מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יממתממ;1885317:
אתה הוא אלעזר שמספר הטלפון שלו פורסם כאן בפורום, שאצלו מבצעים את הזמנת התנורים, והוא ממלא טופס הזמנה עבור היבואן?
כן, נעים להכיר :)

אצלי לא מבצעים הזמנות. אני מסנן את המתעניינים שרוצים לרכוש, ומעביר אותם הלאה - באמצעות הטופס.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י E&A;1885702:
כן, נעים להכיר :)

אצלי לא מבצעים הזמנות. אני מסנן את המתעניינים שרוצים לרכוש, ומעביר אותם הלאה - באמצעות הטופס.

בקיצור, אותך משגעים עם כל השאלות על הקרינה.;)
הוצאת כבר תואר בענין?

ואני גם שיגעתי אותך קצת, עכשיו נותר לי רק ללכת לראות את המוצר בבית ״על חם״(:

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יממתממ;1885680:
לתועלת הרוכשים הבאים:
לכל מי שהותקנו אצלו המחממים הללו בשבועות האחרונים:
לאחר גל הקור שפקד את אזורינו - כיצד אתם מדרגים את שביעות רצונכם מהחימום וכיצד הוא הצליח להשתלט על הקור?
דרגו מ 1-10, עוד פירוט יתקבל בברכה.
10
התנורים מחממים לנו את הבית בהצלחה מרובה.
הילדים זורקים את השמיכות בשעת השינה,
ובונוס, הכביסה מתיבשת לנו בחצי מהזמן.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י E&A;1885713:
10
התנורים מחממים לנו את הבית בהצלחה מרובה.
הילדים זורקים את השמיכות בשעת השינה,
ובונוס, הכביסה מתיבשת לנו בחצי מהזמן.

...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י grafx;1885774:
זה הדירוג שלו מ1 עד 10
לא כמות התנורים שרכש

סליחה! ערכתי.
(תודה grafx)

אולם

משתמש פעיל
נכתב ע"י יממתממ;1885680:
לתועלת הרוכשים הבאים:
לכל מי שהותקנו אצלו המחממים הללו בשבועות האחרונים:
לאחר גל הקור שפקד את אזורינו - כיצד אתם מדרגים את שביעות רצונכם מהחימום וכיצד הוא הצליח להשתלט על הקור?
דרגו מ 1-10, עוד פירוט יתקבל בברכה.

קצת מאוכזב...
לא בגלל שהמכשירים לא מחממים אלא כי עדיין אני לא יודע להפעיל את זה נכון בשעות נכונות,
'אבל' שנה שעברה לא שרדנו את הקור (כולל מזגן),

נראה בהמשך..

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י אולם;1886357:
קצת מאוכזב...
לא בגלל שהמכשירים לא מחממים אלא כי עדיין אני לא יודע להפעיל את זה נכון בשעות נכונות,
'אבל' שנה שעברה לא שרדנו את הקור (כולל מזגן),

נראה בהמשך..

בקיצור ההמלצה החמה הקודמת ממוצ"ש כבר הצטננה???

P100PLUS

עיצוב גרפי ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חוץ מזה ראיתי בחנות א. טופולסקי סוג אחר של תנורים אינפרא אדום שמגיע בצורת פלטה בכל מיני צבעים
החברה המיצרת היא פיקסול
תבדקו באינטרנט, אתר מדהים

קבצים מצורפים

• 1.pdf
    KB 117.1 · צפיות: 75
  • 2-.pdf
    KB 96.6 · צפיות: 45
  • 4.pdf
    KB 144 · צפיות: 43
  • 5.pdf
    KB 104 · צפיות: 32

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תכל'ס, איך מזמינים?

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י grafx;1886881:
חוץ מזה ראיתי בחנות א. טופולסקי סוג אחר של תנורים אינפרא אדום שמגיע בצורת פלטה בכל מיני צבעים
החברה המיצרת היא פיקסול
תבדקו באינטרנט, אתר מדהים

דיברתי עם פיקסול
חימום לעשירים...
פלטה גדולה 6000 ש"ח...

mat

משתמש מקצוען
ראיתי את זה
http://www.aliexpress.com/item//32530273951.html

זה נראה שזה אותו רעיון.
זה עולה 5.39 דולר 20~ שקל.
מעניין האם 3 כאלה של 200W יכולים להחליף את המנורה של פיליפ של 600W.

אגב אם מישהו מעניין אותו דעתי לגבי הקרינה הזו.
אז ככה אני קניתי מנורה אחת של פיליפ לפני שנה. וזה באמת מחמם טוב.
ראיתי איך זה עובד מבחינה טכנית. זה עובד מאוד פשוט. יש שם פלטה של אלומניום ומוצמד לזה פס של גוף חימום רגיל. זה מקרין חום ע"י זה שהפלטה של האולמיניום מתחממת. ואז הפלטה של האולמינום מקרינה חום לכן לוקח לזה זמן עד שזה מתחיל לחמם. ככה זה הטבע של מתכת אלומיניום.
לדעתי אין בזה שום דבר חדש. זה רק שילוב של דברים קיימים. וגם אם נבוא לבדוק כל מוצר שנקנה. נצטרך לבדוק כל מנורת תאורה שנקנה אולי זה מפיץ קרינה. אולי לדים מסוכנים בגלל שזה דבר חדש (לפחות העוצמות חדשות) . אולי פלורסנט מסוכן. אולי יש מוצרים פגומים מסין ולכן הם מסוכנים.
אם נתחיל לבדוק ככה לא נחיה. לכן לדעתי זה שווה ערך מבחינת סיכון לכל מכשיר חשמלי אחר שיש בחנות.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י mat;1897361:
ראיתי את זה
http://www.aliexpress.com/item//32530273951.html

זה נראה שזה אותו רעיון.
זה עולה 5.39 דולר 20~ שקל.
מעניין האם 3 כאלה של 200W יכולים להחליף את המנורה של פיליפ של 600W.

אגב אם מישהו מעניין אותו דעתי לגבי הקרינה הזו.
אז ככה אני קניתי מנורה אחת של פיליפ לפני שנה. וזה באמת מחמם טוב.
ראיתי איך זה עובד מבחינה טכנית. זה עובד מאוד פשוט. יש שם פלטה של אלומניום ומוצמד לזה פס של גוף חימום רגיל. זה מקרין חום ע"י זה שהפלטה של האולמיניום מתחממת. ואז הפלטה של האולמינום מקרינה חום לכן לוקח לזה זמן עד שזה מתחיל לחמם. ככה זה הטבע של מתכת אלומיניום.
לדעתי אין בזה שום דבר חדש. זה רק שילוב של דברים קיימים. וגם אם נבוא לבדוק כל מוצר שנקנה. נצטרך לבדוק כל מנורת תאורה שנקנה אולי זה מפיץ קרינה. אולי לדים מסוכנים בגלל שזה דבר חדש (לפחות העוצמות חדשות) . אולי פלורסנט מסוכן. אולי יש מוצרים פגומים מסין ולכן הם מסוכנים.
אם נתחיל לבדוק ככה לא נחיה. לכן לדעתי זה שווה ערך מבחינת סיכון לכל מכשיר חשמלי אחר שיש בחנות.

ומה דעתך בנוגע לחסכון בחשמל?

מוח

משתמש צעיר
שלום!
איפה ניתן להזמין ומה המחירים כהיום?
והאם אתם באמת ממליצים על המוצר לאחר כמה שנים שזב בשוק?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום!
איפה ניתן להזמין ומה המחירים כהיום?
והאם אתם באמת ממליצים על המוצר לאחר כמה שנים שזב בשוק?
אפשר לקנות ממני, לא התקנו את המכשיר ואנחנו עומדים לקנות מזגן ולא נצטרך אותו (יש 3 יחידות)

מוח

משתמש צעיר
אפשר לקנות ממני, לא התקנו את המכשיר ואנחנו עומדים לקנות מזגן ולא נצטרך אותו (יש 3 יחידות)
איפה בארץ?
חדש לגמרי?
איזה עוצמת וואט?
באיזה מחיר?

מה החברים אומרים בכללי על השיטת חימום.
יש לי מזגן- אבל אני לא אוהב המחנק...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה בארץ?
חדש לגמרי?
איזה עוצמת וואט?
באיזה מחיר?

מה החברים אומרים בכללי על השיטת חימום.
יש לי מזגן- אבל אני לא אוהב המחנק...
בירושלים, חדש לגמרי. מחיר - אני אבדוק כמה זה עולה כיום (הבנתי שירד המחיר) ולפי זה אתן מחיר (נמוך כמובן ממה שמוכרים היום). עוצמה 1 של 600 ו2 של 800.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
בירושלים, חדש לגמרי. מחיר - אני אבדוק כמה זה עולה כיום (הבנתי שירד המחיר) ולפי זה אתן מחיר (נמוך כמובן ממה שמוכרים היום). עוצמה 1 של 600 ו2 של 800.
באיזה מכשיר מדובר ? לא מצליחה לראות את ההודעות הישנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה