דרוש מידע פתיחת גמח למכונת שטיפה בלחץ מים

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

עמליה 098

משתמש מקצוען
יוזמה מבורכת!!
כבעלת גמ"ח - חשוב מאד מאד לנקוט בכל הכללים ולעמוד עליהם גם מול השכן בדלת או הגיס בבין ממול.
לכאורה קצת קשה בהתחלה להתנהל בקפדנות, אני הרי עושה חסד, ואיכשהו זה לא מתכתב טוב עם כל הכללים והאזהרות.
אבל לאחר ששלמנו מחיר יקר של אובדן חפצים שהושאלו והעלמות של שואלים- הבנתי שהחסד הוא דווקא להיות נוקשה- כדי שנוכל לגמול חסד עם אנשים נוספים....

דורשת צ'ק פקדות עם סכום המוצר הרלונטי, לא רוצה אחריות על צ'קים פתוחים

ולגבי מספר הטלפון- לא ממליצה להסתפק בזה של על הצ'ק כי בד"כ הוא ניח וקשה להשיג את האנשים.
כדאי לנהל ספר מסודר, יש ספר מחולק לאותיות עם כריכה קשה, ולרשום מי לקח, מתי לקח מס' נייד (או אפילו שניים)
ולדף הזה לצרף בסיכת משרד את צ'ק הפקדון.

בערב פסח- דומני שההשאלה צריכה ךהיות על בסיס שעות ולא ימים.

ד.ב.

משתמש מקצוען
לא יודע מה אתה עושה
אבל אני בחיים לא ישאיר צ'ק פתוח ללא סכום, זה סיכון עצום, (גם לאדם לנאמן, ואם יגנב ממנו?) ומי שלא מבין אז הוא לא יודע מה המשמעות של צ'ק מבחינה משפטית, לבטל אותו זה לא עוזר כלום.
כדי לפתור את בעיות הגניבה ניתן לרשום את שמי בצ'ק אבל לא סכום, ומי שלא מתאים לו... אין לי אם זה שום בעיה שלא ייקח;)

שוש12

משתמש פעיל
1. השאלה והשימוש רק ע"י בוגר
2. הוראות הפעלה ושימוש, זה לא מכשיר קלאסי שיש בכל בית שני
3. הוראות בטיחות וזהירות - להיזהר מפגיעה באנשים (במיוחד לא בכיון הפנים או הבטן). להיזהר מפגיעה בחפצים - יכול לגרום לנזקים לקירות/ ריהוט/ חפצים בחצר. להיזהר מפגיעה בשכנים (לא רוצה לקבל שפריץ מהשכנים שמנקים את המרפסת שלהם בזרנוק שכזה...)
4. הכי נח לשמור בנייד את המס' שהתקשר אליך לקחת את הכלי - וכל פעם לשמור את המספר של המשאיל האחרון תחת אותו השם לדוג' "משאיל מכשיר". כך הוא גם יופיע לך בשיחות האחרונות.

ישר כח

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
טוב ב"ה הסידורים הושלמו ואפשר לפתוח את הגמ"ח בעז"ה מיום ראשון הקרוב.
מי שמועוניין יכול ליצור קשר בהודעה פרטית או במייל או בפון בחתימה.

צריך להביא צ'ק חתום על סך 2500 ש"ח כערבון וכן לחתום על תנאי ההשאלה.
אנחנו נמצאים בהר שמואל.
זה מייד אחרי רמות עוקפים את קבר שמואל הנביא ונכנסים שמאלה להר שמואל והרחוב הראשון מימין.

ההשאלה היא עד יום אחד בלבד.

3990.jpg

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב ב"ה הסידורים הושלמו ואפשר לפתוח את הגמ"ח בעז"ה מיום ראשון הקרוב.
מי שמועוניין יכול ליצור קשר בהודעה פרטית או במייל או בפון בחתימה.

צריך להביא צ'ק חתום על סך 2500 ש"ח כערבון וכן לחתום על תנאי ההשאלה.
אנחנו נמצאים בהר שמואל.
זה מייד אחרי רמות עוקפים את קבר שמואל הנביא ונכנסים שמאלה להר שמואל והרחוב הראשון מימין.

ההשאלה היא עד יום אחד בלבד.

3990.jpg
אשמח לשאול את המכונה, איך אפשר ליצור אתכם קשר?

חדזי

משתמש מקצוען
קנתי מקרר ואפשר לקבל מתנה מכונת שטיפה בלחץ זה משהו שווה ?

עוף החול

משתמש פעיל
שלום וברכה!!!
הרב @פופקו ,התרשמתי מאוד מהרעיון, והייתי שמח לפתוח גם גמ"ח כזה.
אין לי שמץ של מושג במכשיר הנ"ל, (דגם מומלץ/מחיר ועוד),
כך שאשמח לקבל עוד פרטים ומידע

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה!!!
הרב @פופקו ,התרשמתי מאוד מהרעיון, והייתי שמח לפתוח גם גמ"ח כזה.
אין לי שמץ של מושג במכשיר הנ"ל, (דגם מומלץ/מחיר ועוד),
כך שאשמח לקבל עוד פרטים ומידע
מכשיר ניקוי מקצועי עולה באיזור 2000 ש"ח

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
לגבי מחירים אפשר למצוא של חברת קראשר בלחץ 120 בר שזה די והותר לשימוש ביתי פלוס בסביבות 650 ש''ח חפשו בזאפ
ולגבי גמ''ח צריך לדעת שזה מכשיר מסוכן יותר ממה שנראה לכם, יש לי בבית מכונה כזאת של 120 בר וברוב סקרנותי הייתי חייב להרגיש מהי עוצמת הלחץ ובשניה אחת זה כמעט פירק לי את היד....
ראו הוזהרתם לא להשאיר ליד ילדים אפילו שניה אחת תתיחסו לזה כמו מסור דיסק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה