סרטים באתר

sari gurt

css
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
הייתי שמחה לקבל מידע על סרטים:
1.האם יש אפשרות להטמיע סרטים שלמים באתר(באורך כשעתיים כל אחד) מבלי להשתמש ביוטיוב
2.האם יש אפשרות של 100%אבטחה
3.הסרטים אמורים להיות למכירה זאת אומרת שרק אחרי שמשלמים מקבלים את הסרט לזמן קצוב האם זה אפשרי?
תודה מראש לכל העונים

Avi300

משתמש פעיל
לגבי הטמעה באתר,
אפשר להטמיע סרטים בכל אורך, רק צריך למצוא פתרון אחסון פנימי שיכיל אותם..
לגבי אבטחה,
אז לא. אין פתרון 100%.
האתרים שהשקיעו הכי הרבה בהגנה על הקבצים, עדיין ניתן להוריד מהם.

שרות האחסון (הסטנדרטי) הכי מאובטח שאני מכיר, זה openload. וגם הוא ניתן לפריצה.

אפשרות אחרת זה שימוש בFlash Player.
אבל זה לא נתמך במלואו בכל הדפדפנים.

בקיצור, תמיד יהיה ניתן להוריד את הוידאו ברגע שיהיה גישה אליו.

sari gurt

css
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
אז מה עושות חנויות של סרטים?

sari gurt

css
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
ובקשר לזמן קצוב האם זה אפשרי וכיצד?

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
1. ניתן בהחלט להטמיע סרטים בלא שימוש ביוטיוב... יש לי כאן כמה תשובות (טכניות) בנושא, במידה וזה יהיה רלוונטי, אשמח לשלוח את הלינקים.
2. השאלה מה זה אבטחה? בדרך כלל כאשר מדברים על אבטחה, מתכוונים שאף אדם לא יוכל להוריד מהשרת סרטים שהוא לא שילם עליהם... אם זו השאלה, אז התשובה היא 99.999% כן, ניתן להגביל משתמשים שלא שילמו על הסרטים שלא יוכלו לצפות\להוריד אותם. אמנם, הבעיה מתחילה כאשר משתמש שילם על סרט מסוים ואגב זה שיש לו גישה לצפות בסרט, הוא רוצה להוריד אותו למחשב שלו (ואחרי שהוא במחשב שלו... הוא יכול לעשות איתו מה שבא לו, כמובן) כאן נכנסים דברי @Avi300 (זה דיי בשגרה שאני מצטט, מסכים ומוסיף...) שאין אפשרות אמיתית למנוע מהמשתמש להוריד את הסרט למחשב. (גם יוטיוב היו שמחים למנוע את האפשרות להוריד מהם את הסרטים ובכל זאת אפשר להוריד את הסרטים, דיי בקלות, האמת).
3. זה אפשרי לחלוטין למנוע מהמשתמש לחזור ולצפות בסרט לפי זמן נתון (כל זמן שהוא לא הוריד את הסרט למחשב, וכמו שכתבתי קודם).

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם מעלים את הסרטים לhttps://vimeo.com/
הם יותר מאובטחים מאשר ביוטיוב

sari gurt

css
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
ומה אני צריכה לעשות כדי שיהיו פתוחים רק אחרי ששילמו לזמן מוגבל?

rutt

משתמש מקצוען
הבעיה מתחילה כאשר משתמש שילם על סרט מסוים ואגב זה שיש לו גישה לצפות בסרט, הוא רוצה להוריד אותו למחשב שלו (ואחרי שהוא במחשב שלו... הוא יכול לעשות איתו מה שבא לו, כמובן) כאן נכנסים דברי @Avi300 (זה דיי בשגרה שאני מצטט, מסכים ומוסיף...) שאין אפשרות אמיתית למנוע מהמשתמש להוריד את הסרט למחשב.

למעשה גם אם תוכל לחסום את ההורדה בעת הצפיה, לא תוכל לחסום את ההקלטה של הסרט. יש תוכנות המאפשרות "ללכוד" את הזרימה של הסרט בעת הצפיה, ולשמור את זה במחשב של הקליינט.

3333

משתמש פעיל
1. ניתן בהחלט להטמיע סרטים בלא שימוש ביוטיוב... יש לי כאן כמה תשובות (טכניות) בנושא, במידה וזה יהיה רלוונטי, אשמח לשלוח את הלינקים.
2. השאלה מה זה אבטחה? בדרך כלל כאשר מדברים על אבטחה, מתכוונים שאף אדם לא יוכל להוריד מהשרת סרטים שהוא לא שילם עליהם... אם זו השאלה, אז התשובה היא 99.999% כן, ניתן להגביל משתמשים שלא שילמו על הסרטים שלא יוכלו לצפות\להוריד אותם. אמנם, הבעיה מתחילה כאשר משתמש שילם על סרט מסוים ואגב זה שיש לו גישה לצפות בסרט, הוא רוצה להוריד אותו למחשב שלו (ואחרי שהוא במחשב שלו... הוא יכול לעשות איתו מה שבא לו, כמובן) כאן נכנסים דברי @Avi300 (זה דיי בשגרה שאני מצטט, מסכים ומוסיף...) שאין אפשרות אמיתית למנוע מהמשתמש להוריד את הסרט למחשב. (גם יוטיוב היו שמחים למנוע את האפשרות להוריד מהם את הסרטים ובכל זאת אפשר להוריד את הסרטים, דיי בקלות, האמת).
3. זה אפשרי לחלוטין למנוע מהמשתמש לחזור ולצפות בסרט לפי זמן נתון (כל זמן שהוא לא הוריד את הסרט למחשב, וכמו שכתבתי קודם).
שלום מענין אותי מאד חלק שתים ושלוש אפשר הדרכה וקישורים איך עושים את זה?
תודה גדולה

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
למעשה גם אם תוכל לחסום את ההורדה בעת הצפיה, לא תוכל לחסום את ההקלטה של הסרט. יש תוכנות המאפשרות "ללכוד" את הזרימה של הסרט בעת הצפיה, ולשמור את זה במחשב של הקליינט.
ואגב פעם נרשמתי לאיזה אתר וניסתי לעשות את זה (אני לא גנבת, זה היה הדרכה מסויימת ולא יכולתי לצפות בכולה מהמחשב בעבודה...) ולא הלך לי. ההסרטה יצאה עם קפיצות ממש

Avi300

משתמש פעיל
חוץ מסרטונים שמוטמעים עם swf, לא צריך להשתמש בתוכנות הקלטה.
ואין היום כמעט אתרים שמשתמשים ב swf

סוס יאור

משתמש רשום
לגבי חיבור לזמן מוגבל זה לא מסובך תלוי באיזה שפה מתכנתים את זה אבל העיקרון הוא שהדף לא מציג את הסרט אם עבר הזמן זה צריך להיות עם מסדי נתונים כי עם עוגיות (קוקיס) אפשר לשנות אותם בקלות ולפרוץ. בקיצור צריך לדעת לתכנת אחרת חבל על העבודה שלך כי יפרצו בקלות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה