עשיתם מטבח?

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
וכמה דברים קטנים -
כדאי לעשות עם קנט. זה איכות חיים. ומי הקטנוני שהחליט שזה פחות יפה?
שייש - אם יש תקציב, תעשו גרניט. אם זה מחוץ לתקציב, קיסר שחור. פרקטי מאד.
מתחת לכיורים - לא להתפתות ולעשות מגירות. רק ארונות. זה מקור לצרות.
כל השאר - כמה שיתר מגירות, יותר נוח.

אם אזכר בעוד משהו, אכתוב.
למה לא לעשות מגירות מתחת לכיורים?

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אם הולכים על חברה מוכרת וטובה ואיכותית אין צורך לקחת מעצבת הם מביאים משלהם מעצבים מעולים
יכולה להמליץ מאד
על מטבחי ברגל בחולון שווה כל שקל,המטבח בן שנה וחצי נראה כמו חדש,
כמו כן כדאי מאד להשקיע על איש שייש עם המלצות
ללכת על קרמיקה פרקטית וקלה לניקוי זה גם מאד חשוב!!!
הנה לך להשראה...

• תודה
Reactions: y&m

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אשמח לשמוע גם טיפים שהמליצו לכם המעצבות

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ת

קבצים מצורפים

• 20170505_113557.jpg
    20170505_113557.jpg
    KB 1,019.8 · צפיות: 325

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מניסיוני, ממליצה לקחת מעצבת גם כשהולכים לחברה.
בחברת מטבחים יושבות מעצבות שמעולות בתכנון מטבח, אבל בכלל לא מסתכלות על המבט הכולל של הדירה.
הן לא יתחשבו באיך המטבח מתקבל מכיוון הסלון למשל,
או אם הניצול המלא של המטבח מגיע על חשבון האור מהחלון היחיד שיש בחלל, וכו'...
בנוסף, למעצבת בחברת מטבחים יש אינטרס למכור לכם כמה שיותר, כי היא מקבלת אחוזים מהעסקאות שהיא סוגרת, ולפעמים דוחפים ללקוח דברים מיותרים לחלוטין כמו מתקנים לפינה ועוד שלמעשה לא מצדיקים בכלל את המחיר שלהם.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מניסיוני, ממליצה לקחת מעצבת גם כשהולכים לחברה.
בחברת מטבחים יושבות מעצבות שמעולות בתכנון מטבח, אבל בכלל לא מסתכלות על המבט הכולל של הדירה.
הן לא יתחשבו באיך המטבח מתקבל מכיוון הסלון למשל,
או אם הניצול המלא של המטבח מגיע על חשבון האור מהחלון היחיד שיש בחלל, וכו'...
בנוסף, למעצבת בחברת מטבחים יש אינטרס למכור לכם כמה שיותר, כי היא מקבלת אחוזים מהעסקאות שהיא סוגרת, ולפעמים דוחפים ללקוח דברים מיותרים לחלוטין כמו מתקנים לפינה ועוד שלמעשה לא מצדיקים בכלל את המחיר שלהם.

אני לא יודעת על איזה חברות את מדברת אבל חברת מטבחים רצינית תחשוב תמיד טובת הלקוח כדי שיחזרו אליה לקוחות מרוצים,לי היה דווקא מעצב שביקש לראות.את כל הסלון מטבח,ואפילו בחר לי צבע קיר בכל הבית שידגיש את השמנת במטבח

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
טוב לשמוע...
אני גם לקראת...
אשמח לקבל למייל תמונות של המטבחים אין כמו מראה עיניים. יעזור לי מאוד בתכנון אז תודה מראש
a0527637191 שטרודל ג'מייל .com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה