאן שהוא נטרופת.
הוא 'שורף' עליך שעתיים ושלוש של שיחות, בדיקת המצב שלך, התאמת טיפול, ולא גובה כסף על פגישות! רק על החומרים שהוא מייצר ומייבא, וזה יותר זול מהשוק בארץ!!! (אם אתה רוצה לשלם על הפגישה עצמה הוא אומר לך לתת מה שאתה רוצה)

באמת!
תרדו מהבן אדם. הוא לא בא לגנוב אתכם!

מי שטען על תקניות, קיבל תשובות. קרינה? קיבל תשובות. עלות? קיבל תשובות. חימום בתכל'ס? קיבל תשובות.

הרי שלך לפניך. רוצה - קח. לא רוצה - ברח.
מה העניין להמשיך לטחון אותו???

סליחה על ההתפרצות, ותודה על ההקשבה.:);):);)

ושוב - אני אל עובד אצלו.
אני כן נעזרתי על ידו, והמון!

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GolanArt;1865716:
שעון שבת שעולה 16 ש"ח... אמ.. תבדוקו בבקשה אם יש לו תקן
(הם עלולים להיות מסוכנים מלבד היותם בעלי איכות ירודה...)
ברגע שהמוצר עבר את המכס, זה אומר שהוא קיבל אישור ממכון התקנים. ומבחינתי זה מספיק.

מבחינה איכות, הוא עושה את העבודה מעולה כמו שעון :)

תמרים

משתמש פעיל
לי פיליפ דווקא אמר שבד"כ הוא כן לוקח כסף על פגישת יעוץ לחימום, וממני הוא לא לקח באופן חד פעמי ויוצא דופן.

מה טובו

משתמש רשום
נכתב ע"י אורי ש;1865750:
הזכירו כאן שהוא נטרופת.
הוא 'שורף' עליך שעתיים ושלוש של שיחות, בדיקת המצב שלך, התאמת טיפול, ולא גובה כסף על פגישות! רק על החומרים שהוא מייצר ומייבא, וזה יותר זול מהשוק בארץ!!! (אם אתה רוצה לשלם על הפגישה עצמה הוא אומר לך לתת מה שאתה רוצה)

נראה לי חלק המניקים נבהלו מההתנהגות שלו שהיא 'מידי' מסייעת ,ולא דורשת תשלום,
יחסית למשווקים הישראלים.

חברה, אני ממש לא מכירה את פיליפ,
אבל זו התנהגות אופיינית מאד לרוסים.

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הציירת;1865046:
גם אני מבקש ממישהו שיש לו בירושלים שישלח לי באישי.
תודה מראש
ניתן לראות את התנורים בפעולה, בערים/שכונות:
ירושלים - גאולה | רוממה | גבעת שאול |רמות | רמת שלמה | נווה יעקב | קרית יובל
מודיעין עילית - קרית ספר | ברכפלד
ביתר עילית - גבעה A | גבעה B
בני ברק | אשדוד | קרית גת | ערד | אופקים | נצרת עילית
ובעוד ערים נוספות...
לתיאום: 02-579-3118

אולם

משתמש פעיל
אני באיזור סנהדריה
בינתיים אנחנו מאוד נהנים מהמוצר (חשמל??... נראה), מחמם טוב שקט בלי רעש על התקרה בלי רדיאטורים או מזגן.

E&A

משתמש מקצוען
תיאור מדויק וזהה, לאופן פעולת תנור ה'אינפרא לד' בחלל הבית.
נכתב ע"י KOBI13;1878536:
(טעות נפוצה לחשוב שהשמש מחממת את האוויר,
השמש לא מחממת את האוויר, כשקרן אור מהשמש נמצאת באוויר היא עדיין קרן אור, רק כשהיא פוגעת בקרקע אזי קרן האור הופכת לאנרגיית חום,
זה הסיבה שככל שעולים בגובה אנחנו מתקררים, פשוט מתרחקים מהקרקע הלוהטת).

תמרים

משתמש פעיל
למישהוא יש ניסיון בהנמכת המחממים ע"י שרשרת וכדו'?
אם כן אבקש לשאול:
א. האם ההנמכה היתה אפקטיבית באופן משמעותי לחימום האיזור הרצוי?
ב. האם האיזור אליו הגיע החימום (פריסת החום בחדר) התקטן באופן משמעותי?
ב. בכמה הנמכתם?
ג. איך בדיוק הנמכתם? - איך תליתם? היכן השחלתם?
תודה.

שוש12

משתמש פעיל
נכתב ע"י יממתממ;1878699:
למישהוא יש ניסיון בהנמכת המחממים ע"י שרשרת וכדו'?
אם כן אבקש לשאול:
א. האם ההנמכה היתה אפקטיבית באופן משמעותי לחימום האיזור הרצוי?
ב. האם האיזור אליו הגיע החימום (פריסת החום בחדר) התקטן באופן משמעותי?
ב. בכמה הנמכתם?
ג. איך בדיוק הנמכתם? - איך תליתם? היכן השחלתם?
תודה.

לא נראה לי בטיחותי ובריא
להנמיך את המנורת חימום קרוב לגוף האדם...

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י שוש12;1879261:
לא נראה לי בטיחותי ובריא
להנמיך את המנורת חימום קרוב לגוף האדם...

השאלה היא מה הגובה הנורמלי שהמנורה יכולה להיות מגוף האדם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה