דרוש מידע עוזבת את העבודה

ממצב?

משתמש פעיל
במידה ואני מודיעה לבוסית שלי היום שאני רוצה לעזוב ואני עובדת מעל שנה,
בחוק אני חייבת חודש של הודעה מוקדמת.
אולם בעבודה החדשה רוצים שאני יבוא כמה שיותר מהר כי את מי שאני מחליפה היא יוצאת עוד 3 שבועות ורוצה לעשות לי חפיפה,
השאלה אם אני יכולה לבוא עוד שבועיים לעבודה ,
ואחר כך לקחת חופשת מחלה יש לי הרבה ובכל מקרה שאני עוזבת זה נזרק לפח..
האם הבוסית יכולה לסרב לי?
אם אני מביאה לה אישור מחלה?
או שיש לכם רעיון אחר איך אני יכולה לצאת מי פה כמה שיותר מהר?

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בוסית אינה יכולה לסרב לחופשת מחלה.
היא יכולה לנסות לעקוב ולהוכיח שלא היית חולה, ולנסות לתבוע אותך על הצהרה כוזבת. לא מצוי שיעשו כך...
מצוי גם מצוי
לי עשתה כך בוסית היא איפשהוא תפסה אותי שהלכתי לבקר את אחותי שילדה ואמרה שאם הייתי חולה לא הייתי יכולה ללכת לבקר אותה ולא שילמו לי על ימי המחלה שכביכול לקחתי בין עבודה קודמת לעבודה החדשה

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
מצוי גם מצוי
לי עשתה כך בוסית היא איפשהוא תפסה אותי שהלכתי לבקר את אחותי שילדה ואמרה שאם הייתי חולה לא הייתי יכולה ללכת לבקר אותה ולא שילמו לי על ימי המחלה שכביכול לקחתי בין עבודה קודמת לעבודה החדשה
זה שלא שילמה לך מילא
מבחינה חוקית, העובדת צריכה לשלם למעסיקה על כל יום שלא הודיעה מראש.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כדאי מאד לסיים בכבוד. לעולם אין לדעת מה יוביל אותך בהמשך. עזיבה ידידותית ונעימה של מקום העבודה לדעתי קריטית. וכבר יצא לי לשת"פ עם בוסים שלי לשעבר שנים אחרי שעזבתי אותם.
תשטחי את הבעיה בפני הבוסית. אולי תוכל להגיע להסכמה על משרה חלקית בשבועיים האחרונים. חלק שבוע כאן וחלק שבוע במקום החדש. ואם המרחק מאפשר חצי יום כאן וחצי יום כאן. עשיתי את זה בעבר וזה עובד מעולה כי חפיפה במשך יום שלם קשה גם לחופף וגם לנחפף.

יצחק77

משתמש מקצוען
חופשת מחלה במגזר הפרטי היא מהכיס הפרטי של המעסיק כל קומבינה שהיא לא מחלה אמיתית מהווה גזל גמור
לא מצליחים בחיים מקומבינות
מצטרף לדעה של קודמי לפעמים השקר הכי טוב הוא האמת פשוט לדבר גלוי עם הבוסית ולהגיע לפשרה
בלי אמוציות ורגשות , פשוט לגשת בצורה עניינית אנשים מעריכים כנות ,

החכמה צודקת

משתמש מקצוען

ממצב?

משתמש פעיל
לא, היא שואלת שהיא לא מספיקה להודיע מספיק
מראש, ולכן היא רוצה לקחת ימי מחלה כאילו הם ימי הודעה רק שהיא לא יכולה לבוא כי היא חולה
ובמקביל להתחיל במקו
אז מה אומרים היא לא משלמת את הכסף לימי מחלה אם כבר מי שמעליה,
אבל אני לא רואה שזה שונה ממי שסתם לוקחת חופשת מחלה באמצע עבודה.
אני עובדת עם מלא נשים וכל יומיים הן לוקחות חופשת מחלה אני בקושי ניצלתי..
גם שלא כ"כ הרגשתי טוב ,
באתי לעבודה.
כי היא בוסית מאוד קשוחה, ולכן גם אני לא כ"כ רוצה להגיע לנסכמה כי זה לא כ"כ ילך איתה
וחוץ מי זה אני מפחדת על העבודה החדשה..
יש שם תנאים הרבה יותר טובים,
יש עוד רעיון?

אולי מעניין אותך גם...