מאפים קליעת חלות מ-4 רצועות- סרטון

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
אפרופו חלות... למישהי יש מתכון מוצלח וקל להכנה?
לי יש מתכון קל ביותר -
קמח קסם לחלה של סוגת.
מוסיפים רק מים. לשים במיקסר
ואח"כ משמנים את הקערה.
יוצאות חלות ליגה!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אחרי שאני מתפיחה בפעם השלישית מאד קשה לקלוע הרצעות מלאות אורי ומאבדות את הצורה כשנוגעים בהן, איך מתגברים על זה?
עובדים בעדינות. וגם אם קצת מאבדות צורה זה עדיין בסדר

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
@ה. בקר תודה רבה לך על הסרטון
לכבוד יום טוב ניסיתי פעם ראשונה קליעה של 4 ובזכותך יצא מהמם!

פלמינגו.

משתמש מקצוען
ניסיתי לקלוע לפי הסרטון יצא מושלם!
IMG_8212צ.JPG

אסתיס

משתמש מקצוען
גם אני ניסיתי בפעם הראשונה לקלוע כך, קליעה קלה ויפה.
אבל החלות יצאו לי שטוחות מאוד. למה?
(שטח החלה היה בגובה אחיד, כמו יצירת שתי וערב בבד למשל.. לא כמו בקליעה הרגילה שלי, שאמצע החלה לאורך החלה, הקליעות יוצאות לגובה, מקווה שהובנתי)

פלמינגו.

משתמש מקצוען
בהחלט גם לי הם יצאו די שטוחות ולא גבוה כמו בקליעה רגילה (סוג הקליעה הנ"ל משטח אותם)
אבל היה נחמד לנסות עוד סוג

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
גם אני ניסיתי בפעם הראשונה לקלוע כך, קליעה קלה ויפה.
אבל החלות יצאו לי שטוחות מאוד. למה?
(שטח החלה היה בגובה אחיד, כמו יצירת שתי וערב בבד למשל.. לא כמו בקליעה הרגילה שלי, שאמצע החלה לאורך החלה, הקליעות יוצאות לגובה, מקווה שהובנתי)

בהחלט גם לי הם יצאו די שטוחות ולא גבוה כמו בקליעה רגילה (סוג הקליעה הנ"ל משטח אותם)
אבל היה נחמד לנסות עוד סוג
לא מבינה למה זה. אצלי הם גבוהות מאוד

פלמינגו.

משתמש מקצוען
החלות נראות מושלם!!!
תוכלי להעלות את המתכון, תודה.
תודה לה'!
באמת יצאו טעימות יאמיי (מרוב שהיה טעים הילדים אכלו את זה לבד בלי סלטים..)
המתכון שלי לא משהו מיוחד אבל ההכנה משמעותית מאד!
לשים במיקסר:
2 כפות שמרים יבשים
3/4 כוס סוכר
3 כוסות מים חמים מאד אך לא רותחים
לערבב עד שנמס להשאיר עוד 10 דקות-רבע שעה עד שניה שכבה בהירה מנופחת
להוסיף:
1 ק"ג קמח מנופה נפלאות
1 כף מלח
3/4 כוס שמן
לעבד היטב במיקסר 10 דקות
להכניס את הקערה לתוך שקית אשפה ולסגור היטב ולשים במקום חמים אני שמתי מעל המקרר
אחרי שעה לחלק ל3/4 חלקים ולקלוע אותם ולהכניס אותם לתוך תבניות מרופדות. אחרי שמסיימים לקלוע את כל החלות מברישים בעדינות ביצה+כפית סוכר+תה עם קצת מים ומעל שומשום. לכסות במפת שולחן ח"פ. ולהתפיח כשעה-שעה וחצי. להכניס לתנור שחומם מראש ל180 מעלות. ולאפות 20 דקות עד שהחלות מזהיבות יפה
הטיפ שלי: לא לאפות הרבה זמן! הם מתייבשות מהר מאד. להכניס לתנור חם מאד ולאפות צ'יק צ'ק
לא לשכוח להגיד תוך כדי ההכנה "לכבוד שבת קודש":)

פלמינגו.

משתמש מקצוען
לא.
זה לא באמת לצד.
כי מכניסים מתחת את הקליעות.
אם תסתכלי בסרטון תראי שהחלה בהחלט גבוהה.
לא היה כ'פת איך יצא יותר שטוח או גבוה בעיקר אהבתי את סוג הקליעה יצא יפה מאד! טכניקה פשוטה וקלה!
מסכימה להעביר הלאה את הסרטון?

עד מתי

משתמש מקצוען
גם לי בשיטה הזו החלה יוצאת הרבה יותר שטוחה!
הצורת קליעה קלה וכיפית
אבל לי אישית כן הפריע שיצא שטוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה