רכבים 7 מקומות, עלויות תחזוקה ועוד

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשמח לשמוע חוות דעת מהחברים בפורום - אני מעוניין לקנות רכב של 7 מקומות, ביום יום אינני נוסע הרבה עם כל בני המשפחה, אבל אני רוצה שכשאצא - יהיה לנו רכב שמספיק לכולם, השאלה היא - חוץ מהעלות הראשונית של קניית הרכב, יש דברים נוספים שהם יקרים יותר בעלות החודשית של הרכב? ביטוח, תיקונים, צריכת דלק, טסט... אשמח לעזרה בנושא.
אני מתכוון לרכוש משהו בסגנון של טויוטה ורסו בסכום של עד 40 - 45 אלף ש"ח.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע חוות דעת מהחברים בפורום - אני מעוניין לקנות רכב של 7 מקומות, ביום יום אינני נוסע הרבה עם כל בני המשפחה, אבל אני רוצה שכשאצא - יהיה לנו רכב שמספיק לכולם, השאלה היא - חוץ מהעלות הראשונית של קניית הרכב, יש דברים נוספים שהם יקרים יותר בעלות החודשית של הרכב? ביטוח, תיקונים, צריכת דלק, טסט... אשמח לעזרה בנושא.
אני מתכוון לרכוש משהו בסגנון של טויוטה ורסו בסכום של עד 40 - 45 אלף ש"ח.
יש 7 מקומות קטן.
או תא מטען או עוד 2 נוסעים.
רכב כזה הוא רק קצת יותר יקר בקניה.

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ברור שמשמעותי
הרבה יותר קשה "להיסחב" עם רכב גדול כל נסיעה בשביל הפעם ב... שצריך לנסוע כולם יחד
מניסיון
היה לנו רק סיינה והיה סיוט אז קנינו עוד רכב קטן לנסיעות היומיומיות
כל פעם החניה הייתה סיפור ובכלל יותר נוח וקומפקטי רכב קטן

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אשמח לתת ייעוץ חינם בטלפון
0556708066

genius

משתמש פעיל
ברור שמשמעותי
הרבה יותר קשה "להיסחב" עם רכב גדול כל נסיעה בשביל הפעם ב... שצריך לנסוע כולם יחד
מניסיון
היה לנו רק סיינה והיה סיוט אז קנינו עוד רכב קטן לנסיעות היומיומיות
כל פעם החניה הייתה סיפור ובכלל יותר נוח וקומפקטי רכב קטן
סיינה זה לא רכב, זה מפלצת.

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי הצעה לקניה של טויוטה ורסו 2014, 205,000 ק"מ במחיר של 45.000 ש"ח זה סביר? עסקה טובה?
הק"מ גבוה מידי????
מה הבעיות של הרכב הזה?
כיצד ניתן לבדוק לפני הקניה?
אשמח לעזרה מהמבינים והמומחים!
יישר כוח גדול מראש לכל אחד שטורח וכותב את הידע והנסיון שלו. מעריך מאוד!!!

progress

משתמש רשום
יש לי הצעה לקניה של טויוטה ורסו 2014, 205,000 ק"מ במחיר של 45.000 ש"ח זה סביר? עסקה טובה?
הק"מ גבוה מידי????
מה הבעיות של הרכב הזה?
הדגם היברידי? או טורבו?
איזה מנוע וגיר יש לו?
באופן כללי מידי, אם נעשה לו טיפול כל 10,000 לפחות או כל שנה לפחות (המוקדם מבינהם)
אז טויוטה זה טויוטה, ויש לו עוד חיים ארוכים (במידה ולא היברידי ואין טורבו)

בכל מקרה שווה להתייעץ, וכמובן שלא לוותר על בדיקה טובה ומקצועית לפני קניה. (סיבוב באוטו זה לא בדיקה מקצועית, ולא איכפת לי כמה המקצוען מקצוען...)

בדיקה מקצועית ממוסכניק מקצועי. שיתחבר למחשב הרכב ויבדוק את כל מה שצריך גם כשהרכב מודע ועדיף גם בנסיעה.
שיפרק את הפלאגים ויסתכל על כולם. (פלאגים יכולים לגלות הרבה סודות על המנוע) ויש עוד שיטות... אבל מי שלא עושה את אלה, לא בודק באמת את הרכב.

צופר הנעמתי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הק"מ גבוה מידי????
מה הבעיות של הרכב הזה?
אם הרכב לא עבר הרבה ידים והם היו פרטיות ולא מהשכרה, המחיר סביר+.
טיוטה ורסו ידוע באמינותו ולכן הוא מעט יקר יחסית למאזדה 5, אבל הוא שומר על הערך שלו.
בהצלחה!

ח.ג.צ

משתמש חדש
לנו יש טיוטה ורסו 11-2023 אז ככה
הוא 7 מקומות ו2 האחרונים מאחורה לא נוחים למבוגרים רק לילדים קטנים מעלות מול המאזדה 5 שכל כיסא בשורה האמצעית מתכוון ומתקפל בנפרד ויכול קצת לעזור ליושבים מאחורה וצריכה דלק בסדר גמור (הוא לוקח לי לי-ם בני ברק הלו"ש 85 ש"ח - + ) לגבי תא מטען שלו יחסית קטן נכנס מזוודה ועגלה קטנה אבל עם לא צריך 7 רק 6 מקומות אפשר לקפל כיסא אחורי ואז יש מקום ברווח הוא רכב קצת גבוה שזה מאוד נוח אני כבר עברת את 300 K ק"מ ואין לו תקלות כמעט ממליץ בחום שומר מאוד על המחירון שלו

zigelman10

משתמש רשום
הדגם היברידי? או טורבו?
איזה מנוע וגיר יש לו?
באופן כללי מידי, אם נעשה לו טיפול כל 10,000 לפחות או כל שנה לפחות (המוקדם מבינהם)
אז טויוטה זה טויוטה, ויש לו עוד חיים ארוכים (במידה ולא היברידי ואין טורבו)

בכל מקרה שווה להתייעץ, וכמובן שלא לוותר על בדיקה טובה ומקצועית לפני קניה. (סיבוב באוטו זה לא בדיקה מקצועית, ולא איכפת לי כמה המקצוען מקצוען...)

בדיקה מקצועית ממוסכניק מקצועי. שיתחבר למחשב הרכב ויבדוק את כל מה שצריך גם כשהרכב מודע ועדיף גם בנסיעה.
שיפרק את הפלאגים ויסתכל על כולם. (פלאגים יכולים לגלות הרבה סודות על המנוע) ויש עוד שיטות... אבל מי שלא עושה את אלה, לא בודק באמת את הרכב.
אין וורסו היברידי ואין גם טורבו יש שתי גרסאות גיר רציף והוא הפופולרי ויש ידני שהוא קצת נדיר אבל תחזוקה יותר קלה

לגבי הרציף לשאול את המוכר אם אי פעם הוא החליף טת השמן זה טיפול שעושים רק בטויוטה או שהוא בכלל החליף את הגיר
בהצלחה לכולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה