דרוש מידע תצהיר עו"ד להנחה בארנונה

ממי!!!!!!

משתמש פעיל
מישהו יודע מהו התצהיר מעו"ד שצריך להגיש עם בקשת ההנחה בארנונה?
מאיפה צריך להביא אותו ומה הוא צריך לכלול?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
משהו כזה: (לכל עורך דין יש נוסח באמתחתו).
הוא צריך לכלול את מה שביקשו ממך להצהיר עליו (למשל שסכום ההכנסות הם X או שאין הכנסות - מחק את המיותר)

תצהיר

אני הח"מ ___________, ת.ז ________________לאחר שהוזהרתי כי עלי לומר את האמת וכי אהיה צפוי לעונשים הקבועים בחוק אם לא אעשה כן מצהיר בזה בכתב כדלקמן:
1. (אני תלמיד ישיבה/ סטודנט)
2.(אני עובד/לא עובד) (יש לי/אין לי הכנסות)
3 .מקורות הכנסה/ מחייה שלי כדלהלן. ___________________________________________________ ___________________________________________________ סכום ההכנסה / תמיכה הכלכלית שלי מהמקורות הנ"ל הוא סך______________ ₪ לחודש.

תאריך:______________ חתימה:________________

אישור
הנני מאשר בזה כי ביום____________ הופיע בפני___________ במשרדי ב- ________________ מר____________ ת.ז_____________ ואחרי שהזהרתיו כי עליו להצהיר את האמת וכי יהיה צפוי לעונשים הקבועים בחוק אם לא יעשה כן, אישר את נכונות ההצהרה הנ"ל וחתם עליה.
תאריך:__________________
חתימה וחותמת:_________________________

ממי!!!!!!

משתמש פעיל
בעיריית ירושלים אין לי מושג אם זה חדש,
פעם ראשונה שאני מבקש הנחה.

וינברג שמוא

משתמש רשום
אפשר גם אצל כל דיין
יש רבנים שיעשו את זה בשמחה
פעם היה יושב צדיק כל יום במיר בין 13:00 ל13:15 וחותם לכל אחד

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
משהו כזה: (לכל עורך דין יש נוסח באמתחתו).
הוא צריך לכלול את מה שביקשו ממך להצהיר עליו (למשל שסכום ההכנסות הם X או שאין הכנסות - מחק את המיותר)
האם צריך להדפיס תצהיר ולבוא איתו לדיין?
או שיש לדיין תצהירים משלו?
ואם צריך להדפיס אז מאיפה
תודה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
האם צריך להדפיס תצהיר ולבוא איתו לדיין?
או שיש לדיין תצהירים משלו?
ואם צריך להדפיס אז מאיפה
תודה
תצהיר

אני, ___________, נושא/ת ת.ז _________ לאחר שהוזהרתי כי עליי לומר את האמת וכי אהיה צפוי/ה לעונשים הקבועים בחוק באם לא אעשה כן, מצהיר/ה בזה בכתב כדלהלן:

(מחק ואו הוסף את הנצרך)

1. אני סטודנט......

2. אני לא עובד ואין לי שום הכנסה

3. מקור הכנסותי הם: ____________________________

אני מצהיר/ה כי השם דלעיל הוא שמי, והחתימה דלמטה היא חתימתי, וכי תוכן תצהירי זה אמת.

________________ ____________

תאריך חתימה

אישור

אני, __________, דיין בבית הדין ___________ בעיר __________ מאשר/ת בזה כי ביום ________ הופיע/ה בפניי מר/גב' ________ שהזדהה/תה בפניי באמצעות תעודת זהות מס' ______________, ולאחר שהזהרתיו/ה כי עליו/ה לומר את האמת וכי י/תהיה צפוי/ה לעונשים הקבועים בחוק באם לא י/תעשה כן, אישר/ה את ההצהרה דלעיל וחתם/מה עליה בפניי.

______________ __________________

חותמת חתימה

קבצים מצורפים

• תצהיר.docx
    KB 13 · צפיות: 107

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה