מידע שימושי >>גיליתי: חימום מצוין לבית בלי לשלם חשבונות חשמל ענקיים<<

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י E&A;1880772:
ואותי מעניין למה ישנם כאלה שמתאמצים להרוס את הפרנסה של יהודי שומר תורה ומצוות, שכל עוונו הוא - יבוא של מוצר שלא היה מוכר בארץ ושעבר את בדיקת המעבדות של מכון התקנים, ואף קיבל את האישורים הנדרשים. :confused:

לא קשור בכלל, למה שלא נשמח שתהיה לו פרנסה?! זה בסה"כ דיון על טיב
המוצר.

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י יממתממ;1879620:
בכל מקרה דיברתי עם פיליפ והוא אמר שלדגם שברשותי (איקו 8)- המרחק המינימלי הוא 70 ס"מ מהראש ע"פ היצרן, והוא ממליץ לקחת עוד מקדם של 30 ס"מ, כך שזה יהיה לכל הפחות כמטר מהראש.

הוא אמר לי, ליתר בטיחות, שיהיה מרחק מהמנורה (דגם איקו 8) עד לראש הילד, מטר וחצי.
וזה דוקא לראש, אבל לרגלים מספיק פחות.
גם הוא טוען, שזה פשוט בגלל החום, והילד בעצמו כבר ירגיש את זה אם הוא קרוב מדי. (ואין הבעיה בגלל קרינה).

אולם

משתמש פעיל
אויש איזה חום בבית...
בשנים האחרונות השתמשתי עם מזגן כמובן שרגע אחרי הכיבוי קרררר
ולהשתמש 24 שעות אי אפשר בגלל המזג האויר המעיק..
השנה קניתי את המכשירים הנ"ל ונהנה עד הגג..
מקווה מאוד שהחשבון חשמל לא יהיה מנופח (זה לא עובד יותר מ5-6 שעות ביום)
אז למי שמתלבט חבל על הזמן..
רוצו להזמין

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י עובדיה;1880946:
אין לזה כפתור
מה שעשיתי חיברתי אותו לתקע עם כפתור עליו
זה עולה קצת יותר רגיל מתקע רגיל אבל שווא נ"ל 14 ש"ח
בהצלחה

מה שאנו עשינו, פשוט חיברנו את התקע לשעון שבת (שבכל מקרה נצרך למען החיסכון במכשיר) בעל שלושה מצבים: כיבוי, הדלקה, ושעון שבת

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GolanArt;1880978:
סליחה, אבל אני לא מכיר שום מכשיר שצריכים לשמור ממנו מרחק חוץ ממיקרוגל,
שגם במיקרוגל הסיפור הוא רק בהבטה ישירה ורק 60 ס"מ, וחוץ מזה הנושא לא נלעס בכלל, הוא רק התחיל כי אף אחד לאורך כל השרשור לא דיבר מרחק תקני!
זה מכשיר שפולט חום, וכמו שמכל מקרן צריך לשמור על מרחק בטיחות, כך גם מהתנור הזה צריך לשמור מרחק.

זה בכלל לא קשור לקרינה. בבדיקה של מכון התקנים צויין, שהתנור עומד בכל התקנים, כולל בנושא הקרינה.

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GolanArt;1880983:
זה בסה"כ דיון על טיב
המוצר.
אתה בטח לא מתכוון להטריח אותי לעבור על כל השירשור ולשלות ממנו את כל ההגיגים - שכלל לא קשורים לטיב המוצר...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י E&A;1881392:
אתה בטח לא מתכוון להטריח אותי לעבור על כל השירשור ולשלות ממנו את כל ההגיגים - שכלל לא קשורים לטיב המוצר...

טוב לא יודע על מה אתה מדבר, אני בכל אופן, מפרגן לפיליפ, מאחל לו הצלחה רבה,
מאחל לכולכם שתהנו מאד מהחימום החדש, ושלא תנזקו ממנו חלילה, ותחסכו
חשמל בשפע! אני מאחל גם לי לגלות שמדובר במוצר בטוח (ולהשתכנע לגמרי) כי...
הרי גם לי מגיע לא?

:)

ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים
בכל הטקסט שם לא מצאתי חנות רישמית בארץ שמוכרת את זה

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ישראלי1;1881222:
תכלס אין מישהו - חנות רישמית שמוכר את זה בארץ?
ככול הידוע לי - נכון להיום, אין חנות שמוכרת את זה בארץ.

אני כן יכול לספר שיש חנות גדולה מאוד בצפון הארץ, למוצרי חימום ומיזוג - שבזמן הקרוב תתחיל למכור את התנורים הללו.

יש להם אולם תצוגה ענק. ובתחום הזה מקובל שהמשווק שולח ללא תשלום תנורים, לשם תצוגה בחנות.
אך לפיליפ מיודעינו לא היה את הפנאי להתנהל מולם ולספק להם תנורים, כתוצאה מעומס הזמנות טפו, טפו. :) ואז הם הפתיעו אותו כשהם ביקשו לרכוש את התנורים בכסף מלא, לשם התקנה באולם התצוגה.

עובדיה

משתמש פעיל
נכתב ע"י יממתממ;1881246:
מה שאנו עשינו, פשוט חיברנו את התקע לשעון שבת (שבכל מקרה נצרך למען החיסכון במכשיר) בעל שלושה מצבים: כיבוי, הדלקה, ושעון שבת
הבעייה שהשעון שבת שלי יש רק 2 מצבים
בהצלחה

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י E&A;1882818:
אני כן יכול לספר שיש חנות גדולה מאוד בצפון הארץ, למוצרי חימום ומיזוג - שבזמן הקרוב תתחיל למכור את התנורים הללו.

יש להם אולם תצוגה ענק. ובתחום הזה מקובל שהמשווק שולח ללא תשלום תנורים, לשם תצוגה בחנות.
אך לפיליפ מיודעינו לא היה את הפנאי להתנהל מולם ולספק להם תנורים, כתוצאה מעומס הזמנות טפו, טפו. :) ואז הם הפתיעו אותו כשהם ביקשו לרכוש את התנורים בכסף מלא, לשם התקנה באולם התצוגה.
זו החנות: מייק מערכות אנרגיה

תמרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י E&A;1880772:
ואותי מעניין למה ישנם כאלה שמתאמצים להרוס את הפרנסה של יהודי שומר תורה ומצוות, שכל עוונו הוא - יבוא של מוצר שלא היה מוכר בארץ ושעבר את בדיקת המעבדות של מכון התקנים, ואף קיבל את האישורים הנדרשים. :confused:

אתה הוא אלעזר שמספר הטלפון שלו פורסם כאן בפורום, שאצלו מבצעים את הזמנת התנורים, והוא ממלא טופס הזמנה עבור היבואן?

present

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מי קנה מירושלים ואפשר לבא להתרשם אצלו?
תודה רבה!

jacobs

משתמש פעיל
יש מישהו בחיפה שקנה את התנורים הללו? אני רוצה לראות ולהתרשם.

תמרים

משתמש פעיל
לתועלת הרוכשים הבאים:
לכל מי שהותקנו אצלו המחממים הללו בשבועות האחרונים:
לאחר גל הקור שפקד את אזורינו - כיצד אתם מדרגים את שביעות רצונכם מהחימום וכיצד הוא הצליח להשתלט על הקור?
דרגו מ 1-10, עוד פירוט יתקבל בברכה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה