תח"צ רפורמת "צדק תחבורתי"

אופקים 1

משתמש פעיל
אם יש מישהו ברכב פרטי והוא מאוד חשוב (ראש ממשלה שרים וכו') הוא יכול לנסוע בנת"צ.
מה לגבי נהג תח"צ שאמור להתחיל את עבודתו בצד השני של הנת"צ? או ליתר דיוק נהג תח"צ שהחליט למצוא עבודה במקום אחר כי הוא לא רוצה לעמוד בפקק הזה?
לגבי התחבורה הציבורית לא אכפת לי שכל האוטובוסים "ישתרכו" מאחורי האוטובוס שנוסע "רק" על 80 קמ"ש במקום לעמוד בפקק על 10 קמ"ש.
בגלל אפקט הפרפר, הם לא ישתרכו במהירות של 80 קמ"ש אלא במהירות של 10 קמ"ש

די

משתמש סופר מקצוען
מה לגבי נהג תח"צ שאמור להתחיל את עבודתו בצד השני של הנת"צ? או ליתר דיוק נהג תח"צ שהחליט למצוא עבודה במקום אחר כי הוא לא רוצה לעמוד בפקק הזה?
לדעתי
לגבי נהג תח"צ שאמור להתחיל את עבודתו בצד השני אז לא. הוא לא יכול לנסוע בנת"צ ברכב הפרטי שלו. או שיחנה את האוטובוס ליד הבית ויתחיל מסלול נסיעה מהעיר שהוא גר בה, או שיתקבצו כל הנהגים באוטובוס באוטובוס בהסעה מאורגנת ויסעו בנת"צ.

די

משתמש סופר מקצוען
בגלל אפקט הפרפר, הם לא ישתרכו במהירות של 80 קמ"ש אלא במהירות של 10 קמ"ש
מה הקשר? אם יש נתיב שמיועד רק לתח"צ זה לא יגיע ל10 קמ"ש אלא אם כן תהיה כמות הזויה של אוטובוסים בנתיב, שאז אם לא היה נת"צ הם היו עומדים בפקק של כמה ימים כמו בסין.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מצורף קישור לאתר הרישמי לבדיקת זכאות הנחות

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שימו לב שניתן כבר לעדכן את הפרופיל ברב קו לפרופילים מותאמים להנחות העכשוויות...

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מי שמשלם דרך אפליקציה ניתן לעדכן גם שם את הפרופיל

אבי ברגר

משתמש רשום
אז בתכל'ס מי שגר לדוגמא בביתר עילית יכול לקנות חופשי חודשי עד 40 ק"מ ב-49.5₪, ומי שגר לדוגמא במודיעין עילית צריך לקנות חופשי ארצי ב-225₪?

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בוקר טוב,
שימו לב שהיום נכנס לתוקף רפורמת צדק תחבורתי,
אל תשכחו לעדכן את הפרופיל שלכם

קבצים מצורפים

• Screenshot_20240325_074802_ -.jpg
    Screenshot_20240325_074802_ -.jpg
    KB 307.4 · צפיות: 14

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בוקר טוב,
שימו לב שהיום נכנס לתוקף רפורמת צדק תחבורתי,
אל תשכחו לעדכן את הפרופיל שלכם
תודה רבה,

ביום חמישי משהו בתחנת רכבת עידכן לי את הרב קו וקיבלתי למייל הודעה שזה נדחה- ובסנוף לכך- עם מס' רב קו אחר ולא מה שרשום על הרב קו שלי.

ועוד משהו, אם אני רוצה לעשות רב קו לפי העיר שאני גרה- אני בפריפריה.. אני צריכה להביא חשבון מיים /ארנונה וכו'. על שמי. וזה רשום על ההורים שלי לא עלי.
מה אפשר לעשות?

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה רבה,

ביום חמישי משהו בתחנת רכבת עידכן לי את הרב קו וקיבלתי למייל הודעה שזה נדחה- ובסנוף לכך- עם מס' רב קו אחר ולא מה שרשום על הרב קו שלי.

מה אפשר לעשות?
אני חושב שאפשר לנסות להגיש שוב

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ועוד משהו, אם אני רוצה לעשות רב קו לפי העיר שאני גרה- אני בפריפריה.. אני צריכה להביא חשבון מיים /ארנונה וכו'. על שמי. וזה רשום על ההורים שלי לא עלי.
מה אפשר לעשות?
אפשר לנסות לצרף ת.ז. גם שלך וגם של ההורים עם הספח שלהם ואז מקווה שיעדכנו לכם פרופויל לפי פריפריה

אופקים 1

משתמש פעיל
תודה רבה,

מה אפשר לעשות?
להחתים עו"ד על המסמך המצורף ולהגיש פעם נוספת

קבצים מצורפים

• נקי לאחר חוה נוסח תצהיר.docx
    KB 17.8 · צפיות: 8

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה