דיון אם גדי פולק היה קופץ לביקור, מה הייתם שואלים אותו?

מצב
הנושא נעול.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מצוין! יש לנו טיפ אחד הלאה... תודה ענקית!

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אור וצל יש להם חוקים די ברורים כך שלזה פחות מחויבים בהסתכלות נכון?

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הייתי שמחה לעוד טיפ, אם אפשר
ברור שזה לא דבר שלומדים באף מקום,
אבל בכל זאת- איך מגיעים לחיוניות והאקשן הזה שיש אצלכם כל כך הרבה?

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
עוד שאלה שמענינת אותי, מה נקרא אצלך פיסגת האומנות? ציור שהוא הכי טוב מבחינתך?
סדר עדיפויות:
נכון פורורציונלית וחוקית
פלטת צבעים נכונה ומענינת
אוירה
הבעת רגש או רעיון
ריתמוס
וכדו'
ואל תגיד לנו או הכל או לא כלום כי אנחנו לא עומדים בזה

גדי פולק

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אור וצל יש להם חוקים די ברורים כך שלזה פחות מחויבים בהסתכלות נכון?
לא נכון.
כל דבר צריך ללמוד. והכי טוב ללמוד מקב''ה, ע''י הסתכלות. כמובן שצריך ללמוד גם תיאוריה, אבל מי שיודע תיאוריה בלבד לעולם לא יקבל רשיון נהיגה.

till

משתמש רשום
כמה סקיצות אתה עושה לכל איור?
ברור שזה משתנה, אבל בערך...

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מה הפרמטרים הכי חשובים בציור של כל אחד לפי סדר עולה

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הזוי!!
ומה לגבי בחירת צבעים? חוץ מללמוד כמובן, איזה טיפ יש לכם להביא לציירים דלפונים שכמונו?

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
חייבת לפרוש כדי שנוכל לצייר גם מחר בעז"ה
אין מילים בפי להודות לרב פולק על הדיון המרתק
ולהנהלת האתר והנהלת הפורום על האפשרות!
תודה ושוב תודה!
והמשימה הבאה הספר...

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה רבה!

libby03

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
רציתם טיפים? הנה הראשון: לא משתמשים בצילומים ובתמונות של צייר אחר. נקודה. מציירים מהזכרון (למי שיש בראשו מאגר מידע ענק שנוצר מציורים מהסתכלות) או מהסתכלות.
כשאני מציירת, אני הרבה מצלמת את הילדים שלי לדוגמא וזה עוזר
לצייר (position,hand movements,...)
או מצלמת כל מיני דברים(חיות, בתים,..)
גם בעייתי?

ניסים קסטרו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לכבוד הוא לי ההזדמנות לדבר איתך הרב גדי היקר

אולי תשתף אותנו מהם הזמנים או המקומות שנותנות לך השראה..

אני בטוח שהציורים שלך הם כמו שהם, גם כי למדת גם כי השקעת גם כי אתה מוכשר בטירוף גם כי אתה שובב קצת (אם יורשה לי:rolleyes:), וגם בגלל הנסיון.

אולי מה שיותר חשוב הוא העניין שאנחנו כמובן עוסקים בזה לפרנסתינו או מתכוונים לעסוק בזה לפרנסתינו,
אולי קצת טיפים איך עובדים עם השוק הזה (לא איך לעבוד עם לקוחות)
האם הציבור היום מבקש אמנות אמיתית או רק דברים שמצליחים לעניין אותו אפילו שיהיה פושט?
האם עדיף פשוט להתחיל לעבוד ועם הזמן משתפרים או שלהיפך, רק נתקעים באותה רמה?
ספר קצת איך אתה שיווקת את עצמיך בתחילת הדרך, זה מאוד מעניין כי כולם רואים את הציורים שלך שהם גם אומנות מטורפת גם מדוייקים בצורה יוצאת דופן גם מצחיקים גם מורכבים וגם מושקעים ברמת המאקרו
זה עבודה מטורפתתתת זה שעות,
אתה רוצה להגיד לי שאתה משקיע ברמה כזאת שאתה מסוגל לשבת לחשוב על הפירמה של החפץ שמונח מתחת לאוטו שנמצא בצד של הציור ובאיזה צבע יהיה? או שפשוט זה זורם לך ובא בטבעיות.

בקיצר שיבשתי...

איך פותחים ת'ראש לרעיונות?
איך אני עושה שההרגשה שאני מרגיש כשאני עולה חזן ביום כיפור ומאתיים איש מאחרי מרעידים לי את הלב בזעקות ׳קראתי בכל לב ענני׳ (מטאפורה;)) יעברו לדף???

בקיצר... גלה לנו מעט מי אתה הרב גדי...

אה ועוד משהו.. יש לי מורה טוב, טוב מאוד אפילו... קוראים לו 'רב אמן שולם פייגין', ממנו למדתי שבשביל לצייר טוב חשוב גם 'להיות' מישהו מאשר רק 'לדעת' משהו (אבל חייבים גם לדעת).

בקיצר תודה מראש על התשובה הארוכה והמפורטת:):)
ולא נוותר לך עד שתעלה לנו משהו שאתה עובד עליו;););) בחיאאאאאת
(נפלת על קבוצה לא קלה חחח)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה