פוליטי בחירות לרשויות המקומיות • אלעד

מי לדעתך ינצח במירוץ לראשות העיר?

• ישראל פרוש

הצבעות: 594 66.7%
  • יהודה בוטבול

הצבעות: 296 33.3%

• סה"כ מצביעים
    890
  • הסקר נסגר .
מצב
הנושא נעול.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
הבחירות המוניציפאליות מתקרבות, ואיתן גם הקרבות.
דילים, פרשנויות, עדכונים אונליין וידיעות מרעישות שפותחות מהדורות.

כאן בחדו"ע אנו פותחים אשכולות נפרדים לכל עיר עם מערכת בחירות סוערת במיוחד.
בתנאי מקדים, ובחידוד הכללים, שהאשכול נועד לשם עדכונים חדשותיים בלבד!
ללא פרשנויות אישיות, ללא וויכוחים, ללא דיבורים על רבנים ופלגנות פנים חרדית.

משתמש שיעבור על כללים אלו, יושעה לצמיתות מהאשכול, ללא אזהרה נוספת.

גמר חתימה טובה!

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
איתי גדסי: שמעון סוויסה שעמד בראש המטה הספרדי למען פרוש, שלח בדק׳ האחרונות למנכ״ל עיריית אלעד מכתב התפטרות מתפקידו כעוזר ראש העיר ומודיע: ״אפעל בכל כוחי שיהודה בוטבול ייבחר לתפקיד ראש העיר. כל הספרדים חוזרים הביתה״.

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אלעד: ברק צוברי חתם על תמיכה בישראל פרוש,
השניים חתמו על ההסכם במעונו של הגר"י רצאבי מראשי קהילת תימן.
‏המועמד לראשות העיר אלעד ישראל פרוש וסגנו ברק צברי מתברכים לאחר חתימת ההסכם באלעד, אצל מרן הגאון הגדול הרב יצחק רצאבי שליט"א מגדולי רבני תימן.

20230920_234631.jpg

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ברק צוברי שחתם על הסכם תמיכה בפרוש בקול חי: 'ש"ס מדברים על הפרת הסכמים? הם הפרו איתי פעמיים הסכם חתום... הרב שלום כהן בחר בי בפעם הקודמת וזה אומר שאני ירא שמים, וכל אחד יכול לבחור במועמד שהוא ירא שמים, כך ש"ס אמרו בעצמם'...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כל הרבנים התימנים הודיעו על תמיכה בש"ס כולל הרב עוזירי (נראה לי) שהוציא סרטון עם בוטבול,
מצד שני יצא בבוקר מכתב שכל הרבנים התימנים תומכים בפרוש, האמת- איפשהו באמצע,
ואת התוצאות נדע לאחר הבחירות

מ. שני

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כל הרבנים התימנים הודיעו על תמיכה בש"ס כולל הרב עוזירי (נראה לי) שהוציא סרטון עם בוטבול,
מצד שני יצא בבוקר מכתב שכל הרבנים התימנים תומכים בפרוש, האמת- איפשהו באמצע,
ואת התוצאות נדע לאחר הבחירות
דוד חכם חושף: מכה לברק צברי באלעד! כל מנהיגי תימן בראשות גדולי ישראל הגר״ש מחפוד והגר״י טיירי, הכריזו הבוקר על תמיכה גורפת ביהודה בוטבול. אחדות גורפת של כל מנהיגי תימן על מכתב תמיכה בש״ס ובבוטבול.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
איתי גדסי: לראשונה באלעד - הרשימה הכלל חסידית וליטאית מוגשת כעת לועדת הבחירות. מגישים את הרשימה: מקום 1. העסקן הרפואי ר׳ זאב טפר. מקום 2. העסקן הדגלאי עו״ד ר׳ יוסי לזר. מקום 3. חיים שפר.:LOL::p

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

yehudam

משתמש מקצוען
איתי גדסי חושף: הציונות הדתית באלעד שקיבלה בבחירות האחרונות 2200 קולות ותמכה בבחירות הקודמות בישראל פרוש, מודיעה כעת בהודעה רשמית ״החלטנו לתמוך במועמדותו של יהודה בוטבול לראשות עיריית אלעד״.
המהלכים נסגרו בפגישות בשבועיים האחרונים בביתו של יו״ר ש״ס אריה דרעי ובלשכתו של השר בצלאל סמוטריץ׳. מדובר במהלך דרמטי שעשוי להכריע את הבחירות באלעד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

yehudam

משתמש מקצוען
עו"ד יניב בדלוב יו״ר המפלגה באלעד כותב לציבור - ״בימים האחרונים עמדתי בפני הכרעה משמעותית לעתידה של העיר אלעד. באופן טבעי קיבלתי פניות רבות הן מצדו של ראש העיר והן מצידו של יהודה בוטבול לקבל את תמיכתי ואת תמיכת הציבור הדתי לאומי בעיר בבחירות הקרובות. הציבור הדת״ל יכריע את הבחירות באלעד. במסגרת ההתלבטות דנתי עם רבני הקהילה, עם חברים ושותפים מהעיר וגם עם שליחי הציבור ברמה הארצית״.

yehudam

משתמש מקצוען
עו"ד יניב בדלוב יו״ר מפלגת ׳הבית שלנו׳ באלעד - ״אלעד צריכה לצאת לדרך חדשה, לדרך נקיה ובטוחה. סיעת הבית שלנו באלעד הנציגה היחידה של הציבור הדת״ל תתמוך במועמדתו של יהודה בוטבול לראשות העיר. יהודה הציע שותפות אמיתית. בימים האחרונים ישבנו יהודה ואני גם עם ידידי היקר שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ וגם עם יו״ר ש״ס הרב אריה דרעי. כשראיתי את השותפות ביניהם הבנתי את ההזדמנות לעיר אלעד״.

יניב בדלוב מסיים את מכתבו - ״חברים, יתכן שהימים הקרובים לא יהיו קלים עבורי ועבור הציבור שלנו. לצערי היו מי שאמרו לי שאשלם מחיר כבד אם אתמוך במועמדות של יהודה בוטבול. לא נירתע. נפעל יחד לחיזוק העיר ושגשוגה״.

yehudam

משתמש מקצוען
אבי רבינא : ‏זו באמת תפנית משמעותית! יהודה בוטבול קיבל בבחירות האחרונות 9,800 קולות. הציונות הדתית קיבלה 2200 קולות. זה עוד לפני כל ההדלפות מהחסידים והליטאים, התמונה באלעד ברורה - חיבור דרעי וסמוטריץ' עשוי להביא שקט ואחדות לאלעד. את הציר של המו״מ הובילו השר חיים ביטון ועומר רחמים יועצו של סמוטריץ'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

yehudam

משתמש מקצוען
דוד חכם: ‏המהלך של תמיכת הציונות הדתית ביהודה בוטבול באלעד זה לא פחות מדרמה! זה מעל 2000 קולות בנקר וזה מכריע את הבחירות. הם מגיעים יחד כגוש מאוחדים ומלוכדים. הם עברו שבועיים של לחצים מטורפים מכל הצדדים וקיבלו בסוף החלטה דרמטית. הם יכריעו את הבחירות באלעד.

yehudam

משתמש מקצוען
מפלגת ׳הציונות הדתית׳ בטוויטר: ״אנו מבקשים לברך את נציגנו בעיר אלעד עו״ד יניב בדלוב על השותפות עם יהודה בוטבול נציגה של תנועת ש״ס. מפלגת הציונות הדתית תתמוך ביהודה בוטבול לראשות העיר אלעד. בעזרת השם נעשה ונצליח!״.

yehudam

משתמש מקצוען
יצחק חלה יו״ר סיעת ׳תושבים שווים׳ מודיע כעת - ״החלטתי לתמוך ביהודה בוטבול לראשות העיר אלעד. אני עושה זאת לאחר מחשבה ארוכה מה טוב ונכון לעיר ומה יועיל להביא שקט ושלווה לעיר. את יהודה אני מכיר היטב זמן רב, עשינו מספר מיזמים יחדיו, ואני רואה את פעילותו הנמרצת והשקטה למען כלל התושבים ומאמין ביכולותיו להוביל את העיר למקום טוב״.

חלה ממשיך בהודעתו: ״אלעד זקוקה לניהול הגון, אחראי ומקצועי, אלעד זקוקה ליציבות, אלעד זקוקה לראש עיר הגון ואכפתי שיודע לעבוד בעבודת צוות ובשותפות. אני מאמין ברב יהודה כשותף לדרך ולשליחות״. לפני 5 שנים חלה הביא 612 קולות, מאז מפלגתו התחזקה מאוד והוא צפוי להביא מעל 1000 קול.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
עונת הדיברור בעיצומה :ROFLMAO: :ROFLMAO:

גדלוביץ׳ ב׳בחדרי׳: קרב על כל קול באלעד - הקמפיין של ישראל פרוש בימים האחרונים נושא פרי - לפי הערכות בקמפיין, 3000 קולות מהציבור הספרדי שנשמע לדעת מרן הרב מאזוז בנוסף ל-2000 קולות של הציבור התימני שבאופן מסורתי מצביע לברק צברי בעיר - יצביעו לפרוש.

ישראל כהן: ‏המהלכים האחרונים של יהודה בוטבול באלעד - 2200 קול של הציונות הדתית ועוד 1500 קולות של חלה, כשבשעה הקרובה: רבני ופוסקי עדת תימן על במה אחת באלעד לאירוע סליחות מרכזי של בוטבול. תמונת מצב ברורה ומדויקת להלך הרוח באלעד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה