מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

nicky

משתמש מקצוען
נשמח אם כל משתתפי הדיון הישן יפציעו רגע חזרה לספר לנו אם הם באמת מרוצים גם לאחר 3 שנים + .?
אותי דווקא עניין הקטע שזה מקל על פסוריאזיס.. יש אצלנו כמה שסובלים צזה...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
@GolanArt
האם תוכל לעדכן אותנו אם התחדש לך משהו בסיפור הזה?
נשארתי סקפטי לגבי החימום הזה, אני לא יודע מה לחשוב עליו... גם אני
ממתין לשמוע כאן מבעלי הניסיון...

ANONYMUS

משתמש מקצוען
מכיון שיש לי 2 בבית לא בשימוש, אני פותחת גמח.
מי שרוצה לקחת על מנת לבדוק בשמחה רבה.
מדובר על שתיים. אני חושבת שהם 800 וואט.
ניתן לפנות בפרטי. זה בירושלים.

ישראל123

משתמש פעיל
מוזר מאד שכל אלו שקנו לא טורחים להמליץ, וגם אחד שהיה משווק ראשי של המוצר בפרוג מציע אותו פה למכירה.....

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גם אני קניתי לפני כמה שנים.
ממליצה מאד!
לא לכל אחד זה מתאים, כי יש כאלו שאוהבים דווקא חום חזק כמו תנור, (לדג' באמבטיה יש לי רק תנור) אבל בחדרים- פשוט כייף, חום נעים כמו שמש חמימה ונעימה, לא מזגן שעושה כאבי ראש וכו'...
בעניין המראה- מתרגלים, ומי שמאד מפריע לה- זה עובד גם מאחורי גבס! אז אפשר לעשות את זה נסתר...
אם יש עוד שאלות- בשמחה

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
היתה בזמנו כתבה נרחבת על הנושא עם תחקיר המלצות וכו' במדור "פטנט רשום" של המודיע.
לא יודע איך אפשר להשיג את הכתבה, אולי למישהו יש דרך?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
מצחיק.באמת
ברוסיה אגב, אתה יכול למשל לבנות רכב בייצור עצמי וליסוע איתו בכבישים
אא"כ תופס אותך שוטר שאז צריך לשלם לו כמה דולרים כדי שיעזוב אותך
מספיק לראות את המכוניות שלהם... :D

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני קניתי לפני כמה שנים.
ממליצה מאד!
לא לכל אחד זה מתאים, כי יש כאלו שאוהבים דווקא חום חזק כמו תנור, (לדג' באמבטיה יש לי רק תנור) אבל בחדרים- פשוט כייף, חום נעים כמו שמש חמימה ונעימה, לא מזגן שעושה כאבי ראש וכו'...
בעניין המראה- מתרגלים, ומי שמאד מפריע לה- זה עובד גם מאחורי גבס! אז אפשר לעשות את זה נסתר...
אם יש עוד שאלות- בשמחה
מישהו באמת ניסה מאחורי גבס? מסקרן אותי...

גילול

משתמש מקצוען
אני קניתי לפני 3 שנים, מרוצה מאד וממליצה !!!!!!!
אני גרה במקום קר מאד, לא סובלת מזגן וזה בול בשבילי.
אולי בימים הקרים ממש הדלקתי חימום נוסף לילדים, לנו זה תמיד הספיק.

יכולה לומר שבאחד הימים חזרתי הביתה ב 4 אחה"צ, חלונות ודלתות פתוחים לאורור והבית נעים!!!
מסתבר שהשעון שבת נשאר דלוק, ועל אף הבית המאוורר היה חם ונעים!

וכן דודה שלי מירושלים נהנתה מהחימום אצלי
הלכה וקנתה גם היא כמה מכשירים ומרוצה מאד!!

עוד נקודה - פיליפ אמר לי את זה בזמנו ואני חושבת שזה אכן עבד , כשהקטן שלי התחיל להתקרר שמתי לו את התנור פועל בלילה והוא פשוט קם בריא , גם אם לא אחרי יום - אז אחרי יומיים כשהיה בחדר מחומם נורמלי. זה באמת משהו שדי אהבתי וזה קרה כמה פעמים. אז אולי זה נקודה נוספת בבית עם תינוקות או ילדים קטנים.

על זה לא חשבתי^^
אבל הילדים שלי טפו טפו לא היו חולים בחורף.
חשבתי שזה זכויות של הבוסית שלי כדי שלא אעדר מהעבודה....
אבל ייתכן שזה גם קשור (וגם ויטמין C שאני נותנת להם....)

לגבי התליה שלו על התקרה- אני מבסוטה שזה לא על הרצפה ולא עוד חפץ להזיז לפני השטיפה.
וכי מזגן יותר אלגנטי? לא, רק מה, התרגלנו. אז גם לזה מתרגלים.

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מישהו באמת ניסה מאחורי גבס? מסקרן אותי...
המטבח שלי לא סגור לגמרי אבל יש לו "חצי" הפרדה של קיר גבס לכיוון הפרוזדור ואח"כ עוד קיר גבס לסלון. בסלון לא דולק לי בכלל חימום והבית ממש נעים. אולי בימים ממש קפואים צריך עוד משהו בסלון, אבל לא זכור לי... (נבדוק שוב בחורף הקרוב)
אבל במטבח יש לי באמת את ה-10- הכי חזק כדי שישפיע טוב...

מוח

משתמש צעיר
תכלית אני רוצה לנסות כזה מכשיר בשביל חדר שינה 3 מטר על 3 מטר, אבל קומה עליונה וקירות קרים.
כמה וואט ממולץ 600 או 800
והאם יש מישהו שרוצה למכור בב"ש
או שאזמין מפיליפ בעצמו.
תודה רבה!

מוח

משתמש צעיר
תכלית אני רוצה לנסות כזה מכשיר בשביל חדר שינה 3 מטר על 3 מטר, אבל קומה עליונה וקירות קרים.
כמה וואט ממולץ 600 או 800
והאם יש מישהו שרוצה למכור בב"ש
או שאזמין מפיליפ בעצמו.
תודה רבה!
?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
יש למישהו תמונה?

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מצטרפת. אפשר לראות במה מדובר בתמונה?
איך זה עובד?
ומה זה בעצם המכשיר הזה? (אי אפשר לקרוא את ההודעות הישנות).

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
כשהקטן שלי התחיל להתקרר שמתי לו את התנור פועל בלילה והוא פשוט קם בריא , גם אם לא אחרי יום - אז אחרי יומיים כשהיה בחדר מחומם נורמלי. זה באמת משהו שדי אהבתי וזה קרה כמה פעמים. אז אולי זה נקודה נוספת בבית עם תינוקות או ילדים קטנים.
שמת ממש ליד הילד?
קנינו לאנחנו רוצים לשים את זה על התקרה אבל בצד, לא באמצע החדר, זה יוצא מעל המיטה של התינוק.
האם כדי? האם אין בזה בעיה לילד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה