עשיתם מטבח?

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ב"ה אנחנו לפני עשיית מטבח חדש
הבו רעיונות וטיפים מנסיונכם,
משום מה אני לא מוצאת את האשכולות שהיו כאן בעבר בנושא
תודה מראש!!!

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לברר היטב לפני שלוקחים בעל מקצוע- אצל כמה שיותר אנשים
זה יחסוך המון עוגמת נפש אח"כ!!
(ההורים שלי עשו לפני חצי שנה ולא מספיק ביררו, המטבח הקודם- מלפני יותר מ20 שנה היה נראה הרבה יותר טוב ויפה מהחדש מבחינה אסטתית, נוחות ואיכות, הם חלמו על המטבח תקופה מאוד ארוכה ואת האכזבה הזאת אי אפשר לתאר...)

דיתי חן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא מומחית בתחום בכלל,
אבל מתוך הנסיון בחיים...
תכנון טוב, איכות ונוחות.
כמה שיותר מגירות,
ניצול שטח מקסימלי,
להכין רשימה מה אמרו להכנס במטבח ולבדוק שיהיה מקום מוגדר לכל דבר,
(לדוג' - במגירה עליונה שאמור להיות בה סכו"ם - אפשר לחלק אותה בחלוקה פנימית , ז"א שכאשר פותחים את המגירה יש בפנים עוד מגירה נמוכה יותר, ((היא העליונה)) למעלה סכו"ם מסודר, ולמטה- כפות הגשה וכדו' - שבדר"כ לא עומדות מסודר. הרווח - ניצול מקום, קומפקטיות, ותוספת סדר.)
לא לשלם על סטייל שעובר מהעולם,
כן לשלם על כל דבר שיוסיף נוחות וינצל שטח,
(וכמובן איכות )
ו -
ללכת לראות מטבחים שונים, לברר מה מוצלח בכל מטבח ולקחת רעיונות...
המון הצלחה!

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא להשתכנע לחיתוך השייש כדי שהכיריים יהיו בגובה השייש. לאיטום הכי טוב שיהיה יש נטיה לההרס.

א ב

משתמש מקצוען
האם מומלץ שיש בלי קנט לטובת יופי או שזה לא פרקטי בעליל?

המייטב

משתמש רשום
לי יש בלי קנט.
התרגלתי ואני מאוד מרוצה.
ולא נשפך כל הזמן (כשלא נזהרים מספיק נשפך)

Dvori B

משתמש סופר מקצוען
האם מומלץ שיש בלי קנט לטובת יופי או שזה לא פרקטי בעליל?
לדעתי לא פרקטי בעליל, כל שטיפת כלים וכל פעם שנשפך משהו על השיש צריך גם לשטוף רצפה. לא נראה לי שווה כל האנרגיות האלה שזה אמור להיות לאיזה 20 שנה רק בשביל יופי, יש מספיק דברים במטבח להשקיע ביופי בלי לוותר על נוחות...

עזר כנגדו

משתמש פעיל
לברר היטב לפני שלוקחים בעל מקצוע- אצל כמה שיותר אנשים
זה יחסוך המון עוגמת נפש אח"כ!!
(ההורים שלי עשו לפני חצי שנה ולא מספיק ביררו, המטבח הקודם- מלפני יותר מ20 שנה היה נראה הרבה יותר טוב ויפה מהחדש מבחינה אסטתית, נוחות ואיכות, הם חלמו על המטבח תקופה מאוד ארוכה ואת האכזבה הזאת אי אפשר לתאר...)
מסכימה עם כל מילה!
השקענו במטבח עשרות אלפי שקלים, והאיכות הגרועה, עם השירות הזוועתי, ודברים שלא גמורים עד היום (שלוש שנים!), לא מראים את ההשקעה.

אני לקחתי נגר פרטי, וכל מה שיכול להיות גרוע היה גרוע.
ואני מצטערת מאד שלא שמעתי בקולה של המעצבת שהמליצה על חברת מטבחים. ששם יש חוזה מסודר, ודד ליין, ואנשים רציניים שחסים על שמם הטוב. (שבלי קשר, שמעתי עליה אח"כ המון דברים טובים מלקוחות מרוצים).

יהיו שיגידו הפוך, אך זו דעתי מתוך החוויה שעברתי.

ופעם, באחד האשכולות, הניק אות לי, כתבה הסבר מפורט מאד (ומרתק!) על ההבדלים בין חברה לנגר.

ובכל מקרה, בל נשכח, מה שנגזר על בנאדם לעבור, הוא יעבור. וכל מה שנעשה הוא בגדר השתדלות.

המון הצלחה!

עזר כנגדו

משתמש פעיל
וכמה דברים קטנים -
כדאי לעשות עם קנט. זה איכות חיים. ומי הקטנוני שהחליט שזה פחות יפה?
שייש - אם יש תקציב, תעשו גרניט. אם זה מחוץ לתקציב, קיסר שחור. פרקטי מאד.
מתחת לכיורים - לא להתפתות ולעשות מגירות. רק ארונות. זה מקור לצרות.
כל השאר - כמה שיתר מגירות, יותר נוח.

אם אזכר בעוד משהו, אכתוב.

נעמי רבקה

משתמש פעיל
לא להתקמצן על מעצבת פנים טובה
החסכון הלא משמעותי הזה לא שווה עגמת נפש של מטבח שמתוכנן לא נכון בלי אפשרות לשינוי אחרי השקעה של עשרות אלפי שקלים.

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מוזמנת להתרשם מסדרת הכתבות בנושא - עיצוב מטבחים
שאני מפרסמת באתר "קול כבודה"

yudb

משתמש סופר מקצוען
למה מגירות מתחת לכיור מקור לצרות?
לאילו צרות?

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
המטבח הוא החלל היקר והמורכב ביותר בבית, הוא בעצם מפעל, בשונה משאר חללי הדירה.
חשוב מאוד ליצור סביבת עבודה בה צריכים לנוע כמה שפחות, לא להתכופף, לא לטפס ולא ללכת בשמיניות אינסופיות, זה הכרחי.
ככל שנשקיע יותר זמן בתכנון נכון, נקבל מטבח שהנו מכונה משוכללת המקצרת את זמן העבודה בו למינימום, מכונה ששומרת על בריאות הגב והעיניים ומתחשבת בכל פרט, ועם התאמה מלאה למשתמשים בו. כל טעות קטנה בתכנון גורמת לאי נוחות יומיומית.
כמו כן התכנון שלו חייב לכלול התייחסות לבחינות רבות הקשורות לאינסטלציה, לעיצוב, לאסתטיקה, לתשתיות חשמל, גז ומים, לתאורה, למכשירים חשמליים, לבטיחות, לפתרונות אחסון, למשטחי הכנה, לפרקטיקה ולמראה, וכן לחבר בין חלל המטבח לשאר חללי הבית.
על ידי תכנון נכון ניתן להוריד עלויות

עיצוב מטבחים הוא נישה מדויקת והתמחות ספציפית בעולם עיצוב הפנים, לכן חשוב לעבוד עם מעצבת פנים שלמדה גם עיצוב מטבחים (ולא מטעם חברת מטבחים).

st גינזבורג

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
מספר דברים חשובים:
1. התיכנון
חשוב מאד לתכנן את המטבח לפי פרוגראמה המותאמת לצרכים שלך
כל אחת יש לה הרגלים והדגשים אחרים במטבח
כגון, קניות חודשיות/ יומיות, תבלינים במקרר/ בארון
אחת חשוב לה הרבה אחסון ומשטחי עבודה לעומת אחרת שחשוב לה פינת אוכל גדולה ומרווחת.
להתאים מטבח זה כמו לקנות שמלה למידות שלך.
2. העיצוב- לטעמך, מבחינת הסגנון ובחירת החומרים.
3. כמובן, גם התקציב יכריע כמה להשקיע באבזור הפנימי ובחומרים: פורמיקה/ שלייף לק /עץ מלא
4.בעלי מקצוע :קבלן, נגר, איש שיש, שיהיו אמינים מקצועים ואנושיים , לקבל עליהם המלצות!!!

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה