מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י GolanArt;1856271:
הכל נכון, אמרתי שצריך עיון, לא למהר ולקבוע שזה כ"כ חסכוני.
אם רק תתחיל לעיין קצת, תראה שאין מה לעיין. מדובר בהוצאה אסטרונומית לעומת המקרנים המדוברים כאן.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יממתממ;1856283:
אם רק תתחיל לעיין קצת, תראה שאין מה לעיין. מדובר בהוצאה אסטרונומית לעומת המקרנים המדוברים כאן.

לא נכון.
לא חייבים ללכת על מרכזי.

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י GolanArt;1856282:
משתדלים להכניס את הראש עמוק בחול...
מה עם ונשמרתם? ולמה להיות שפן נסיונות...
כבר אמרנו דונשמרתם מתייחס רק להיכא דשכיח היזקא, כמבואר במסילת ישרים. לפחדים אין סוף.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יממתממ;1856287:
כבר אמרנו דונשמרתם מתייחס רק להיכא דשכיח היזקא, כמבואר במסילת ישרים. לפחדים אין סוף.

כבר אמרנו שאין לך שום הוכחה שהיזקם לא מצוי, זו חיה חדשה ידידי!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יממתממ;1856290:
מי דיבר על מרכזי? זה עדיין פער אסטרונומי לעומת המקרנים הללו.

מה זה נקרא אסטרונומי? כמה מקרנים יעלו לכל הבית?

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י GolanArt;1856288:
כבר אמרנו שאין לך שום הוכחה שהיזקם לא מצוי, זו חיה חדשה ידידי!
אם המומחים אומרים שזה בסדר, יש לסמוך עליהם, כפי שסומכים עליהם בכל תחום אחר בחיים. חוץ מזה הטכניקה הזו של אינפרא אדום היא ישנה מאוד בארץ ובעולם, וכפי שכבר דשו זאת רבות כאן באשכול.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יממתממ;1856292:
אם המומחים אומרים שזה בסדר, יש לסמוך עליהם, כפי שסומכים עליהם בכל תחום אחר בחיים. חוץ מזה הטכניקה הזו של אינפרא אדום היא ישנה מאוד בארץ ובעולם, וכפי שכבר דשו זאת רבות כאן באשכול.

טכניקה ישנה, אז למה אנחנו צריכים לקנות את זה מרוסיה?
איפה זה היה עד היום... ולגבי המומחים, למה הסתירו אותם עד היום?

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י GolanArt;1856291:
מה זה נקרא אסטרונומי? כמה מקרנים יעלו לכל הבית?
אם תיקח נגיד לחומרה 5 (לדירת חמישה חדרים, למעשה ברור שלפחות בחלקם תצטרך הרבה פחות הספק) מקרנים של 1000, כל אחד עולה נראה לי 750, = 3750. זה אולי עלות של מציבושי אחד חלש עד בינוני.

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י GolanArt;1856295:
מה זה הסתירו? נערכה בקיץ האחרון הבדיקה ופורסמה בתחילת החורף, עיין בבדיקה שצורפה.

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י GolanArt;1856295:
כי הרוסים השתמשו בטכניקה זו לחימום ביתי. דרך אגב פה בארץ כן משווקים ומיוצרים מקרנים למקומות ציבוריים בלבד, בעלי עוצמה של אלפי וואט, וכפי שכבר שדשו פה באשכול.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אז תקשיב.
אני מהראשונים שהייתי איתו בקשר. הוא טען בזמנו
שיש לו את כל המסמכים, אז למה הוא לא הציג?
היו כל מיני תשובות, לא קיבלתי אותם.

שנית, שים לב, שהמסמך שהעלתה הוא לא תו תקן, אלא
מסמך שמעיד שהוא מתאים לתקן.

(לגבי מכון התקנים... עזוב..)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יממתממ;1856300:
כי הרוסים השתמשו בטכניקה זו לחימום ביתי. דרך אגב פה בארץ כן משווקים ומיוצרים מקרנים למקומות ציבוריים בלבד, בעלי עוצמה של אלפי וואט, וכפי שכבר שדשו פה באשכול.

עד כמה שידוע לי,אלו לא מקרני אינפרא! אלו מקרני קוורץ.
כל מקרן שרואים אותו מאיר, הוא לא מקרן אינפרא, כי קרני אינפרא
הן בילתי נראות לעין אנושית, ופליטת קרני אינפרא במקרנים האלו, היא שולית.

ורחוק

משתמש רשום
נכתב ע"י יממתממ;1856253:
עכשיו גם הסתכלתי בתאריך הבדיקה - 30.6.15 למניינם, זו בדיקה עדכנית מאוד. פשוט שאין טעם לפרסם זאת בתחילת יולי למניינם, אלא רק בתחילת קור החורף. שגם אז פחות או יותר אשכול זה התעורר שוב השנה.
כך שאני באמת לא מבין מה החשש.
לגבי עניין השווק ע"י הרשתות הגדולות, אינני מבין גדול בשווק, אבל אינני יודע כמה שקם אלקטריק לדוגמה, מודעים ועוקבים אחר הרגלי החימום הרוסים... המשווק עצמו טוען שאיננו רוצה לפרסם יותר את המוצר כדי לא ליצור לו תחרות, כך שלולא התעניינות של אותן רשתות באופן ישיר אחר הרגלי החימום ברוסיה, אין סיבה שהם ידעו על כך. מה שכן מפליא איך החברה הרוסית לא מחייבת את היבואן בארץ להגביר את השווק בארץ ע"י פירסום, והוא יוכל להגן על עצמו ע"י חתימת בלעדיות וכדו'.
אך כנראה שלא הוצג לחברה ברוסיה יבואן אלטרנטיבי שיוכל להתחרות עם היבואן הנוכחי, כך שאין סיבה שהחברה ברוסיה תוכל לבוא אליו בדרישות. את האמת במחשבה נוספת צריך לבדוק אם החברה הזו בכלל משקיעה ביצוא לארצות אחרות, ויתכן מאוד שבכלל זה לא מעניין אותם (ואם כן לא בטוח שיחתמו איתו בלעדיות, וכל מי שירצה מבחינתם לייבא את זה לארץ יוכל), ולכן גם אין מצידם דרישה שיגביר את הפרסום בארץ, וכך הוא שומר לעצמו את שווק המוצר בצורה מוגבלת בלי שיעורר לעצמו תחרות.

כמוך, אינני מבין גדול בשוק .
מה שכן, למרות שגם אינני מבין בנפש האדם, יודע אני שאצל האדם, וק"ו ברשתות הגדולות, נושא הכסף הוא נושא מרכזי .
כך שכל הטיעונים הללו של "לא שמעו", "לא מתעניינים/מכירים את השוק הרוסי" [ועוד כשיש פה בארץ כ"כ הרבה אנשים שנולדו שם, ומשפחותיהם שם], זה קצת נאיבי.
ושוב, חברות משקיעות המון משאבים למציאת דברים [מוצרים, סגנונות שיווק וכו'] שיכניסו להם עוד כסף .

כך שכל ההתנהלות מחשידה מאד .
על אף שכעת ישנם אישורים וכו', ההתנהלות אומרת דרשני .

ועוד, מפחיד אותי ההגנה בחירוף נפש על המשווק ועל המוצר, מאנשים שכבר קנו, וזה אף נראה שאנשים הפכו להיות משווקים/מתווכים בתשלום גם הם....

[מחילה אם הגזמתי בהודעתי דבדרים מסויימים, אך הקו הכללי ברור.]

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GolanArt;1856301:
אז תקשיב.
אני מהראשונים שהייתי איתו בקשר. הוא טען בזמנו
שיש לו את כל המסמכים, אז למה הוא לא הציג?
היו כל מיני תשובות, לא קיבלתי אותם.
המשווק סיפר לי שבשנה שעברה, הוא הזמין אותך אליו באופן אישי - לשבת על כוס וויסקי - שהוא מייצר לבד (וויסקי משובח, שהוא מייצר באופן עצמאי - עבור תרופות טבעיות שהוא רוקח) ולהתרשם מאורח החיים הבריא שהוא מקיים.

המשווק, הוא נטורופת במקצועו ואפילו את השמן והלחם שהוא אוכל הוא מכין לבד, מטעמי בריאות. התנורים הללו מחממים את ילדיו כבר חמש שנים. אז לחשוד אותו ביבוא מוצר חימום בעייתי, או אפילו חשוד כפולט קרינה מסרטנת, זו לא יותר מבדיחה עבורו.

לבקשתי לשמוע את תגובתו - לטענות שעלו כאן באשכול, הוא הגיב בארוכה והפריך את כל הטענות.
לדוגמא:
נכתב ע"י GolanArt;1856301:
שנית, שים לב, שהמסמך שהעלתה הוא לא תו תקן, אלא
מסמך שמעיד שהוא מתאים לתקן.
תו תקן, יש אך ורק למוצר שייצרו אותו בארץ.
כל מוצר שמיוצר במדינה אחרת, צריך לעבור בדיקה מקיפה ואז הוא מקבל את אישור ממכון התקנים - שזה המסמך עליו אתה מדבר.

בסיומה של השיחה, הוא קיבל מייל ובו התמונה שאני מצרף לכם - מעשי ידיה של הציירת המוכשרת דבורה קוטוב.
הוא צחק וביקש ממני להגיב בתמונה הזאת בלבד, כשהוא אומר: "תגיב לטענות, בעוד מוצר רוסי מושלם - תעלה את התמונה הזו :)"

צפה בקובץ המצורף 264673

קבצים מצורפים

• מפתח.jpg
    KB 464.4 · צפיות: 94

פונקציונלית

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי רוצה לראות את המוצר במציאות אצל מישהו בבית.
יש משהו שמזמין אותי בירושלים? שישלח לי באישי

פונקציונלית

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי רוצה לראות את המוצר במציאות אצל מישהו בבית.
יש משהו שמזמין אותי בירושלים? שישלח לי באישי

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש לי ולחבר תנורים מהאיש הנ"ל, הם עובדים יפה, מחממים בנעימות את החדרים.
לגבי הקרינה, למזלי סבא שלי הוא אלוף משנה, וזה התחום שלו שהוא עבד בצבא, פיתוח ראיית לילה (הוא הביא את זה במזוודה - את המצלמה הראשונה)
כשישבתי איתו על הסכמות של התנורים האלו ושל האור האינפרא אדום, הוא אמר לי שאין לי מה לדאוג וזה לא מסרטן מכיוון שזה לא בטווחי הגל הבעיתיים כלל וכלל.

אז נכון הוא לא מכון תקנים בשבילכם, אבל בשבילי הוא כן.

בהצלחה לכולם:)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י E&A;1857110:
המשווק סיפר לי שבשנה שעברה, הוא הזמין אותך אליו באופן אישי - לשבת על כוס וויסקי - שהוא מייצר לבד (וויסקי משובח, שהוא מייצר באופן עצמאי - עבור תרופות טבעיות שהוא רוקח) ולהתרשם מאורח החיים הבריא שהוא מקיים.

המשווק, הוא נטורופת במקצועו ואפילו את השמן והלחם שהוא אוכל הוא מכין לבד, מטעמי בריאות. התנורים הללו מחממים את ילדיו כבר חמש שנים. אז לחשוד אותו ביבוא מוצר חימום בעייתי, או אפילו חשוד כפולט קרינה מסרטנת, זו לא יותר מבדיחה עבורו.

לבקשתי לשמוע את תגובתו - לטענות שעלו כאן באשכול, הוא הגיב בארוכה והפריך את כל הטענות.
לדוגמא:

תו תקן, יש אך ורק למוצר שייצרו אותו בארץ.
כל מוצר שמיוצר במדינה אחרת, צריך לעבור בדיקה מקיפה ואז הוא מקבל את אישור ממכון התקנים - שזה המסמך עליו אתה מדבר.

בסיומה של השיחה, הוא קיבל מייל ובו התמונה שאני מצרף לכם - מעשי ידיה של הציירת המוכשרת דבורה קוטוב.
הוא צחק וביקש ממני להגיב בתמונה הזאת בלבד, כשהוא אומר: "תגיב לטענות, בעוד מוצר רוסי מושלם - תעלה את התמונה הזו :)"

צפה בקובץ המצורף 264673

אני אפילו סיכמתי איתו שאני ילך לשווק אותם!
אבל, כל עוד לא תהיה לי בדיקה ביד, לא אתן אמון במוצר,
כי אני כזה... מה לעשות..
אבל כשיהיה לי, אני מאמין שאמכור הרבה מזה!

כל הטענות כאן, לא מרגיעות אותי, אני צריך בדיקה
שאני עצמי יזמין, ואז לא רק שאלך על זה, ילכו איתי עוד כנראה..
סתם ככה, למי שלא יודע, המחמם הזה יכול לשבת מעל תקרת הגבס!
כלומר הוא לא צריך להיות גלוי, הקרניים חדרות. (וזה הרבה יותר יפה כך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה