מאפים קליעת חלות מ-4 רצועות- סרטון

עד מתי

משתמש מקצוען
אצטרך להסריט שוב ולהראות איך יוצא גבוה ולא שטוח.
וואי אשמח מאד!! תודה
שווה להבין מה הטעות שלנו כי הקליעה הזו מאד ברורה ואין בה מה להתבלבל
הבת שלי בת 10 ראתה את הסרטון והתלהבה הכינה לפי זה, יצא לה יפה אבל גם אצלה ממש השתטח בתנור
וזה אותו בצק וזמן התפחה שאני עושה כל שבת, ובפעמיים שקלענו בשיטה הזו יצא שטוח
אז כנראה שפספסנו משהו...

קרן אור

משתמש פעיל
גם לי יצא שטוח, וזה מאד הגיוני.
הקליעה הולכת לרוחב - במקום שהנחשים "יטפסו" לגובה אחד על השני - הולכים לרוחב.
עניין של טעם...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
גם לי יצא שטוח, וזה מאד הגיוני.
הקליעה הולכת לרוחב - במקום שהנחשים "יטפסו" לגובה אחד על השני - הולכים לרוחב.
עניין של טעם...
שוב, כותבת שוב, לי לא יצא שטוח. אצטרך להסיט איך זה לא שטוח. תוך כדי הקליעה אני דוחפת שת הקליעות מתחת לקליעות קודמות וגם בסוף אשוליים נדחפים מתחת לקליעות ויוצרות גובה.
לרוב אני קולעת 6 כי זה הגודל שאני צריכה אבל בעז"ה מקווה לזכור בפעם הבאה כשאקלע 4 להסריט שוב בצורה שיהיה ברור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה